ТОП університетів світу: Чиказький Університет (University of Chicago (UChicago)). Огляд університету

6103
Facebook Twitter
ТОП університетів світу: Чиказький Університет (University of Chicago (UChicago)). Огляд університету

Заснований в 1890 році, Чиказький Університет (University of Chicago (UChicago)) є приватною некомерційною дослідницької освітньою структурою, яка навчає 15 365 студентів.

Заснований в 1890 році, Чиказький Університет (University of Chicago (UChicago)) є приватною некомерційною дослідницької освітньою структурою, яка навчає 15 365 студентів. На поточний момент, він займає 9-е місце у світі відповідно до рейтингу Quacquarelli Symonds (QS) World University Rankings, що робить його п'ятим університетом з найвищим рейтингом в Сполучених Штатах. За свою багаторічну історію, даний університет випустив безліч студентів, які зуміли реалізувати свій потенціал в повному обсязі, серед них 13 мільярдерів та 51 вчений з Родосу. UChicago знаходиться на передовій в багатьох наукових проривах, тут працює понад 140 дослідницьких центрів в кампусі, а також в дослідних інститутах поза кампусом, таких як Національна лабораторія Аргонна. UChicago є домом для найбільшої університетській друкарні у США.

Історія та інфраструктура University of Chicago

Джон Рокфеллер, який пожертвував у 1890 році велику суму на створення даного нового ВНЗ, надалі зізнався, що це було найкращою інвестицією за все його життя. У 1898 році була заснована відома бізнес-школа. Кафедра соціології, яка успішно функціонувала в інституті, стала однією з перших незалежних кафедр соціологічних наук в Штатах. Саме в той час, ця освітня структура стала залучати безліч вчених та наукових дослідників. Завдяки багатьом відкриттям, які були відзначені Нобелівською премією, з середини XX століття University of Chicago став відомий у всьому світі.
Чиказький Університет розташувався на 87 Га та знаходиться в 10 км від бізнес-району Чикаго. Територія, яка належить ВНЗ забудована навчальними будівлями, виконаними в неоготичному стилі. Університет по праву пишається своєю величезною бібліотекою, яка вмістилася в шести корпусах.

Також, на території є ботанічний сад, в якому проводять заняття та дозвілля як студенти, так і наукові співробітники. Студенти освітньої структури, забезпечені не тільки комфортними аудиторіями, лабораторіями, спортивним залом, але й гуртожитками.

Специфіка та вартість навчання в Чиказькому університеті

Коледж ВНЗ надає ступінь бакалавра мистецтв та бакалавра наук в 51 академічній спеціальності. Вчені коледжу розділені на п'ять відділів: Колегіальний відділ біологічних наук, Колегіальний відділ фізичних наук, Колегіальний відділ соціальних наук, Колегіальний відділ гуманітарних наук та Новий колегіальний відділ. Перші чотири є розділами в їх відповідних відділах випускників, водночас Відділ нового коледжу адмініструє міждисциплінарні спеціальності та дослідження, які не відповідають одному з чотирьох інших підрозділів. Що стосується вищих навчальних закладів та комітетів університету, то вони розділені на п'ять відділів: біологічний, гуманітарний, фізичний, соціальних наук та Інститут молекулярної інженерії.Процес вступу відбувається, як і в багатьох інших установах освіти за кордоном на підставі оцінок та складання іспитів. Як уже згадувалося, в UChicago навчається 15 365 студентів, серед яких 25% — іноземні громадяни.

На сьогодні, вартість бакалаврату, як і магістратури для резидентів країни становить 20 тисяч доларів. У той час як іноземцям потрібно платити за бакалаврат 48 253 доларів за рік навчання, а за магістратуру — 45 тисяч доларів. Це дуже великі суми, тому, бажаючи отримати якісну освіту за кордоном, краще віддати перевагу одному з ВНЗ Республіки Польща. Висока якість, доступна плата та комфортні умови — далеко не все, що можуть запропонувати польські університети. За більш детальною інформацією звертайтеся в наші представництва UP-STUDY.Отже, UChicago — престижний ВНЗ з багаторічною історією, який має достатньо наукових досягнень. Студенти цієї структури мають можливість брати участь не тільки в програмах досліджень, а й в проектах з обміну учнями. Хоча, якщо Ви маєте в своєму розпорядженні невеликі сумами, які плануєте інвестувати в свою закордонну освіту, варто віддати перевагу іншій країні та ВНЗ.

Акція, що може Вас зацікавити

Безкоштовний вступ до ВНЗ на осінь 2021 + курс

Акція 499 євро

Отримайте безкоштовно пакет "Все включено", курс 50-100 годин та підтримку 3 роки у Польщі

Завантажте гід абітурієнта

З гіда Ви дізнаєтесь про перспективні спеціальності, про вартість навчання та де жити в Польщі під час навчання.

Останні статті та новини