ТОП 5 найбільш високооплачуваних професій у Польщі

572
Facebook Twitter
ТОП 5 найбільш високооплачуваних професій у Польщі

Які кар'єрні можливості ведуть до отримання такої високооплачуваної роботи? Відповіді Ви знайдете, вивчивши список найприбутковіших професій у Польщі.

Дорога машина, нова квартира у хорошому районі, екзотичні подорожі, привабливі пропозиції працевлаштування. Це мрія багатьох людей. Адже кожен хоче отримати гідну винагороду за працю. Ось як виглядає життя людей, які виконують кращі оплачувані роботи. Які кар'єрні можливості ведуть до отримання такої високооплачуваної роботи? Відповіді Ви знайдете, вивчивши список найприбутковіших професій у Польщі. Крім цього, зі статті вдасться дізнатися, скільки можна заробити, працюючи за топовими напрямками, а також з чого почати розвиток у професії.

Перелік з п'яти найприбутковіших професій у РП

Фахівці UP-STUDY звертають увагу на те, що багато молодих людей не готові самостійно вибирати напрямки досліджень, тому їм варто звернутися за допомогою до наших експертів з профорієнтування. Також, вибираючи послуги компанії, вдасться не тільки вдало пройти вступні випробування, але й отримати підтримку у процесі пошуку житла та відкриття візи. Крім цього, вивчивши перелік, Ви дізнаєтеся, як керувати своєю кар'єрою, щоб заробити багато грошей в одній з професій.

Інформація про суму заробітку заснована на даних сайту Wynagrarzenia.pl. Список запропонований у порядку зростання, а це значить, що п'ята позиція буде найприбутковішою.

 • HR-партнер з бізнесу (10710 злотих брутто). Посадова інструкція: HR-партнер у співпраці з менеджерами компанії гарантує, що спосіб управління командою підтримує реалізацію стратегічних цілей організації. Він не тільки розробляє стратегію управління співробітниками, але й впроваджує та контролює її. Як знайти добре оплачувану роботу? Кандидат повинен мати вищу освіту, пов'язану з HR. Деякі університети пропонують спеціальну аспірантуру у HR Business Partner. Ідеальний HR-бізнес-партнер повинен, перш за все, мати можливість поєднувати бізнес-цілі з так званими м'якими HR.
 • Юрисконсульт (11100 злотих брутто). Посадова інструкція: юридичні консультанти надають кваліфіковану допомогу та представляють клієнтів у судах та офісах. Вони займаються адміністративними, економічними, кадровими, цивільними та сімейними справами. До їх обов'язків входить складання протоколів, юридичних висновків, проєктів договорів та інших документів у поточних офісних операціях, координація документообігу та забезпечення їх повноти або видача юридичних висновків. Як знайти добре оплачувану роботу? У цьому випадку потрібна юридична освіта (6 років) та навчання юрисконсульта (3 роки), після чого необхідно скласти іспит на юридичного консультанта. Завдяки цьому вдасться бути внесеним до списку юрисконсультів. Радник також повинен володіти повною дієздатністю та мати публічні права.

 • Бренд-менеджер (11440 злотих брутто). Посадова інструкція: бренд-менеджер або супровідник бренду, відповідає за просування продуктів компанії, їх маркетинг та успіх у продажах. Його робота важлива при запуску нового товару або послуги на ринку. До його обов'язків входить створення ринкових планів та стратегій, а також управління командами, відповідальними за просування та, отже, збільшення продажів та прибутку. Як знайти роботу? Роботодавці прихильно ставляться до людей з вищою освітою в областях, пов'язаних з маркетингом та управлінням. Звичайно потрібно добре володіння англійською мовою (позиції бренд-менеджера створюються в основному у великих міжнародних компаніях). Кандидат повинен володіти знаннями та навичками в області маркетингу, реклами, просування та зв'язків з громадськістю.
 • Фахівець з інформаційної безпеки (12000 злотих брутто). Опис роботи: ці фахівці працюють у компаніях як з фізичною безпекою (наприклад, біометрія, камери відеоспостереження, магнітні картки для будівель), так і з логічною областю (створення та захист систем захисту даних у мережі). Більшість пропозицій роботи на цій посаді можна знайти у банківських, страхових та інших фінансових структурах. Попит на цих фахівців постійно зростає у зв'язку зі збільшенням кількості кібератак. Часто роботодавці вимагають вищої технічної освіти (наприклад, телекомунікації, інформаційні технології). Кандидат повинен володіти основами програмування, знати інструменти для перевірки безпеки ІТ та передовий досвід безпечної експлуатації ІТ-систем.
 • Менеджер щодо роботи з ключовими клієнтами (12470 злотих брутто). Особа, яка обіймає посаду, відповідальна за контакти з найважливішими та великими клієнтами. З одного боку, фахівець спостерігає за ними та консультує, з іншого — він домовляється про умови продажу товарів або послуг. До його завдань також входить координація виконання контрактів, аналіз ринкових даних у галузі, серед споживачів та конкурентів. Менеджер щодо роботи з ключовими клієнтами тісно співпрацює з відділом маркетингу, у тому числі для рекламних кампаній.

Отже, вибирати область досліджень варто з урахуванням популярності напрямків. Також, можна орієнтуватися на поточний рівень доходів. Але, якщо Ви бажаєте, щоб професія приносила не тільки високий дохід, а й моральне задоволення, варто придивитися до того, що Вам приносить радість та розвивати паралельно здобуттю освіти. Можливо у майбутньому, або ще у процесі навчання, вдасться об'єднати напрямки найбільш вдалим чином.

Підписуйтесь на наш Телеграм канал та першими дізнавайтесь про акції, стипендії та знижки.

Підписатися

Безкоштовний підбір житла у Польщі

Компанія UP-STUDY пропонує абітурієнтам, які вступають на осінь 2024 безкоштовний пошук житла у Польщі.

0 грн

Розпочати вступ

Діє до 15.06.2023

Допомога тим, хто вступає до Польщі самостійно

Допомога при самостійному вступі

Вступаєте до Польщі самостійно? Виникли питання стосовно вступу? Відправте безкоштовну заявку на надання допомоги нашими спеціалістами.

Розрахуйте вартість навчання в Польщі

Калькулятор вартості

Розрахуйте вартість навчання в університеті, проживання, харчування та побутових витрат в Польщі під час навчання у зручному калькуляторі вартості.

Підберіть спеціальність та університет

Пошук спеціальності

Скористайтесь зручним пошуком, щоб підібрати спеціальність своєї мрії та обрати університет для вступу, в залежності від міста, освітнього рівня та мови, на якій Ви плануєте навчатись.

ГІД студента Польщі

Завантажте ГІД студента Польщі

Дізнайтесь актуальну інформацію про вступ, навчання та проживання в Польщі.

 • Стипендії та знижки
 • Вартість навчання
 • Необхідний рівень знання польської мови
 • Підтримка студентів
 • Документи необхідні для вступу
 • та багато іншого
Завантажити у PDF

Останні статті та новини