Що поляки насправді думають про українців, та як відгукуються про нас?

5272
Facebook Twitter
Що поляки насправді думають про українців, та як відгукуються про нас?

Як насправді корінні жителі Польської Республіки реагують на українців?. Відповідь Ви дізнаєтеся, прочитавши запропоновану статтю.

Республіка Польща — динамічна європейська країна, влада якої всіма силами намагаються не тільки зробити побут резидентів максимально комфортним, а законодавчу базу — надійною та справедливою, що у них успішно виходить, але також це держава, що вносить зміни до законів та актів, що регулюють перебування іноземців на їх території. Говорячи про останній фактор, варто особливо підкреслити, що в останні кілька років, були зняті багато обмежень, що стосуються перебування нерезидентів у РП. Це істотно полегшило імміграцію щодо роботи та навчання. Українці, завдяки змінам, ще більш охоче вибирають польські установи освіти для отримання якісного європейського диплома з адекватною платою за навчальний рік. Проте, попри всі позитивні аспекти, багатьох абітурієнтів та молодих фахівців, які хочуть переїхати до Польщі на тривалий час, хвилює питання: «Як насправді корінні жителі Польської Республіки реагують на українців?». Відповідь Ви дізнаєтеся, прочитавши запропоновану статтю.

Взаємини між поляками та українцями, які перебувають на їх території

Природно не можна судити виходячи з думки однієї людини, тому ми оцінимо відносини, які можна досліджувати завдяки соціальним мережам, а також спираючись на висновки бувалих українських студентів польських університетів та фахівців, залучених на довгостроковій основі у локальних компаніях. Також справедливо можна враховувати думку переважної більшості туристів, котрі безпосередньо взаємодіють з жителями РП під час огляду визначних пам'яток різних міст. Так ось, більшість українців погоджуються на думці, що поляки мають до наших земляків якщо не палку любов, то явно дружнє ставлення. Нас пов'язує спільна історія, схожість у менталітеті та навіть деякі особливості мов. Недарма під час такого складного періоду, місцева влада деяких воєводств, а також верхи керівництва шукають варіанти всілякої допомоги українцям. Це проявляється у підвищенні

мінімальної заробітної плати для працівників, спрощення в оформленні Карти Побиту, виділення бюджетних місць для наших абітурієнтів, а також розробка українсько-польських спільних проектів у дослідженнях, та навіть у кіно.

Природно, серед поляків можна зустріти й тих, хто сприймає наших співгромадян, як досить поганих сусідів, вважаючи, що ми вбираємо негатив з малих років, не маємо толерантності, бажання змінюватися, вчитися на помилках та інших позитивних якостей. Але, таких людей не так багато, та, як справедливо підмітили фахівці UP-STUDY, подібну думку можна зустріти не тільки в обопільному відношенні, але й серед інших країн, у відношенні до сусідніх держав.

Причини, за якими українці відправляються на тривалий час до Польщі?

Статистика свідчить, що з кожним роком кількість наших співгромадян збільшується на польській території. Дійсно жителям України комфортно знаходитися у РП, причому з різними цілями. Багато хто виїжджає, оскільки мають польське коріння, офіційне підтвердження цього факту та бажають возз'єднатися з ріднею. Також можуть бути наступні причини:

  • отримання необхідної кваліфікації в університетах РП;
  • наукова діяльність у дослідних інститутах;
  • розробка та впровадження стартапу з метою подальшого виходу на міжнародну арену;

  • проживання та робота за довгостроковим контрактом на престижній посаді.

Підсумовуючи, підкреслимо, що поляки — дружній народ, який відкритий до нових взаємозв'язків. Українцям комфортно жити та розвиватися на польській території та громадяни у цьому активно допомагають. Не дарма ж ми можемо помітити такий високий рівень інтернаціоналізації у ВНЗ та на локальних підприємствах.

Акція, що може Вас зацікавити

Знижка 200-300 євро при вступі в Академію Фінансів та Бізнесу Вістула

Пропозиція

Вступайте на осінь 2021 в Академію Вістула та оплачуйте навчання з ексклюзивною знижкою

Завантажте гід абітурієнта

З гіда Ви дізнаєтесь про перспективні спеціальності, про вартість навчання та де жити в Польщі під час навчання.

Останні статті та новини