Стажування на канікулах — пільги, супровідний лист, заробіток

548
Facebook Twitter
Стажування на канікулах — пільги, супровідний лист, заробіток

У чому доцільність проходження стажування для студентів університетів Республіки Польща? Яку роль у цьому відіграють супровідні листи? На ці та інші, пов'язані з темою проходження стажувань питання ми відповімо у статті.

Канікули — це шанс для студентів та випускників отримати роботу та, таким чином, придбати корисний досвід у подальшій кар'єрі. На даний час багато компаній пропонують молодим людям місця проходження практики або стажування, які допоможуть зміцнити знання, отримані в університеті. Пропозиції можна знайти у різних галузях, у тому числі торгівлі, банківській справі або будівництві. У чому доцільність проходження стажування для студентів університетів Республіки Польща? Яку роль у цьому відіграють супровідні листи? На ці та інші, пов'язані з темою проходження стажувань питання ми відповімо у статті.

Чому варто проходити стажування та де шукати пропозиції?

Деякі роботодавці організовують стажування на канікулах. Існують також незалежні програми, що об'єднують компанії, які пропонують оплачувану практику у своїх підрозділах. Багато фірм вказують на ймовірність того, що найкращим співробітникам буде запропоновано подальшу співпрацю. Студенти також можуть самостійно подати заявку в організації, які не залучали на роботу стажистів. Їм просто необхідно правильно обґрунтувати цей крок та сформулювати правильні рекрутингові документи.

Навіщо взагалі проходити практику? На даний час на ринку праці складно знайти пропозиції, які не потребують досвіду з боку кандидатів. Якщо такі оголошення з'являються, у майбутнього співробітника буде період навчання, часто пов'язаний з нижчою зарплатою.

Літнє стажування у період між роками навчання може значно прискорити процес вступу в обрану кар'єру.

Супровідний лист для отримання місця стажування

Стажування під час канікул є важливою можливістю для працевлаштування. Людина, яка намагається влаштуватися на роботу у компанії, повинна володіти корисними навичками, знаннями, доречними при виконанні завдань на певній посаді. Резюме, що подається до компанії для практики, повинно містити будь-які досягнення в університеті, відвідані курси, додаткові гуртки за інтересами та інше. У свою чергу у супровідному листі кандидат має шанс переконати потенційного наймача прийняти рішення про прийняття на роботу. Як створити такий документ? Це повинно бути сформульовано відповідно до правил відправлення листа даного типу — розміщуйте ввічливі фрази, розмітку сторінки, зберігайте формат А4. Що включити до контенту? Варто зосередитися на м'яких компетенціях та навичках, придбаних у процесі навчання: організаційні навички, робота в умовах браку часу, світле перо. Такі сильні сторони можуть привернути увагу майбутнього роботодавця більше, ніж досвід. Інтереси студента також грають важливу роль — якщо, наприклад, він вивчає нову мову програмування, яка тільки виходить на ринок, він може бути цінним співробітником для компанії.

Також корисно вказати, в яких областях діяльності компанії, згадані компетенції будуть корисні. Фахівці центру польської освіти UP-STUDY звертають увагу на те, що кандидати можуть вказати, що вони хочуть дізнатися під час літньої практики, які їхні цілі. Як підкреслюють роботодавці, найважливіше — це прихильність та готовність розвивати кандидатів.

На який заробіток можуть розраховувати стажисти?

Важливо відзначити, що компанії часто пропонують зарплату стажистам. Ви можете скористатися програмами, які гарантують мінімальну заробітну плату. Якщо кандидат звертається до галузі, яка відчуває нестачу персоналу та володіє необхідними навичками, його зарплата часто аналогічна винагороді працівника, зайнятого повний робочий день.

Підсумовуючи, зауважимо, що стажування на літніх канікулах — це не тільки можливість застосувати на практиці знання або навички, набуті в університеті. Часто це можливість першого заробітку, накопичення заощаджень та вмілого управління ними. Саме у цей період можна завести корисні контакти, які дозволять швидко побудувати успішну кар'єру, відбувшись не тільки як професіонал, але і як особистість.

Акція, що може Вас зацікавити

Знижка 150-200 євро при вступі у Університет Бізнесу у Вроцлаві

Пропозиція

Вступайте на осінь 2021 у Університет Бізнесу та оплачуйте навчання з ексклюзивною знижкою

Допомога тим, хто вступає до Польщі самостійно

Допомога при самостійному вступі

Вступаєте до Польщі самостійно? Виникли питання стосовно вступу? Відправте безкоштовну заявку на надання допомоги нашими спеціалістами.

Розрахуйте вартість навчання в Польщі

Калькулятор вартості

Розрахуйте вартість навчання в університеті, проживання, харчування та побутових витрат в Польщі під час навчання у зручному калькуляторі вартості.

Підберіть спеціальність та університет

Пошук спеціальності

Скористайтесь зручним пошуком, щоб підібрати спеціальність своєї мрії та обрати університет для вступу, в залежності від міста, освітнього рівня та мови, на якій Ви плануєте навчатись.

Завантажте гід абітурієнта

З гіда Ви дізнаєтесь про перспективні спеціальності, про вартість навчання та де жити в Польщі під час навчання.

Останні статті та новини