Стрімко наближається конференція «Psychodebiuty». Подробиці заходу!

6744
Facebook Twitter
Стрімко наближається конференція «Psychodebiuty». Подробиці заходу!

Національна студентська та докторська наукова конференція «Психодебюти» — це дводенна ініціатива, адресована студентам бакалаврату, магістратури та аспірантури.

Національна студентська та докторська наукова конференція «Психодебюти» — це дводенна ініціатива, адресована студентам бакалаврату, магістратури та аспірантури. Захід дає можливість представити перші дослідні роботи, а також зустрітися з результатами своїх власних досліджень з роботою інших учасників та думками досвідчених дослідників психології. Конференція організована вдев'яте та буде проходити 7-8 грудня 2018 року в Інституті прикладної психології в Ягеллонському університеті по вул. Станіслава Льосясевича, 4 у Кракові, Республіка Польща.

Під час конференції з'явиться унікальна можливість зустріти багаті форми, пов'язані з просуванням, підтримкою та популяризацією перших випробувань молодих вчених та практиків у галузі психології. Перший день буде присвячений кращим магістерським тезам випускників Ягеллонського університету, які були відзначені промоутерами Інституту прикладної психології в Ягеллонському університеті, а другий — стане місцем зустрічі для студентів та аспірантів з усієї Польщі. Зважаючи на це, організатори люб'язно запрошують учнів освітніх структур з усіх куточків країни, попри обраний кваліфікаційний рівень відвідати цю подію, яка не тільки принесе масу цікавого, але і надасть шанс поспілкуватися з експертами напрямку психології у невимушених обставинах.

Найважливіша інформація про конференцію

Дата: 7-8 грудня 2018 р

Місце:Інститут прикладної психології в Ягеллонському університеті по вул. Станіслава Льосясевича, 4 у Кракові, Республіка Польща.

Терміни подачі заявок:

— Активні учасники: 31.10-18.11

— Пасивні учасники: 31.10-29.11

Вартість відвідування події:

— Активні учасники: 50 злотих

— Пасивні учасники: 20 злотих

Види роботи, які будуть розглядатися під час заходу:

1. Виступ може ґрунтуватися на пілотному дослідженні, умови якого повинні бути виконані: група з більш ніж дюжини чоловік; поглиблене обговорення та напрямки подальших досліджень.

2. Презентація може бути створена на базі досліджень, на яких ґрунтуватиметься теза магістерської дисертації.

Щорічно захід об'єднує людей, які цікавляться різними областями психології, та є полем для обговорення результатів досліджень, проведених молодими вченими з усієї Польщі. Організатори особливо підкреслюють, що майбутня подія, як і попередні її випуски, буде цікавою не тільки студентам, спеціальності яких прямо або опосередковано пов'язані з психологією у всіх її проявах, а й людям, залученим у різних сферах діяльності. Для того, щоб стати пасивним учасником «Psychodebiuty», просто потрібна охота провести час з користю, почерпнути багато нової інформації, а також, що нерідко буває, завести нові корисні знайомства.З кожним роком подія набирає обертів та привертає все більшу кількість студентів бакалаврату та магістратури. Молоді вчені, які бажають побудувати успішну академічну кар'єру у напрямку психології не тільки можуть перевірити якість своїх досліджень, але і вислухавши думки експертів та поради вчених з великим досвідом, значно поліпшити поточні проекти та просунутися далі у роботах, які перебувають на стадії ідеї. Не варто приховувати свої результати, реєструйтеся вже сьогодні та, хто знає, можливо з цього проекту Ваша кар'єра стрімко злетить вгору.

Додаткову інформацію про конференцію можна знайти на Facebook: www.facebook.com/PDkonferencja/

Акція, що може Вас зацікавити

Безкоштовний вступ до ВНЗ на осінь 2021 + курс

Акція 499 євро

Отримайте безкоштовно пакет "Все включено", курс 50-100 годин та підтримку 3 роки у Польщі

Завантажте гід абітурієнта

З гіда Ви дізнаєтесь про перспективні спеціальності, про вартість навчання та де жити в Польщі під час навчання.

Останні статті та новини