ТОП університетів світу: Національний університет Сінгапуру (National University of Singapore (NUS)). Огляд університету

6619
Facebook Twitter
ТОП університетів світу: Національний університет Сінгапуру (National University of Singapore (NUS)). Огляд університету

Одним з найпопулярніших автономних дослідних університетів є Національний університет Сінгапуру (National University of Singapore (NUS)). NUS — передовий світовий освітній заклад в Азії.

Одним з найпопулярніших автономних дослідних університетів є Національний університет Сінгапуру (National University of Singapore (NUS)). NUS — передовий світовий освітній заклад в Азії, який є провідним університетом Сінгапура, котрий пропонує глобальний підхід до освіти та досліджень, приділяючи особливу увагу азіатським перспективам та знанням. ВНЗ займає величезну територію на заході Сінгапуру. У ньому навчаються студенти з усього світу, оскільки він приваблює своєю сильною дослідницькою діяльністю та передовими методами освіти. Бувши комплексним дослідницьким освітнім закладом з підприємницьким виміром, він надає широкий вибір дисциплін, серед яких: медицина, природничі, точні та інші науки, стоматологія, дизайн, бізнес, комп'ютерні та IT-технології, юриспруденція, музика та багато іншого. Доступні програми як для бакалаврату, так і для післядипломного навчання.

Історія та структура національного сінгапурського університету

Історія йде до 1904 року, коли Цзяк Кім звернувся до губернатора з проханням про виділення коштів на створення медичної школи, що і надалі, в 1905 році було зроблено. У процесі розвитку та вливання інвестицій, школа перетворилася, змінила назву та розширилася. Підвищуючи свій статус, перейшовши на рівень коледжу, відбулося об'єднання з іншою відповідною структурою. За допомогою змін та злиттів, університет Малайї (спочатку медична школа) та його підрозділи в Сінгапурі були перейменовані в 1961 році в Університет Сінгапуру.NUS має 17 факультетів та шкіл в трьох кампусах. Його трансформаційна освіта включає широкомасштабну навчальну програму, підкреслену багатодисциплінарними курсами та перехресним збагаченням. Більш ніж 38 000 студентів з яких 32% іноземців з 100 країн, збагачують співтовариство своїми різноманітними соціальними та культурними особливостями. НУС стрімко створює сприятливе та інноваційне середовище для просування творчого підприємництва в своїй спільноті.

17 школами ВНЗ є:

 • мистецтво та соціальні науки;
 • бізнес;— обчислення;
 • постійна та безперервна освіта;
 • стоматологія;
 • дизайн та навколишнє середовище;
 • медична школа Duke-NUS;
 • інженерія;
 • інтегративні науки та техніка;
 • закон;
 • лікарські засоби:
 • музика;
 • охорона здоров'я;
 • публічна політика;
 • наука;
 • програма університетських вчених;
 • коледж Єльського університету.

Особливості та вартість навчання в НУС

NUS використовує комплексний та багатодисциплінарний підхід до досліджень, працюючи з партнерами з промисловості, уряду та наукових кіл, для вирішення найбільш важливих та складних питань, які мають відношення до Азії та світу. Дослідники зі шкіл та факультетів, які належать сінгапурському університету, 30 науково-дослідних інститутів та центрів університетського рівня, й Дослідницькі центри передового досвіду охоплюють широке коло тем, включаючи: енергетичну, екологічну та міську стійкість; лікування та профілактика захворювань, поширених серед азіатів; активне старіння; передові матеріали; управління ризиками та стійкості фінансових систем. Що стосується останніх досліджень, то в їх основі лежить використання наук про дані, оптимізаційні дослідження та кібербезпеку, для підтримки ініціативи Сінгапуру — Smart Nation.

Вартість навчання для нерезидентів країни становить 15-40 тисяч доларів на рік, в залежності від спеціальності. Також, університет пропонує іноземним громадянам істотні знижки, які допоможуть трохи заощадити, проте, медичні напрямки будуть коштувати не менше 36 тисяч доларів. У порівняння, мед.напрямки в Польщі обійдуться максимум 12 тисяч євро за рік навчання, при тому, що якість не буде поступатися. Також, як об'єктивно помітили фахівці UP-STUDY, в Польщі можна підібрати ВНЗ та спеціальність в інших напрямках, причому за значно нижчу вартість, але з великими перспективами.

Підсумовуючи, підкреслимо, що НУС є передовим ВНЗ не тільки Сінгапуру, а й Азії. Його програми та дослідження приваблюють багатьох іноземців. Але, для європейців варто підшукати щось інше, оскільки вартість навчання, специфіка країни та додаткові витрати — підійдуть далеко не кожному. Для отримання якісної вищої освіти за кордоном, з доступною платою за рік, перспективами швидкого працевлаштування, радимо віддати перевагу університетам Польщі, а наші кваліфіковані співробітники допоможуть підібрати спеціальність та ВНЗ саме для Вас.

Акція, що може Вас зацікавити

Знижка 200-300 євро при вступі в Академію Фінансів та Бізнесу Вістула

Пропозиція

Вступайте на осінь 2021 в Академію Вістула та оплачуйте навчання з ексклюзивною знижкою

Завантажте гід абітурієнта

З гіда Ви дізнаєтесь про перспективні спеціальності, про вартість навчання та де жити в Польщі під час навчання.

Останні статті та новини