Що робити, якщо у студента в Польщі закінчилася віза чи дні по безвізу?

838
Facebook Twitter
Що робити, якщо у студента в Польщі закінчилася віза чи дні по безвізу?

На період дії карантину у Польщі для усіх студентів вводиться безлімітне перебування в країні плюс 30 днів по завершенню карантину, якщо у такої категорії іноземців уже закінчилися віза чи дні по безвізу - не біда, перебування надалі теж цілком легальне.

Таким чином, якщо Ви зараз у Польщі і у Вас закінчилася віза, Карта Побиту чи дні перебування по безвізу, то Вам не слід хвилюватися, адже Уряд Польщі прийняв рішення автоматично продовжити легальне перебування для студентів, які знаходяться в країні по візі чи по безвізу плюс тридцять днів по закінченню епідеміологічних обмежень.

Також слід пам'ятати, що у разі, якщо у Вас наявна Карта Побиту, то Ви можете цілком сміливо і легально їхати на Україну та повертатися до Польщі у будь-який час, не зважаючи на закриті кордони. Під час дії карантину в Україні та Польщі, перетинати кордон для в'їзду/виїзду можуть без обмежень і безлімітно усі українські студенти у кого є в наявності карта побиту.

Ситуацію, безумовно, затрудняє відсутність курсування громадського транспорту, проте, є чимало сервісів приватного характеру, які організовують поїздки з Польщі і до Польщі невеликими мікроавтобусами до 8 осіб в салоні. На разі, залишається відсутньою можливість перетинати кордон між Польщею та Україною пішки, проте на усіх діючих пропусках Ягодин та Краківець діє сервіс від міської адміністрації Львова та Луцька, який забезпечує автобусне перевезення через кордон автобусом, сервіс платний та коштує 450 грн.

Акція, що може Вас зацікавити

Знижка на вступ для 10 класників

Акція 499 євро 4000 грн

Пакет "Все Включено" зі спеціальною знижкою для учнів 10 класу

Завантажте гід абітурієнта

З гіда Ви дізнаєтесь про перспективні спеціальності, про вартість навчання та де жити в Польщі під час навчання.

Останні статті та новини