ТОП університетів світу: Колумбійський університет (Columbia University). Огляд університету

6737
Facebook Twitter
ТОП університетів світу: Колумбійський університет (Columbia University). Огляд університету

Колумбійський Університет включає в свою структуру найстаріший із всіх коледжів в Сполучених Штатах, а також п'ятою зафрахтованою установою вищої освіти в Америці, яка була створена до підписання Декларації Незалежності.

Маючи максимум 5 зірок QS та бувши 18-м кращим університетом світу відповідно до Quacquarelli Symonds (QS) World University Rankings 2018, Колумбійський університет (Columbia University) є одним з найбільш важливих академічних інститутів у світі. Університет був заснований в 1754 році та розташований у Нью-Йорку. Даний вищий навчальний заклад пропонує, як програми бакалаврату, так і післядипломної освіти.

Колумбійський Університет включає у свою структуру найстаріший із всіх коледжів у Сполучених Штатах, а також є п'ятою зафрахтованою установою вищої освіти в Америці, яка була створена до підписання Декларації Незалежності.

З усіх найбільш виборчих ВНЗ в Штатах, він займає третю позицію.

Історія та організація Columbia University

Приватна некомерційна освітня структура, CU почав відлік своєї історії у 1754 році, та спочатку мав назву «Королівський коледж». Згодом, після ряду реформ та змін був перейменований в «Колумбійський коледж», що було альтернативною назвою для Америки. Нарощуючи кількість факультетів та спеціальностей, розширюючи пропозицію з науково-кваліфікаційними рівнями, зазнавши багато змін в структурі, в кінці XX століття він перетворився на великий дослідницький університет.У Нью-Йорку, Колумбійський має другу за величиною територією. Він складається з 20-ти шкіл, в тому числі володіючи:— колумбійським коледжем;— школою інженерних та прикладних наук;— школою загальних досліджень;— юридичною школою Колумбії;— вчительським коледжем;— колумбійським коледжем лікарів та хірургів;— колумбійською бізнес-школою.

Дуже важливим як для самого навчального закладу, так і для інших дослідників є те, що в його розпорядженні знаходяться глобальні дослідницькі аванпости в багатьох містах світу, таких як: Пекін, Стамбул, Париж, Амман, Ріо-де-Жанейро, Сантьяго та Мумбаї. Маючи в своєму арсеналі безліч бібліотек, лабораторій, гуртожитків, спортивних залів та інших будівель, CU забезпечує своїх студентів всім необхідним, для всебічного розвитку в стінах Альма-матер.

Кількість студентів, вартість навчання та доступні гранти

Серед 24 140 студентів навчаються й іноземні громадяни, відсоток яких складає 28 від загальної чисельності. Викладацький склад також є великим та налічує 6200 наукових співробітників. На сьогодні, вартість навчання для громадян країни, як на бакалавраті, так і на магістратурі складає 20 тисяч доларів. Водночас як іноземцям навчання обійдеться в рази дорожче, а саме від 20-ти до 43-х тисяч доларів на рік, в залежності від спеціальності та ступеня. Найбільш дорогим є навчання на факультеті юриспруденції, а також в бізнес-школі Колумбії. Для отримання ступеня доктора наук, студенти, як правило, намагаються завоювати грант або стипендію, які надаються самим освітнім закладом або іншими фондами. Той факт, що ВНЗ є членом Ліги плюща, дає можливість учням отримати матеріальну допомогу. Також, присутні стипендіальні програми від імені різних меценатів.

Проте для багатьох іноземців, тим більше українців, навчання в Колумбійському Університеті може бути більш ніж обтяжливим в матеріальному плані. Також, вибираючи цей інститут, доведеться забути про часті поїздки на батьківщину. Зважаючи на це, фахівці центру польської освіти UP-STUDY радять переглянути своє рішення. Адже якісні університети з доступною вартістю та необмеженими можливостями особистого розвитку існують значно ближче, а саме в Республіці Польща.

З викладеної інформації можна зробити висновок, що CU є гідним та рейтинговим ВНЗ, з великою кількістю досягнень, але підходить він далеко не кожному. Варто згадати, що, при його вибірковості, тільки 6% абітурієнтів з усіх претендентів на навчання, стають його студентами. Для вступу, необхідно встигнути подати документи до 15 грудня, в той час, як в польські установи набір проводиться двічі на рік. CU — цікава освітня структура з багаторічною історією, але йому є безліч альтернатив.

Акція, що може Вас зацікавити

Знижка 40% на вступ до Польщі 2021

Акція 499 євро 9990 грн

Отримайте знижку 40% на пакет вступу до ВНЗ Польщі "Все включено"

Завантажте гід абітурієнта

З гіда Ви дізнаєтесь про перспективні спеціальності, про вартість навчання та де жити в Польщі під час навчання.

Останні статті та новини