Різдвяний тур до Польщі 2018

5202
Facebook Twitter
Різдвяний тур до Польщі 2018

Стаття стане в нагоді всім, хто планує провести Різдво 2018 у РП, оскільки, ми розглянемо найвигідніші тури, а також, розповімо про особливості святкування новорічних днів в європейських країнах.

Хто не мріє зустріти Різдво в Європі? Дійсно, таких людей немало, адже, в рідній країні вже все знайомо, кожна традиція дотримана десятки разів, тому, хочеться побачити щось нове, нетривіальне для своєї свідомості. Святкування різдвяних днів навіть в найближчій закордону може стати знаменною подією в житті кожного українця. По-перше, в Республіці Польща святкують католицьке Різдво, що, само по собі незвично для наших співвітчизників. По-друге, в Польщі дуже своєрідне ставлення до сімейних свят такого типу, тому, краще один раз все побачити на власні очі. Стаття стане в нагоді всім, хто планує провести Різдво 2018 у РП, оскільки, ми розглянемо найвигідніші тури, а також, розповімо про особливості святкування новорічних днів в європейських країнах.

Вигідні тури в Польщу на різдвяні свята в 2018 році

Планувати поїздку можна як самостійно, так і з допомогою туристичного агентства. Якщо є досвід планування всіх деталей поїздки за кордон, тоді, скласти попередній маршрут, зарезервувати готель та замовити квитки — не складе труднощів. Варто нагадати, що Європа підписала з Україною домовленість про безвізовий перетин кордону, тому, для короткострокових подорожей з метою відпочинку оформляти візу немає потреби (маючи біометричний паспорт). Бажаючи придбати тур у оператора, спочатку необхідно визначитися з містом/містами, які є охота відвідати. Якщо немає особливих переваг, можна розглянути вже розроблені варіанти та вибрати вподобані, а саме:

1. «Weekend у Варшаві» — триденний автобусний тур, без нічних переїздів, передбачає відправлення в майже кожен четвертий день, аж до 30 грудня. Вартість складає €88.

2. «Краківський вікенд на різдвяний ярмарок». Тур розрахований на три дні, має тільки дві дати вільного виїзду та обійдеться в €88.

3. «Вихідні в Польщі. Краків-Вроцлав. Дрезден». П'ятиденний захоплюючий тур, який дозволяє побувати в різдвяні дні відразу в двох колоритних країнах. Вартість туру €129.

4. «Різдвяні ярмарки...Вроцлав, Берлін, Дрезден». 4 дні під Різдво, за які можна познайомитися з величним містом Вроцлавом, а звідти як рукою сягнути до Берліна та Дрездена подарує безодню відчуттів та новорічний настрій. Обійдеться в €145.

5. «Різдво 2018 у Закопане. (WILLA KURANT)». Для любителів активного відпочинку, що може бути краще, ніж катання на лижах або сноубордах в новорічні дні. Чудовий настрій, Європа на Новий рік, море снігу та позитиву з платою в €310 за 7 днів.

Особливості святкування Різдва та Нового року в Польщі

На відміну від України та інших країн СНД, на Різдво в РП — всі магазини закриті, тому, необхідні закупівлі проводяться завчасно. З вечора 25 грудня та до 27-го, не варто розраховувати на шопінг. У ніч на Різдво, ніхто нікуди не ходить, за святковим столом збираються тільки найближчі люди та подають кращі частування до столу. Свято проводять в спокійній та приємній атмосфері з вдячністю згадуючи минулий рік. У Новорічну ніч все майже навпаки. Люди збираються на центральних площах, на масових гуляннях, веселяться, дивляться святкові салюти та радіють новому року.Отже, проводити свята в Європі — весело, пізнавально та, що зараз важливо, недорого. В РП можна відвідати не тільки пам'ятки, але й побувати на різдвяних ярмарках, розпродажах та інших передсвяткових заходах. Різдво в Польщі 2018 буде незабутнім, і все, що потрібно взяти з собою — невеликий рюкзак, а позитивні емоції будуть забезпечені.

Акція, що може Вас зацікавити

43 стипендії на 50% знижку на навчання

Пропозиція

Для всіх учасників UP-STUDY. Бронюйте за собою місце у конкурсі прямо зараз

Завантажте гід абітурієнта

З гіда Ви дізнаєтесь про перспективні спеціальності, про вартість навчання та де жити в Польщі під час навчання.

Останні статті та новини