Реєстрація учасників на TransLogistica Jobs 2018 триває!

3735
Facebook Twitter
Реєстрація учасників на TransLogistica Jobs 2018 триває!

На даний час проходить реєстрація учасників на 1-шу Національну виставку транспорт-експедиція-логістика — TransLogistica Jobs 2018, яка пройде з 6 по 8 листопада 2018 року у Центрі EXPO XXI у Варшаві, Республіка Польща.

На даний час проходить реєстрація учасників на 1-шу Національну виставку транспорт-експедиція-логістика — TransLogistica Jobs 2018, яка пройде з 6 по 8 листопада 2018 року у Центрі EXPO XXI у Варшаві, Республіка Польща. Тисячі вакансій зі всієї держави чекатимуть відвідувачів у різних областях послуг TSL. Взяти участь мають можливість фахівці сфери транспорту та логістики, студенти, які навчаються у таких напрямах, а також інші зацікавлені особи, як резиденти країни, так і іноземці, які бажають у майбутньому працевлаштуватися у Польщі.

Відвідувачі листопадової виставки TransLogistica Jobs 2018 знайдуть пропозиції про роботу в автомобільній, морській, повітряній, залізничній, інтермодальній, контрактній логістиці, складській логістиці, логістиці електронної комерції та багатьох інших напрямках.

Роботодавці з усієї країни, представники як польських, так і глобальних компанії — ті з п'яти провідних світових гравців, які мають бездоганну репутацію, чекатимуть всіх, хто прийде на 1-ий Національний Робочий ярмарок індустрії TSL. Всі пропозиції, як і роботодавці різні, проте у них є одна спільна риса — вони надають пропозиції про роботу та можливості кар'єрного зростання, а також дають можливість отримати нові компетенції у широкому розумінні логістики. Організатори особливо підкреслюють, що географія пропозицій дуже широка, не тільки у всій Польщі, а й в інших широтах.

Самопрезентація та індивідуальні зустрічі

Будь-який резидент та нерезидент країни, хто відвідає TransLogistica Jobs 2018, який захоче виділитися та зустріти всіх роботодавців в одному місці та в один час, зможе зробити це у вигляді самопрезентації на ринковій сцені. Все, що необхідно зробити, це представити свою промову організаторам ярмарку, які відправлять їх у програму у перший день заходу.Крім самопрезентації, відвідувачі можуть також організувати індивідуальні зустрічі з роботодавцями, які беруть участь у TransLogistica Jobs. Це можна зробити через організаторів виставок, які створюють графік. Скористатися шансом на перспективне працевлаштування можуть всі охочі, причому, це не вимагає великих зусиль. До речі, під час ярмарку є можливість перевірити ефективність свого резюме, та, значно поліпшити його. Директор TransLogistica Poland Fair, TransLogistica Jobs, TransLogistica Poland Fair, Павло Коновалек особливо підкреслив, що три дні TransLogistica Jobs 2018 обіцяють бути інтенсивними та дуже цікавими. Організатори прагнуть залучити відвідувачів до організації програми ярмарку, щоб вони могли брати активну участь у цій унікальній виставці ринку праці у логістичній галузі та спільно створювати її.Незабаром буде доступна повна програма з трьох торгових днів. Організатори проведуть семінари, дебати та різні інші супровідні заходи. Під час ярмарку також вийде визначити переможців опитування доброзичливого роботодавця TSL 2018. Це буде четверте видання даної події.TransLogistica Jobs буде проходити паралельно з 6-ю Міжнародною виставкою транспорту та логістики — TransLogistica Poland, найбільшим логістичним торговим ярмарком у Центральній та Східній Європі.Реєстрацію участі та детальну інформацію про подання самостійних презентацій на TransLogistica Jobs 2018 можна знайти на веб-сайті виставки: www.targipracytsl.pl. Встигніть взяти участь у цій масштабній події та, хто знає, може саме з неї почнеться Ваша історія успіху.

Акція, що може Вас зацікавити

Знижка 40% на вступ до Польщі 2021

Акція 499 євро 9990 грн

Отримайте знижку 40% на пакет вступу до ВНЗ Польщі "Все включено"

Завантажте гід абітурієнта

З гіда Ви дізнаєтесь про перспективні спеціальності, про вартість навчання та де жити в Польщі під час навчання.

Останні статті та новини