ТОП університетів світу: Сеульський Національний Університет (Seoul National University, (SNU)). Огляд університету

9895
Facebook Twitter
ТОП університетів світу: Сеульський Національний Університет (Seoul National University, (SNU)). Огляд університету

35-й кращий у світі університет за версією Quacquarelli Symonds (QS) World University Rankings 2019, Сеульський Національний Університет вважається найпрестижнішим ВНЗ у Південній Кореї.

35-й кращий у світі університет за версією Quacquarelli Symonds (QS) World University Rankings 2019, Сеульський Національний Університет вважається найпрестижнішим ВНЗ у Південній Кореї. Університет складається з 16 коледжів, а також аспірантури та дев'яти професійних шкіл. Також, даний навчальний заклад входить в топ-50 у світі з більш ніж 30 предметів у рейтингах Всесвітнього університету QS з предметів у 2017. У більшості випадків, навчання на рівні бакалаврату є англійською мовою. SNU — установа вищої освіти, яка спеціалізується на загальному профілі, грамотно поєднуючи гуманітарні, технічні та наукові спеціальності.

Історія та особливості Seoul National University

Даний навчальний заклад був заснований у 1946 році та розташувався у Сеулі, Південна Корея. Це найпрестижніша освітня структура в країні, яка має три кампуси, головний з них знаходиться в Гванаці. ВНЗ пов'язаний зі значною частиною установ в державі та інших країнах (не менш ніж 700 одиниць). Як уже було згадано SNU має в своєму розпорядженні шістнадцять коледжів університету, що пропонують 83 програм бакалаврату. Для магістерських та докторських програм є одна аспірантура з 99 програмами у п'яти напрямах навчання. Міждисциплінарні програми — це ті, які були винайдені та управлялися більш ніж двома відділами. Має кілька бібліотек, а також здатний запропонувати своїм студентам матеріальну підтримку, програми міжнародного обміну, гуртожиток та лабораторії, обладнані за останнім словом техніки. Варто зазначити, що даний університет відіграє важливу роль в житті держави, особливо в аспектах, які стосуються соціальної ситуації та економіки.

Специфіка вступу та вартість навчання

Seoul National University надає іноземним студентам можливість вибору мови навчання, таким чином є достатня кількість програм як корейською, так і англійською. При вступі необхідно підтвердити знання однієї з мов з допомогою складання тесту та отримання сертифіката. Визнаються результати, отримані при складанні IELTS (мінімум 5,5), TOEFL (від 59 балів), TEPS (іспит при університеті з результатом від 551). Також потрібно стандартний для іноземних ВНЗ пакет документів: атестат зрілості (диплом бакалавра, магістра), мотиваційний лист, рекомендації та офіційні документи, що підтверджують особу та походження.Вартість навчання на бакалавраті для іноземців становить $6,903, але може бути й трохи нижче, все залежить від обраного факультету та спеціальності. Магістратура також різниться, але не перевищує $4,384.

Набагато більше уваги, при підрахунку доцільності, потрібно приділити статті додаткових витрат, а вони тут досить високі. У рік, на проживання, харчування, спорт, розваги та інші побутові дрібниці необхідно мати не менш ніж 15 тисяч доларів. Маючи багаторічний досвід у сфері надання послуг освіти, фахівці UP-STUDY рекомендують ретельно все обдумати, та, якщо виникають будь-які сумніви, щодо потреби вибору саме цієї освітньої структури, придивитися до університетів Польщі. ВНЗ РП здатні надати якісний європейський диплом з помірною платою за рік, а також не вимагає великих витрат на побут.

Отже, SNU — цікавий та перспективний університет, який активно займається дослідницькою діяльністю в напрямку хімічного інжинірингу, загальної хімії та інших. Він займає досить високу позицію у світовому рейтингу та є конкурентоспроможним в питаннях вартості. На жаль, додаткові витрати можуть стати тим бар'єром, який перешкоджає вибору саме його програм, тому з 27420 студентів тільки 7% — іноземні громадяни.

Підписуйтесь на наш Telegram канал та першими дізнавайтесь про акції, стипендії та знижки.

Підписатися

02.03 - День відкритих дверей у офісах UP-STUDY

Пропозиція

Запрошуємо Вас безкоштовно відвідати "День відкритих дверей у офісах UP-STUDY" та дізнатися як вступити у кращі ВНЗ Польщі зі знижкою 50%

Допомога тим, хто вступає до Польщі самостійно

Допомога при самостійному вступі

Вступаєте до Польщі самостійно? Виникли питання стосовно вступу? Відправте безкоштовну заявку на надання допомоги нашими спеціалістами.

Розрахуйте вартість навчання в Польщі

Калькулятор вартості

Розрахуйте вартість навчання в університеті, проживання, харчування та побутових витрат в Польщі під час навчання у зручному калькуляторі вартості.

Підберіть спеціальність та університет

Пошук спеціальності

Скористайтесь зручним пошуком, щоб підібрати спеціальність своєї мрії та обрати університет для вступу, в залежності від міста, освітнього рівня та мови, на якій Ви плануєте навчатись.

ГІД студента Польщі

Завантажте ГІД студента Польщі

Дізнайтесь актуальну інформацію про вступ, навчання та проживання в Польщі.

  • Стипендії та знижки
  • Вартість навчання
  • Необхідний рівень знання польської мови
  • Підтримка студентів
  • Документи необхідні для вступу
  • та багато іншого

Останні статті та новини