Робота в ІТ-індустрії. Подивіться, які вимоги

131
Facebook Twitter
Робота в ІТ-індустрії. Подивіться, які вимоги

На даний час найбільший попит мають люди, які знають фонові мови, зокрема Java та JavaScript. То кого ж шукають компанії, які потребують ІТ-фахівцях? Про це Ви дізнаєтеся, прочитавши цю статтю.

Робота програміста в IT-індустрії модна та добре оплачується? Навіть якщо це перевірений факт, потрібно пам'ятати, що цей сегмент ринку праці все ще бореться з дефіцитом. Програмістів не вистачає, але вимоги до них не змінюються та навіть ростуть. У 2019 році, щоб почати кар'єру у даному секторі, базових знань з двох простих технологій недостатньо. На даний час найбільший попит мають люди, які знають фонові мови, зокрема Java та JavaScript. Усвідомлення того, що курсу програмування на вихідних недостатньо, є вже у 69% поляків та іноземців, що знаходяться на території цієї європейської держави на довгостроковій підставі. То кого ж шукають компанії, які потребують ІТ-фахівцях? Про це Ви дізнаєтеся, прочитавши цю статтю.

Очікування європейських роботодавців від фахівців ІТ-середовища

Досвідчені програмісти без проблем знаходять роботу, та єдина складність, з якою вони можуть зіткнутися, — це вибрати кращу пропозицію з точки зору оплати та бонусів. Однак, перш ніж вдасться набути досвіду роботи у комерційній ІТ-сфері, потрібно знайти роботу молодшого розробника. Фахівці UP-STUDY підкреслюють, що очікування роботодавців щодо навіть більш молодих програмістів постійно зростають.

Створення сайту може бути недостатньо

На даний час ІТ-фахівці поступаються тільки шахтарям, найбільш високооплачуваній професії у Польщі. Однак реалії роботи у цьому секторі змінюються з року в рік.

Кілька років тому, щоб стати молодшим програмістом, наприклад молодшим розробником зовнішнього інтерфейсу, було досить знати відносно прості мови: HTML, CSS. Додатковими перевагами були знання Gita та можливість збагачувати сайт фрагментами JavaScript, знайденими у мережі, навіть без глибокого знання мови.

На поточний момент від молодших програмістів, які працюють з інтерфейсом, потрібно знайомство з технологіями React або Angular, а також базові знання середовища Node.js, баз даних. Ці технології набагато складніше освоїти, ніж згадані HTML та CSS, які зазвичай сприймаються за кілька місяців. Більш того, front-ender повинен знати роботу back-enders, щоб мати можливість вносити незначні зміни у коди. Згідно з дослідженнями, у 2018 році мали попит Java та JavaScript — це фонові мови, пов'язані з роботою додатків та підтримкою бази даних. Їх вивчення вимагає більше часу, тому що їх набагато складніше освоїти, але, як видно, ці знання дадуть більше можливостей на ринку праці.

69% поляків знають, що курсу програмування вихідного дня недостатньо

Люди, які цікавляться навчанням програмуванню, добре знають, що для того, щоб отримати роботу у сфері ІТ, потрібно показати своє портфоліо роботодавцям. Має значення практика та знання відповідних технологій, адаптованих до поточних вимог ринку праці, який змінюється з року в рік. Школи програмування, які щорічно приймаються близько 3 тисяч учнів, стають все більш популярними. Проте, кількість студентів у польських університетах, які вступають на ІТ-напрям, теж щорічно збільшуються на 10%. Багато майбутніх програмістів розуміють, що тільки повноцінне навчання може гарантувати високий рівень знань, тим більше, учні ІТ-напрямків вже з другого курсу підшукують підробіток, для набуття досвіду та напрацювання портфоліо.

Підсумовуючи, варто зауважити, що з огляду на стабільне зростання винагороди працівників ІТ-сектора, тенденція якого зберігається до 2020 року, ще добрі кілька років молоді люди будуть прагнути зачепитися на цьому терені. Особливо це актуально у разі таких спеціальностей, як Web Developer та Java Developer. З огляду на те, що дефіцит програмістів спостерігається в усьому світі, з польським дипломом можна буде працевлаштуватися у будь-якому куточку світу.

Акція, що може Вас зацікавити

Знижка 40% на вступ до Польщі 2021

Акція 499 євро 9990 грн

Отримайте знижку 40% на пакет вступу до ВНЗ Польщі "Все включено"

Завантажте гід абітурієнта

З гіда Ви дізнаєтесь про перспективні спеціальності, про вартість навчання та де жити в Польщі під час навчання.

Останні статті та новини