QS World University Ranking 2019 — польські університети увійшли до переліку найкращих ВНЗ світу!

5734
Facebook Twitter
QS World University Ranking 2019 — польські університети увійшли до переліку найкращих ВНЗ світу!

У виданні 2019 року в QS World University Ranking увійшло 16 навчальних структур з Республіки Польщі. У цій статті ми розповімо, хто ж удостоївся цієї честі.

QS World University Ranking вважається одним з чотирьох найбільш важливих світових рейтингів установ вищої освіти, поряд з Times Higher Education, U-Multirank та Shanghai Ranking. У цьому списку представлено 1000 кращих університетів світу. У виданні 2019 року до рейтингу увійшло 16 навчальних структур з Республіки Польщі. Подивімось, хто став гідний цієї честі, а також обговоримо, чому іноді краще віддати перевагу ВНЗ не зі світових рейтингів.

Рейтинг найкращих закладів освіти світу

QS World University Ranking підготовлений британською компанією Quacquarelli Symmonds. Шість основних критеріїв беруться до уваги: ​​репутація в академічному середовищі, престиж серед роботодавців, співвідношення кількості лекторів до числа студентів, кількість цитувань та кількість студентів та співробітників з-за кордону. Уже котрий рік академічні спільноти різних країн світу з нетерпінням чекають підсумків даного рейтингу, адже його визнання означає, що університет протягом року зумів викластися на максимум, та це не пройшло повз увагу.

Польські університети у світовому рейтингу

Першою з польських установ, яка отримала честь перебувати серед інших іменитих ВНЗ є Варшавський Університет (394 позиція). Практично слідом за ним розташувався Ягеллонський університет у Кракові.

Варто також відзначити, що Гданський університет знову опинився у цьому престижному рейтингу.

Всього до QS World University Ranking 2019 увійшло 16 університетів з Польщі. UG є одним з двох університетів Померанії (разом з Гданьським технологічним університетом), які були включені до списку, тим самим зайнявши 5-е місце серед національних класичних університетів.

Місце Гданського університету у цьому зіставленні та той факт, що у ньому з'явилася така кількість ВНЗ Польщі, є великою честю для вищої освіти країни, та доказом того, що університети все більше цінуються та набувають авторитету у світі.

  • Університет Варшави
  • Ягеллонський університет
  • Варшавський технологічний університет

Кращий ВНЗ у списку — Массачусетський технологічний інститут (MIT). За ним слідували: Стенфордський та Гарвардський університети. Британський Оксфордський університет знаходиться відразу за ними.

Наступні місця належать: Каліфорнійському технологічному інституту (Caltech), ETH Zurich — Швейцарському федеральному технологічному інституту, Кембриджському університету, UCL (Лондонському глобальному університету), Імперському коледжу Лондона та Чиказькому університету.

Чи завжди українцям та абітурієнтам з Європи варто вибирати ВНЗ з ТОП 100 QS World University Ranking?

Фахівці UP-STUDY з висоти багаторічного досвіду підкреслюють, що топові ВНЗ безсумнівно мають багато переваг, проте вони підходять не кожному. Як не банально, але істотним бар'єром стає не тільки висока вибірковість, а й захмарна ціна освітнього року. До сотні рейтингу входять структури, середня вартість навчання в яких для іноземців становить 25-30 тисяч доларів на рік, та це без урахування додаткових витрат.

Підсумовуючи, зауважимо, що ВНЗ Польщі, котрі стали гідними подібної честі, а також всі академічні спільноти країни задоволені визнанням успіхів вітчизняної освіти. Так, це ще не топ-100, але добрий початок вже покладено.

Попадання до такого престижного рейтингу означає, що польські ВНЗ рухаються у правильному напрямку, їх потенціал відкритий для нововведень, а двері — для локальних та іноземних студентів.

Акція, що може Вас зацікавити

Знижка 200-300 євро при вступі в Академію Фінансів та Бізнесу Вістула

Пропозиція

Вступайте на осінь 2021 в Академію Вістула та оплачуйте навчання з ексклюзивною знижкою

Завантажте гід абітурієнта

З гіда Ви дізнаєтесь про перспективні спеціальності, про вартість навчання та де жити в Польщі під час навчання.

Останні статті та новини