ТОП університетів світу: Пхоханській університет науки та технологій (Pohang University of Science And Technology (POSTECH)). Огляд університету

6304
Facebook Twitter
ТОП університетів світу: Пхоханській університет науки та технологій (Pohang University of Science And Technology (POSTECH)). Огляд університету

Пхоханській університет науки та технологій займає 71-е місце у рейтингу Quacquarelli Symond (QS) World University Rankings 2019, розділивши його з Льовенським католицьким університетом

Пхонанській університет є приватною південнокорейською установою вищої освіти, що спеціалізуються на техніці та науці. Він займає 71-е місце у рейтингу Quacquarelli Symond (QS) World University Rankings 2019, розділивши його з Льовенським католицьким університетом. Також, він зайняв п'яте місце у QS Top 50 до 50 у 2017-2018.

Ще одним досягненням можна вважати той факт, що POSTECH є однією з 210 освітніх установ світу з працевлаштування відповідно до QS Graduate Rankability 2018.

Слідуючи своєму девізу: «Цілісність, творчість та прагнення», ВНЗ піклується не тільки про те, щоб студенти отримали знання та навички в обраному напрямку досліджень, а й розвивалися як цілісна особистість, проявляли високе прагнення до пізнання всього нового та навіть у точних науках знаходили місце для творчих проявів.

Особливості створення та специфіка ВНЗ

POSTECH — порівняно нова установа освіти, яку було засновано у 1986 році у м.Пхохан. Ініціатором стала корейська компанія POSCO, яка є однією з провідних світових сталеливарних компаній. Основною метою створення інституту було забезпечення передової освіти для початківців інженерів та створення основи для майбутнього технологічного розвитку. Надалі, поставлена ​​мета була досягнута та тепер університет надає якісні знання для всіх студентів, які прагнуть розвиватися в напрямку інженерії та прискорення технічного прогресу.

Даний навчальний заклад є 400-акровий кампус, розташований у 20 хвилинах їзди від центру міста Пхохан, та приблизно в двох з половиною годинах їзди на поїзді (KTX) з Сеула. Він має у своєму розпорядженні комфортні навчальні аудиторії, лабораторії, спортивні зали та бібліотеки. Завершена у 2003 році, парк-бібліотека Tae-Joon становить

24 420 квадратних метрів, яка має понад 360 000 томів та майже 8 500 цифрових та паперових журналів. Бібліотека приносить користь не тільки студентам, оскільки ділиться матеріалами з промислово-освітнім науково-дослідним товариством та є частиною міжвузівської програми обміну даними з приблизно 150 іншими дослідницькими та освітніми установами у всій країні.

Вибірковість та програми навчання

Варто зауважити, що Пхоханській університет науки та технологій ретельно відбирає студентів. Наприклад, за статистикою попередніх років, з майже 2000 заяв від кандидатів на навчання, тільки не більш ніж 300 претендентів були зараховані до лав студентів. ВНЗ забезпечує своїх студентів не тільки сильною матеріально-технічною базою, новими методиками викладання, а й матеріальними засобами (стипендіальними виплатами), які дозволяють покрити більшу частину витрат корейських учнів.

Що стосується програм навчання, ВНЗ надає досить великий вибір спеціальностей як на бакалавраті, так і при післядипломній освіті. Бакалаврат пропонує студентам можливість брати участь у дослідженнях під керівництвом та наставництвом висококваліфікованих професорів. Стипендії пропонуються для заохочення участі студентів у дослідженнях.

Плануючи вчитися для отримання ступеня бакалавра, кандидати мають можливість вибирати з 11 відділів. Ще більший вибір напрямків присутній при постдипломному навчанні. Хоча POSTECH — гідний освітній заклад з безліччю переваг, фахівці UP-STUDY рекомендують іноземним абітурієнтам ґрунтовно зважити всі за та проти. Дивлячись на вибірковість, а також специфічні особливості даної країни, багатьом іноземцям дуже складно потрапити на навчання та пройти період адаптації.

Підбиваючи підсумки, особливо підкреслимо, що POSTECH є хоч і молодим, але дуже перспективним закладом освіти. Крім навчання, він розвиває в своїх студентах любов до взаємодії та досліджень. Також, щоб урізноманітнити студентські будні, у ВНЗ проходять різні заходи, відкриті зустрічі та фестивалі.

Акція, що може Вас зацікавити

Знижка 50% на вступ до Польщі 2021

Акція 499 євро 6990 грн

Отримайте знижку 50% на пакет вступу до ВНЗ Польщі "Все включено"

Завантажте гід абітурієнта

З гіда Ви дізнаєтесь про перспективні спеціальності, про вартість навчання та де жити в Польщі під час навчання.

Останні статті та новини