Спеціальність "Дизайнер інтер'єру". Вибираємо польський університет для вступу

16234
Facebook Twitter
Спеціальність "Дизайнер інтер'єру". Вибираємо польський університет для вступу

Якщо Вас цікавить даний напрямок та Ви хотіли б знайти престижні університети за кордоном, для освоєння навичок в дизайні інтер'єру, то ця стаття буде корисна Вам.

На сьогодні, кваліфіковані фахівці з дизайну інтер'єру досить потрібні на вітчизняному та закордонному ринках праці. Це пояснюється тим, що в професійних навичках даного експерта мають потребу власники квартир/будинків, охочі втілити свої задуми в оформленні житла. Також, вдаються до послуг дизайнера: ресторани, готелі, офісні та торгові комплекси, які вимагають грамотної розробки концепцій інноваційного стилю та гармонії в интерьерному просторі. Дизайнери інтер'єру повинні володіти такими особистими якостями, як: колірне та візуальне сприйняття простору та співвідношення предметів у ньому, розвиненість в естетичному та художньому смаку, здатність до конструювання, креслення та проектування. Тому, якщо Вас цікавить даний напрямок та Ви хотіли б знайти престижні університети за кордоном, для освоєння навичок в дизайні інтер'єру, то ця стаття буде корисна Вам.

Особливості професії дизайнера інтер'єру

Робота в індустрії дизайну є багатозадачним профілем. Дизайнери інтер'єрів створюють неповторний стиль та обстановку в приміщенні, згідно з бажаннями та стилістичними уподобанням клієнта. Також, вони керують усім процесом оформлення інтер'єру — починаючи від планування приміщення, освітлення, акустики, системи вентиляції, обробки стін та завершуючи текстильним дизайном та розставленням меблів. Крім того, професія, що розглядається, має кілька кваліфікацій/різновидів — це графічний, ландшафтний, промисловий, архітектурний дизайн. Тому, професіонали цієї сфери зможуть знайти роботу в майстернях з декору, будівельних фірмах, профільних компаніях, що спеціалізуються на облаштуванні осель та офісів.

Польські ВНЗ, що пропонують навчання за фахом "дизайн інтер'єру"

Майбутній дизайнер інтер'єру вивчає розробку дизайн-проекту, з урахуванням всіх побажань клієнта, створення макета, з допомогою комп'ютерних програм AutoCAD, ArchiCAD, Sweet Home 3D, Photoshop, 3D-Max. Також, студенти набувають навички в декоруванні приміщень та раціональному плануванні, складанні кошторису витрат, професійному доборі будівельних матеріалів. Фахівці UP-STUDY рекомендують пройти навчання за напрямом "дизайн інтер'єру" в таких університетах Польщі:

1. SCHOOL OF FORM/УНІВЕРСИТЕТ ДИЗАЙНУ. Він є міжнародним вищим навчальним закладом, який знаходиться в Познані. Спеціалізується ВНЗ на навчанні та випуску кваліфікованих кадрів в області дизайну. Навчальна програма університету отримала нагороду від Міністерства науки та вищої освіти Польщі.

Вона була розроблена керівником ВНЗ Лідевіем Еделькорт спільно з викладачами-методистами та провідними закордонними дизайнерами. School of Form має сучасні аудиторії, для теоретичних лекцій, а також, майстерні та лабораторії, обладнані новітньою технікою, для практичних занять.

2. SZKOŁA WYŻSZA PSYCHOLOGII SPOŁECZNEJ/УНІВЕРСИТЕТ ГУМАНІТАРНИХ НАУК ТА ПСИХОЛОГІЇ в Познані. Даний вищий навчальний заклад є відомим приватним університетом країни, який входить до рейтингу польських ВНЗ, з високої якості викладання. SWPS має тісні партнерські відносини з університетами Німеччини, Данії, Великобританії, Іспанії, Китаю. Тому, студентам SWPS надається можливість пройти практику у ВНЗ-партнерах та отримати подвійний диплом, який котується у всіх країнах світу. Також, SWPS славиться високим рівнем працевлаштування студентів, після закінчення навчання.

Виходячи з отриманої інформації, ми можемо зробити висновки, що освоївши спеціальність "дизайн інтер'єрів" можна реалізувати свій потенціал у багатьох напрямках. Дизайнери інтер'єрів повинні володіти гарними знаннями в галузі інженерії, будівництва, графіки, мистецтва, психології. Крім технічного складу розуму, фахівцю з дизайну інтер'єру знадобиться комунікабельність та розуміння смаків клієнта. Від того, наскільки залишиться задоволеним замовник, після виконаної роботи дизайнера, залежать його подальші успіхи в кар'єрному зростанні.

Підписуйтесь на наш Телеграм канал та першими дізнавайтесь про акції, стипендії та знижки.

Підписатися

Акція, що може Вас зацікавити

Безкоштовний підбір житла у Польщі

Пропозиція 0 грн

Компанія UP-STUDY пропонує абітурієнтам, які вступають на осінь 2024 безкоштовний пошук житла у Польщі.

Допомога тим, хто вступає до Польщі самостійно

Допомога при самостійному вступі

Вступаєте до Польщі самостійно? Виникли питання стосовно вступу? Відправте безкоштовну заявку на надання допомоги нашими спеціалістами.

Розрахуйте вартість навчання в Польщі

Калькулятор вартості

Розрахуйте вартість навчання в університеті, проживання, харчування та побутових витрат в Польщі під час навчання у зручному калькуляторі вартості.

Підберіть спеціальність та університет

Пошук спеціальності

Скористайтесь зручним пошуком, щоб підібрати спеціальність своєї мрії та обрати університет для вступу, в залежності від міста, освітнього рівня та мови, на якій Ви плануєте навчатись.

ГІД студента Польщі

Завантажте ГІД студента Польщі

Дізнайтесь актуальну інформацію про вступ, навчання та проживання в Польщі.

  • Стипендії та знижки
  • Вартість навчання
  • Необхідний рівень знання польської мови
  • Підтримка студентів
  • Документи необхідні для вступу
  • та багато іншого
Завантажити у PDF

Останні статті та новини