Nokia та WSB у Вроцлаві відкривають академічну лабораторію LTE

5632
Facebook Twitter
Nokia та WSB у Вроцлаві відкривають академічну лабораторію LTE

Nokia та Університет Банківської Справи у Вроцлаві відкривають першу у Нижній Силезії академічну лабораторію технологій LTE та 5G. З січня студенти матимуть можливість навчатися користуватися нею.

Nokia та Університет Банківської Справи у Вроцлаві відкривають першу у Нижній Силезії академічну лабораторію технологій LTE та 5G. З січня студенти матимуть можливість навчатися користуватися нею та розвивати сервіси на основі надшвидкого інтернету. Відкриття лабораторії — Lab powered by Nokia — відбудеться 22 січня 2019 року у вроцлавській WSB. Захід супроводжуватиметься двогодинною конференцією за участю представників міста, Nokia та університету, присвяченою новим технологіям ІКТ. Вхід відкритий для всіх охочих.

У лабораторії будуть створюватися та тестуватися рішення у сфері ІКТ на основі технології LTE, а незабаром й 5G. Лабораторія була оснащена професійним обладнанням для бездротової передачі даних у стандарті LTE та розширена з точки зору нового стандарту передачі даних, що застосовується у Польщі та в усьому світі — це 5G. Облаштування лабораторії буде проведено з допомогою компанії Nokia.

Студенти, які навчатимуться у Лабораторії, за підтримки Nokia та WSB у Вроцлаві, дізнаються про технології, які революціонізують Інтернет та телекомунікаційні послуги у найближчі роки. Вони дозволять створити Інтернет речей та віртуальну реальність, які будуть використовуватися як у промисловості, так і у послугах, доступних кожному користувачеві, наприклад, в автономних автомобілях, які подорожують без водія, або у телемедицині, тобто медичних послугах, що надаються на відстані.

Nokia роками приділяла особливу увагу обміну знаннями, тому для компанії природно співпрацювати з місцевими університетами. Керівники цього напрямку твердо вірять, що завдяки подібним ініціативам можна не тільки виконати глобальну місію, а й внести істотний внесок у підвищення якості освіти. З досвіду відомо, що найкраще поєднувати теорію з практикою, тому, як тільки з'явилася ідея створення академічної лабораторії, Nokia відразу до неї приєдналася. Це все робиться для студентів, які, врешті-решт, захочуть використовувати свої знання у майбутній роботі.У день відкриття лабораторії буде створений мережевий науковий клуб LTE та 5G, в який студенти зможуть записатися після закінчення конференції. Планується також відвідування лабораторії.

Програма події

— 10:00-12:00 — Виступи1. Привітання влади WSB у Вроцлаві — промова професора Яцека Мерсіка, проректора з науки та розвитку; доповідь доктора Радослава Камінського, декана департаменту фінансів та менеджменту.2. Промова представників Nokia — Wizard of Communication World — Бартоша Циплуха, директора Технологічного центру у Вроцлаві.3. Лекція Томаша Саєвська, Офіс кар'єри WSB у Вроцлаві «Тенденції в ІТ, або як використовувати лабораторію для розвитку кар'єри або власної компанії».4. Доповідь «Nokia Garage — світло на магію технологій» — директор з інновацій Конрад Фулавка, Nokia; Анна Гавляк-Скомра, менеджер EdTech у Nokia Garage.5. Nokia[&]WSB — «Ми знаходимося на одній хвилі» — Каміль Мусіал, менеджер «Лабораторія від Nokia»; Себастьян Собчик, ІТ-менеджер WSB у Вроцлаві6. «Технологія 5G — Каталізатор для нового виміру спілкування між людьми та речами» — Міхал Вжесень, менеджер з продукції; Кароль Бялек, менеджер з продукції; Грегож Козіол, менеджер з продукції, Nokia.7. «Розумне місто Вроцлав — CityLab» — Роберт Беднарський, директор офісу управління проектами; Артур Вавжиняк, керівник проекту «Розумне місто» у Муніципальному офісі управління проектами.8. Реєстрація студентів для відвідування лабораторії о 13:00.— 12:15-12:30 — Офіційне відкриття Лабораторії від Nokia.— 13.00 — Візит до Лабораторії від Nokia.Зустріч відбудеться у Школі банківської справи у Вроцлаві на вул. Fabrycznej 29-31, в аудиторії 301. Вхід вільний, через обмежену кількість місць, реєстраційна форма дійсна онлайн за адресою: https://www.wsb.pl/wroclaw/laboratorium_nokia.

Акція, що може Вас зацікавити

43 стипендії на 50% знижку на навчання

Пропозиція

Для всіх учасників UP-STUDY. Бронюйте за собою місце у конкурсі прямо зараз

Завантажте гід абітурієнта

З гіда Ви дізнаєтесь про перспективні спеціальності, про вартість навчання та де жити в Польщі під час навчання.

Останні статті та новини