Що слід вивчити абітурієнтові перед записом на курси польської мови у Польщі?

179
Facebook Twitter
Що слід вивчити абітурієнтові перед записом на курси польської мови у Польщі?

Стаття допоможе учням випускних класів України та не тільки, оскільки ми розповімо про те, що потрібно вивчити перед тим, як записатися на мовні курси у РП.

Університети Республіки Польща вийшли на той якісний рівень, що дозволяє скласти гідну конкуренцію установам освіти Великобританії, Німеччини та інших індустріально розвинених країн. Але у них є явна перевага, адже крім високого рівня навчання, великого вибору спеціальностей, як локальною, так і англійською мовою, вони стягують більш ніж справедливу плату за освітній рік. Зважаючи на викладене, українці, іноземці з країн СНД та молоді люди з інших держав віддають перевагу університетам цієї європейської країни. Як і всюди, у Польщі вчитися локальною мовою значно дешевше, також знання її на високому рівні допомагає комфортніше облаштувати побут та вийти переможцем з будь-якої життєвої ситуації. Але не всі курси однаково хороші. Стаття допоможе учням випускних класів України та не тільки, оскільки ми розповімо про те, що потрібно вивчити перед тим, як записатися на мовні курси у РП.

Питання, на які потрібно отримати відповідь перед вибором курсів польської на її Батьківщині

Фахівці центру польської освіти UP-STUDY звертають увагу кандидатів на навчання у польських навчальних структурах на те, що для проходження курсів на території країни, краще приїжджати підготовленими (хоча б рівень А1-А2). Без будь-яких мовних навичок, буде складно проводити час на території держави. Якщо говорити про те, щоб приїхати до РП з метою вивчення мови та знайомства з культурою, тоді краще використовувати мовні табори, але це доречно вжити хоча б за рік до вступу в університет. Якщо ми говоримо вже про вибір курсів у Польщі, тоді варто пошукати відповіді на наступні питання:

  • Чи є мовні курси пропозицією, незалежною від структури освіти або знаходяться при одному з університетів?
  • Яким рівнем знання польської повинен володіти кандидат на навчання?
  • Скільки обійдеться проходження всього курсу та яка система оплати?
  • Скільки триває навчання та інтенсивність навантаження?
  • Які документи необхідно надати для реєстрації на заняттях та чи потрібно відкривати довгострокову візу?
  • Де, в яких умовах та скільки обійдеться проживання, харчування, транспорт та додаткові послуги?

Насправді, перелік питань залежить від того, наскільки стурбовані батьки та сильно переживає кандидат. Зважаючи на це, варто зв'язуватися тільки з перевіреними компаніями.

Вивчення польської з центром освіти UP-STUDY

Як говорилося вище, краще закласти хорошу базу в Україні та з нею вже вирушати до країни-баівщини мови. Учні випускних класів, які вступають з центром UP-STUDY, мають можливість не тільки отримати допомогу у виборі університету, спеціальності, а й вивчити польську з найкращими умовами. По-перше, можна вибрати інтенсивність та тривалість. По-друге, вартість у рази нижче, у порівнянні з іншими компаніями, які пропонують послуги, наближені за якістю. По-третє, бувають акції, що дозволяють навчитися абсолютно безкоштовно. По-четверте, бувають пропозиції з вивчення польської від нашої компанії, які передбачають частину навчання в Україні та другу — у Польщі. Таким чином, отримавши хороший старт на Батьківщині, з базовими знаннями польської, Ви вирушаєте до РП, щоб продовжити навчання у природному середовищі.

Підсумовуючи, зауважимо, що у Польщі є багато курсів з вивчення мови для іноземних громадян. Велика частина з них знаходяться при університетах. Проте, найкращим варіантом є закладення основи на Батьківщині, та лише після цього, варто вирушати до Польської Республіки для поліпшення результатів.

Акція, що може Вас зацікавити

Швидкий вступ до Польщі на осінь 2020

Акція 4000 грн

Для бажаючих вступати самостійно. Отримайте документ про зарахування від ВНЗ та переклади

Завантажте гід абітурієнта

З гіда Ви дізнаєтесь про перспективні спеціальності, про вартість навчання та де жити в Польщі під час навчання.

Останні статті та новини