Позакласна діяльність студентів в Польщі. Чим зайняти вільний час?

7146
Facebook Twitter
Позакласна діяльність студентів в Польщі. Чим зайняти вільний час?

В першу чергу, стаття буде пізнавальною, для батьків абітурієнтів польських ВНЗ, а також, для самих студентів, оскільки, ми розповімо, як саме можна проводити час, вільний від навчання.

Більшість батьків, відправляючи свою дитину за кордон отримувати європейський диплом та вищу освіту, переживають про те, чим буде зайнятий їх студент у вільний від навчання час. Хвилюватись не варто, адже, оскільки в університетах Республіки Польща, позитивні оцінки ставлять лише за хороші знання, то, іноземні студенти приїжджають з метою навчання, та заминаються саме ним. Освітній процес побудований таким чином, що, час розподіляється на класне навчання та позааудиторну освіту. Також, європейські студенти часто влаштовуються на підробіток, не тільки для поліпшення матеріального становища, а й для отримання досвіду роботи в європейському суспільстві. В першу чергу, стаття буде пізнавальною, для батьків абітурієнтів польських ВНЗ, а також, для самих студентів, оскільки, ми розповімо, як саме можна проводити час, вільний від навчання.

Корисне проведення часу польських студентів

Все залежить від того, чим саме захоплюється конкретний учень навчального закладу, але, варіантів може бути маса, особливо з огляду на те, що навчання проходить тільки 4 дні на тиждень, на стаціонарі. Один день виділяється для самоосвіти та рекомендується відвідувати міські та університетські бібліотеки, лабораторії, інтерактивні клуби та інші заходи, які можуть допомогти розвиватися в заданому напрямку. Також, варто відзначити дуже лояльний навчальний розклад, який передбачає відвідування занять з 08.00-14.45 або з 17.00-20.15. Для того, щоб активно розвиватися як професіонал обраного напрямку та всебічно, студенти не тільки відвідують конференції, семінари та відкриті зустрічі, а й розробляють, створюють, реалізують нові наукові, науково-дослідні проекти.

Більшість польських учнів університетів, прагнуть взяти участь в програмах міжнародного обміну, або в інших проектах Європейського союзу, які дозволяють розвиватися в науковому середовищі. Дуже часта практика — підробіток, у вільний від навчання час, не тільки заради збагачення, а й для отримання безцінного досвіду.

Підтримка українських студентів в Польщі. Життя та розваги

Ті батьки, які подбали про вступ своїх дітей в перспективні польські установи вищої освіти з використанням кваліфікованої допомоги фахівців UP-STUDY, можуть розраховувати, крім прямих послуг, на:— повну інформаційну підтримку в питаннях оформлення візи (наприклад, перший гостьовий візит);— налагоджений зв'язок з куратором групи;— забезпечення абітурієнта житлом на вигідних умовах;— UP-SUPPORT (підтримка 24/7) для учнів ВНЗ;— економію не тільки коштів, але й нервів.У повсякденному житті, якщо студент не бажає проводити час, як було викладено вище, то, можна знайти й цікаві альтернативи, причому, не всі вимагають багатьох фінансових вкладень.

Наприклад, існує можливість відвідувати деякі музеї безкоштовно або зі знижкою за студентським квитком. Також, завдяки знижці на залізничний транспорт, можна, на вікенд відвідати різні польські міста, в багатьох з яких проходять різні фестивалі в усі пори року. Завдяки близькості інших європейських столиць, можна недорого полетіти, наприклад, в Берлін. Кращі лоукостери пропонують переліт в обидві сторони всього за 4 євро. Польща — країна контрастів та можливостей, тому, завжди є шанс на гарне проведення часу, як в стінах альма-матер, та й далеко за ними.

Підсумовуючи, зауважимо, що в РП вчитися не тільки перспективно, але й весело. Для студентів відкриваються нові горизонти не тільки в плані навчання, а й в напрямку саморозвитку та розваг. Батькам турбуватися не варто, по-перше, там стільки всього цікавого, що на «дурниці» не вистачає часу, а, по-друге, завжди можна поцікавитися у куратора, як протікає навчання і чи все в порядку з успішністю.

Підписуйтесь на наш Telegram канал та першими дізнавайтесь про акції, стипендії та знижки.

Підписатися

Знижка 50% на вступ до Польщі 2025 + Курс при ВНЗ

Акція 499 євро 250 євро

Вступайте на осінь 2025 та отримуйте знижку 50% на пакет "Все включено", гарантоване зарахування, підбір житла і курс польської у ВНЗ

Допомога тим, хто вступає до Польщі самостійно

Допомога при самостійному вступі

Вступаєте до Польщі самостійно? Виникли питання стосовно вступу? Відправте безкоштовну заявку на надання допомоги нашими спеціалістами.

Розрахуйте вартість навчання в Польщі

Калькулятор вартості

Розрахуйте вартість навчання в університеті, проживання, харчування та побутових витрат в Польщі під час навчання у зручному калькуляторі вартості.

Підберіть спеціальність та університет

Пошук спеціальності

Скористайтесь зручним пошуком, щоб підібрати спеціальність своєї мрії та обрати університет для вступу, в залежності від міста, освітнього рівня та мови, на якій Ви плануєте навчатись.

ГІД студента Польщі

Завантажте ГІД студента Польщі

Дізнайтесь актуальну інформацію про вступ, навчання та проживання в Польщі.

  • Стипендії та знижки
  • Вартість навчання
  • Необхідний рівень знання польської мови
  • Підтримка студентів
  • Документи необхідні для вступу
  • та багато іншого

Останні статті та новини