ТОП університетів світу: Технологічний інститут Джорджії (Технологічний інститут Джорджії). Огляд університету

5345
Facebook Twitter
ТОП університетів світу: Технологічний інститут Джорджії (Технологічний інститут Джорджії). Огляд університету

Маючи 70-е місце у світі в рейтингу Quacquarelli Symond (QS) World University Rankings 2019, Georgia Institute of Technology є науково-дослідним університетом.

Маючи 70-е місце у світі в рейтингу Quacquarelli Symond (QS) World University Rankings 2019, Georgia Institute of Technology є науково-дослідним університетом, який був заснований в Атланті, штат Джорджія. Georgia Tech, як часто називають освітню структуру, є державним дослідним університетом, котрий навчає понад тридцять тисяч студентів як зі Сполучених Штатів, так і з інших держав. Він входить до складу Університетської системи Джорджії та має супутникові кампуси в Савані, штат Джорджія; Мец, Франція; Атлон, Ірландія; Шеньчжень, Китай; та Сингапурі. ВНЗ складається з декількох шкіл та департаментів, має активну міжнародну позицію та сприяє всебічному розвитку своїх студентів та академічного персоналу.

Місця у рейтингу QS World University за тематикою

Згідно з даними рейтингу, ВНЗ входить до числа 20 кращих університетів світу, займаючи наступні місця в таких напрямках:

1. Статистичні та оперативні дослідження — 7-е місце.

2. Машинобудування — 12-та позиція.

3. Матеріалознавство — 14-те місце.

4. Електрична та електронна техніка — 16 рядок.

5. Техніка та технології — 16-те місце.

6. Цивільне та будівельне проектування — 17-та позиція.

7. Архітектура — 18-та.

8. Хімічна технологія — 20 рядок.

Історичні факти та специфічні особливості Georgia Tech

Спочатку, Джорджія Тек була заснована у 1885 році як Технологічна школа Джорджії в рамках планів реконструкції для будівництва індустріальної економіки у післявоєнній Південній Америці. Спершу, школа (університет) пропонувала тільки ступінь у машинобудуванні. Вже до 1901 року її потенціал нарощувався, а навчальна програма розширилася, включивши в себе електричну, громадянську та хімічну інженерію. У `48 році школа була перейменована, щоб відобразити свою еволюцію від торгової школи до більшого та здалого технічного інституту, та дослідницького університету.

Кампус Georgia Tech розташований у Мідтауні, на північ від центру Атланти. ВНЗ організований в чотири основні частини: Західний кампус, Східний кампус, Центральний кампус та Технологічна площа.

Крім цього, він має у своєму розпорядженні супутникові лабораторії, дослідницькі центри та інші важливі для навчання структури. Крім того, Джорджія Тек може пропонувати своїм студентам зручні, добре облаштовані аудиторії, бібліотеки, гуртожитки, а також тенісні корти, спортивні майданчики та зали для заняття спортом.

Коледжі, департаменти та процес вступу

На поточний момент, Georgia Tech організований у шість коледжів та містить більш ніж 30 департаментів/підрозділів, які особливо акцентують увагу на науці та техніці. Він добре відомий своїми програмами в галузі інженерії, обчислювальної техніки, управління бізнесом, науки, дизайну та гуманітарних наук. Серед іншого, він високо цінується на міжнародному рівні завдяки своїм інженерним та діловим програмами, а також вважається самим «розумним» громадським коледжем в Америці, виборовши такий статус завдяки середнім стандартизованим тестам. Не маючи значних відмінностей в процесі вступу від інших американських освітніх установ, Georgia Tech вимагає від кандидатів демонстрацію успіхів в попередній освіті, оцінки знань мови, мотиваційні листи та декілька рекомендацій. Розраховуючи суму витрат на рік навчання, іноземним абітурієнтам потрібно враховувати не тільки плату за навчання, але й витрати на поточні потреби. Посилаючись на багаторічний досвід, фахівці UP-STUDY радять розраховувати на суму в 50-70 тисяч доларів на рік.

Звичайно, такі великі інвестиції посильні далеко не всім іноземцям, тому доцільно придивитися до польських університетів, які здатні забезпечити високу якість навчання за помірною вартістю.

Отже, Технологічний інститут Джорджії має хорошу репутацію не тільки серед студентів, а й викладачів. Він надає всі необхідні матеріали та знання, які дозволяють учням динамічно розвиватися в напрямку науки та технологій. Академічний персонал нараховує майже 2000 викладачів, які мають досить високу кваліфікацію, щоб задовольнити запити ринку праці, студентів та роботодавців.

Акція, що може Вас зацікавити

43 стипендії на 50% знижку на навчання

Пропозиція

Для всіх учасників UP-STUDY. Бронюйте за собою місце у конкурсі прямо зараз

Завантажте гід абітурієнта

З гіда Ви дізнаєтесь про перспективні спеціальності, про вартість навчання та де жити в Польщі під час навчання.

Останні статті та новини