Позакласна діяльність студентів в Польщі. Чим зайняти вільний час?

5206
Facebook Twitter
Позакласна діяльність студентів в Польщі. Чим зайняти вільний час?

В першу чергу, стаття буде пізнавальною, для батьків абітурієнтів польських ВНЗ, а також, для самих студентів, оскільки, ми розповімо, як саме можна проводити час, вільний від навчання.

Більшість батьків, відправляючи свою дитину за кордон отримувати європейський диплом та вищу освіту, переживають про те, чим буде зайнятий їх студент у вільний від навчання час. Хвилюватись не варто, адже, оскільки в університетах Республіки Польща, позитивні оцінки ставлять лише за хороші знання, то, іноземні студенти приїжджають з метою навчання, та заминаються саме ним. Освітній процес побудований таким чином, що, час розподіляється на класне навчання та позааудиторну освіту. Також, європейські студенти часто влаштовуються на підробіток, не тільки для поліпшення матеріального становища, а й для отримання досвіду роботи в європейському суспільстві. В першу чергу, стаття буде пізнавальною, для батьків абітурієнтів польських ВНЗ, а також, для самих студентів, оскільки, ми розповімо, як саме можна проводити час, вільний від навчання.

Корисне проведення часу польських студентів

Все залежить від того, чим саме захоплюється конкретний учень навчального закладу, але, варіантів може бути маса, особливо з огляду на те, що навчання проходить тільки 4 дні на тиждень, на стаціонарі. Один день виділяється для самоосвіти та рекомендується відвідувати міські та університетські бібліотеки, лабораторії, інтерактивні клуби та інші заходи, які можуть допомогти розвиватися в заданому напрямку. Також, варто відзначити дуже лояльний навчальний розклад, який передбачає відвідування занять з 08.00-14.45 або з 17.00-20.15.
Для того, щоб активно розвиватися як професіонал обраного напрямку та всебічно, студенти не тільки відвідують конференції, семінари та відкриті зустрічі, а й розробляють, створюють, реалізують нові наукові, науково-дослідні проекти.

Більшість польських учнів університетів, прагнуть взяти участь в програмах міжнародного обміну, або в інших проектах Європейського союзу, які дозволяють розвиватися в науковому середовищі. Дуже часта практика — підробіток, у вільний від навчання час, не тільки заради збагачення, а й для отримання безцінного досвіду.

Підтримка українських студентів в Польщі. Життя та розваги

Ті батьки, які подбали про вступ своїх дітей в перспективні польські установи вищої освіти з використанням кваліфікованої допомоги фахівців UP-STUDY, можуть розраховувати, крім прямих послуг, на:
— повну інформаційну підтримку в питаннях оформлення візи (наприклад, перший гостьовий візит);
— налагоджений зв'язок з куратором групи;
— забезпечення абітурієнта житлом на вигідних умовах;
— UP-SUPPORT (підтримка 24/7) для учнів ВНЗ;
— економію не тільки коштів, але й нервів.
У повсякденному житті, якщо студент не бажає проводити час, як було викладено вище, то, можна знайти й цікаві альтернативи, причому, не всі вимагають багатьох фінансових вкладень.

Наприклад, існує можливість відвідувати деякі музеї безкоштовно або зі знижкою за студентським квитком. Також, завдяки знижці на залізничний транспорт, можна, на вікенд відвідати різні польські міста, в багатьох з яких проходять різні фестивалі в усі пори року. Завдяки близькості інших європейських столиць, можна недорого полетіти, наприклад, в Берлін. Кращі лоукостери пропонують переліт в обидві сторони всього за 4 євро. Польща — країна контрастів та можливостей, тому, завжди є шанс на гарне проведення часу, як в стінах альма-матер, та й далеко за ними.

Підсумовуючи, зауважимо, що в РП вчитися не тільки перспективно, але й весело. Для студентів відкриваються нові горизонти не тільки в плані навчання, а й в напрямку саморозвитку та розваг. Батькам турбуватися не варто, по-перше, там стільки всього цікавого, що на «дурниці» не вистачає часу, а, по-друге, завжди можна поцікавитися у куратора, як протікає навчання і чи все в порядку з успішністю.

Акція, що може Вас зацікавити

Знижка 200-300 євро при вступі в Академію Фінансів та Бізнесу Вістула

Пропозиція

Вступайте на осінь 2021 в Академію Вістула та оплачуйте навчання з ексклюзивною знижкою

Завантажте гід абітурієнта

З гіда Ви дізнаєтесь про перспективні спеціальності, про вартість навчання та де жити в Польщі під час навчання.

Останні статті та новини