ТОП університетів світу: Університет Альберти (University of Alberta). Огляд університету

6836
Facebook Twitter
ТОП університетів світу: Університет Альберти (University of Alberta). Огляд університету

Входячи до сотні кращих університетів світу, Університет Альберти займає 90-е місце відповідно до рейтингу Quacquarelli Symond (QS) World University Rankings 2019, розділивши цю позицію з Університетом Корьо.

Бувши одним з найкращих закладів вищої освіти Канади та перебуваючи серед провідних дослідних інститутів, Альбертський Університет має у своєму розпорядженні репутацією структури з передовим досвідом у сфері гуманітарних, наукових, творчих, ділових, інженерних та медичних наук. Дана навчальна структура є домом для провідних світових об'єктів, таких як Національний інститут нанотехнологій Канади та Інститут вірусології Лі Ка Шинг, U of A залучає найкращих та яскравих умів з усього світу. Входячи до сотні кращих університетів світу, Альбертська освітня структура займає 90-е місце відповідно до рейтингу Quacquarelli Symond (QS) World University Rankings 2019, розділивши цю позицію з Університетом Корьо.

Структура та особливості U of A

Абітурієнти, які планують вступати до зазначеної установи вищої освіти мають можливість вибирати з 400 програм бакалаврату, а також випускних та професійних програм (не менш ніж 170 спеціальностей) на 18 факультетах. Альбертський університет очолює країну з більшості національних освітніх стипендій 3M (найбільш висока нагорода Канади за вищу освіту). Заснований у 1908 році, він має більш ніж сто років історії, та, за час свого існування випустив 250 000 кваліфікованих кадрів у різних областях діяльності. U of A відомий у всьому світі, як ВНЗ, який забезпечує випускників знаннями та навичками, що сприяють становленню учнів як лідерів обраної галузі. Територіально він знаходиться в Едмонтоні, Альберта, динамічному місті з мільйоном жителів та великим центром для процвітаючої енергетичної галузі Альберти. Головний кампус розташувався у самому серці Едмонтона, перебуваючи в кількох хвилинах від центру міста, що дозволяє швидко

та зручно добиратися до місця навчання. На поточний момент, він є домом для більш ніж 39 000 студентів, у тому числі 7000 іноземних студентів з 152 країн, тим самим, U of A сприяє багатокультурній атмосфері у динамічному дослідницькому середовищі.

Факультети, вартість навчання в U of A

Як раніше згадувалося, ВНЗ має 18 факультетів, серед яких:

 • Факультет сільськогосподарських наук, наук про життя та навколишнє середовище.
 • Бізнес-школа Альберти, яка пропонує MBA, BCom, PhD, ExecEd, Exec MBA та ступінь магістра фінансового менеджменту.
 • Augustana Кампус, до складу якого входять відділи образотворчих мистецтв, гуманітарних наук, фізичного виховання, науки та соціальних наук.
 • Campus Saint-Jean — франкомовний факультет.
 • Факультет освіти.
 • Факультет інженерії.
 • Факультет розширення.
 • Факультет аспірантури та досліджень.
 • Факультет медицини та стоматології.
 • Юридичний факультет.
 • Факультет природних досліджень.
 • Факультет сестринської справи.
 • Факультет фармації та фармацевтичних наук.
 • Факультет кінезіології, спорту та відпочинку.
 • Факультет реабілітаційної медицини.
 • Школа громадської охорони здоров'я.
 • Факультет природничих наук.
 • Коледж Святого Йосипа пропонує курси бакалаврату з прикладної етики, філософії, релігійної освіти та богослов'я.
 • Коледж Св. Стефана пропонує дипломні та сертифікаційні програми в богословських дослідженнях, курси, призначені для дистанційного навчання.

У свою чергу, плата за навчання для локальних студентів в середньому становить 8,489 долари на рік, водночас як для іноземних громадян навчання буде обходитись у $17,899/рік. Також, нерезидентам країни, при підрахунку майбутніх витрат на навчання в Альбертському університеті варто враховувати не тільки додаткові витрати на проживання, харчування та транспорт, а й витрати на перельоти додому. Як показує досвід, навчання в даному ВНЗ на рік обійдеться не менш ніж 50 тисяч доларів. Це чимала сума, тому, студентам, які бажають отримати якісну освіту з мінімальними витратами, спеціалісти краще віддати перевагу іншим країнам з їх університетами, наприклад — Республіці Польща.

Підсумовуючи, варто підкреслити, що U of A, крім іншого, веде активну зовнішню політику, маючи членство у великій кількості міжнародних асоціацій. Для своїх студентів ВНЗ надає всі умови та нові методики викладання, щоб випускати на ринок праці висококваліфікованих фахівців своєї галузі діяльності.

Маючи широку пропозицію щодо вибору програм навчання, він здатний задовольнити запити навіть найвимогливіших кандидатів.

Акція, що може Вас зацікавити

Знижка 40% на вступ до Польщі 2021

Акція 499 євро 9990 грн

Отримайте знижку 40% на пакет вступу до ВНЗ Польщі "Все включено"

Завантажте гід абітурієнта

З гіда Ви дізнаєтесь про перспективні спеціальності, про вартість навчання та де жити в Польщі під час навчання.

Останні статті та новини