Стань культурним лідером! Безкоштовний тренінг «Трампліни, що ведуть до культури»

3647
Facebook Twitter
Стань культурним лідером! Безкоштовний тренінг «Трампліни, що ведуть до культури»

Фонд «OPEN MIND» запрошує всіх молодих людей, студентів локальних університетів та тих, котрі приїхали з усіх куточків Республіки Польща, а також зацікавлених осіб з-за кордону на Вроцлавський CRZ Krzywy Komin.

Фонд «OPEN MIND» запрошує всіх молодих людей, студентів локальних університетів та тих, котрі приїхали з усіх куточків Республіки Польща, а також зацікавлених осіб з-за кордону на Вроцлавський CRZ Krzywy Komin, який перетвориться на справжній «трамплін до культури». Програма містить серію безкоштовних тренінгів та майстер-класів від студії «Лідер культури». Це спеціальна пропозиція для аніматорів культури, соціальних працівників, незалежних художників та ремісників, а також діячів культури. Зверніть увагу, що майстер-класи відбудуться 29 серпня 2019 року.

Культура Лідер Культури — одна з семи студій, які працюють у рамках проєкту «Трамплін для культури». Він адресований художникам, ремісникам, дизайнерам та всім людям, які працюють у творчих секторах, як у комерційному, так і у соціальному плані. Фонд спеціально запрошує фахівців, що займаються культурною діяльністю, до різних установ та неурядових організацій, а також підприємців, особливо тих, хто починає свою кар'єру у сфері культури.

Pracownia Kultury Lider Kultury пропонує безкоштовні тренінги та семінари, які дадуть учасникам знання та інструменти, необхідні для ведення власного бізнесу у художніх областях, для проведення анімаційних заходів та культурних проєктів. Головною метою Культура Лідер Культури є навчання свідомих та компетентних керівників, які самі будуть ініціювати подальші «трампліни» для культури, мистецтва та соціального розвитку.

Тематика семінару включає, серед іншого, управління проєктами, створення іміджу, основи самопрезентації та маркетингу, а також навички спілкування — переговори, розв’язання конфліктів, впевненість у собі. Тренінги та семінари дають учасникам ключові професійні компетенції та можливість планувати, організовувати та проводити свою діяльність у динамічних творчих сферах.

Семінари, у першу чергу, спрямовані на:

  • аніматорів культури;
  • людей, які працюють у відповідному секторі;
  • художників, майстрів, дизайнерів;
  • людей, що займаються бізнесом у сфері культури;
  • соціальних лідерів;
  • та всіх тих, хто хоче розвиватися у креативних індустріях!

Заняття проводитимуть фахівці з менеджменту, висококваліфіковані тренери з комунікації, керівники проєктів та досвідчені аніматори культури. Найближчі семінари-практикуми — «Управління власним проєктом у культурі» відбудуться 29 серпня у Центрі професійного розвитку «Krzywy Komin». Реєстрація доступна за адресою: http://www.krzywykomin.pl/wydarzenia/zarzadzanie-wlasnym-projektem-w-kulrody/

«Трампліни у культуру» — це професійна пропозиція протягом усього року, заснована на діалозі між сучасним дизайном та технологіями, а також традиційними ремеслами та культурою у широкому матеріальному розумінні. Програма, серед іншого, містить близько 60 безкоштовних заходів у 7 тематичних семінарах: культура одягу, культура меблів, книжкова культура, культура графічної анімації, культура лідера культури, дитячий батут та старший батут. Програма «Трамплін, що веде до культури» фінансується Міністерством культури та національної спадщини Республіки Польща.

Участь у всіх заходах безкоштовна. Якщо Ви маєте вільний час, а також бажаєте стати частиною цієї цікавої події, реєструйтеся на зазначеному вище сайті, адже кількість місць обмежена.

Більш детальна інформація про проєкт: trampolinadokultury.pl, krzywykomin.pl

Акція, що може Вас зацікавити

Безкоштовний курс польської мови

Пропозиція 900 грн/місяць

Вступайте на осінь 2021 та отримуйте курс польської мови на 50-100 годин безкоштовно

Завантажте гід абітурієнта

З гіда Ви дізнаєтесь про перспективні спеціальності, про вартість навчання та де жити в Польщі під час навчання.

Останні статті та новини