Поради щодо адаптації студента у Польському ВНЗ

5731
Facebook Twitter
Поради щодо адаптації студента у Польському ВНЗ

З огляду на те, що українці найчастіше вибирають в якості держави для придбання європейської освіти університети Республіки Польща, доцільно розповісти, як саме їм вдається адаптуватися до навчання та побуту у цій країні.

Віддаючи перевагу одному з іноземних університетів, кожному абітурієнту необхідно розуміти, що крім пристосування до структури навчання в обраному ВНЗ, потрібно буде адаптуватися до нового середовища проживання. Наскільки складним може бути процес звикання до обставин, залежить від обраної країни навчання. З огляду на те, що українці найчастіше вибирають в якості держави для придбання європейської освіти університети Республіки Польща, доцільно розповісти, як саме їм вдається адаптуватися до навчання та побуту у цій країні. Далі у статті ми розкриємо основні аспекти адаптації українців та інших іноземців у Польщі.

Як підготуватися до навчання та проживання у Польщі?

Як показує досвід бувалих студентів та фахівців центру польської освіти UP-STUDY, для того, щоб швидко адаптуватися до навчання в одному з ВНЗ, варто перед початком та у перші місяці навчання здійснити такі заходи:
— подбати про місце проживання. Це може бути як гуртожиток, так і орендні квадратні метри. До речі, якщо винаймати квартиру разом з кількома знайомими або однокурсниками, можна заощадити та жити у комфортних умовах. Також нагадаємо, що вступаючи з нашою компанією, студенти можуть покладатися на те, що їм буде запропоновано декілька варіантів житла на вибір, зі зручною локацією та за низькими цінами;

— знайти місце для проведення закупівель. У Польщі є кілька великих продуктових мереж дискаунтерів, які пропонують якісні товари за доступними цінами. Визначившись з місцем проживання, варто знайти такі супермаркети. Також доречно знайти сайти, які пропонують знижки на товари для дому, — це заощадить у майбутньому не один злотий;
— знайти клуби за інтересами та оформити у них членство. Цей крок допоможе не тільки завести нових друзів, які підкажуть як чинити у тій чи іншій ситуації. Також, це дуже велика сходинка для майбутньої кар'єри, професійного та особистісного зростання. Пам'ятайте, якщо жодна з організацій обраного ВНЗ не доводиться до снаги, завжди можна зібрати однодумців, визначитися з родом занять та організувати власний науковий клуб;
— подбати про дешевий спосіб подорожей на Батьківщину. Графік канікул та офіційних вихідних завжди відомий ще до початку навчального року, тому щоб не нести зайвих витрат, краще завчасно планувати поїздки додому та купити квитки наперед у великих авіа та автобусних лоукостерів.

Звернемо увагу на те, що в українців та іноземців, які приїхали до Польщі з країн СНД, рідко виникають складнощі при адаптації, оскільки є явна схожість у плані культури, традицій та навіть мови. Також відкритість поляків всіляко сприяє швидкому підлаштуванню під нові обставини. Не варто забувати й про те, що у казусних або незрозумілих обставинах студенти, що вступають з компанією UP-STUDY, завжди можуть звернутися за допомогою до UP-SUPPORT. Кваліфіковані фахівці цієї служби підтримки завжди підкажуть, як правильно чинити та що робити, щоб отримати максимальну вигоду, причому звертатися можна у будь-який день тижня, у цілодобовому режимі.

Отже, для того, щоб швидко адаптуватися студенту під час навчання в одному з польських ВНЗ, необхідно приділити трохи часу підготовці та врегулюванню поточних питань. Також студенти UP-STUDY можуть звернутися за підказкою до UP-SUPPORT. У разі непередбачених ситуацій, які можуть стати страховим випадком, потрібно звернутися до страхової компанії, щоб мати можливість отримати допомогу та компенсацію.

Акція, що може Вас зацікавити

Безкоштовний курс польської мови

Пропозиція 900 грн/місяць

Вступайте на осінь 2021 та отримуйте курс польської мови на 50-100 годин безкоштовно

Завантажте гід абітурієнта

З гіда Ви дізнаєтесь про перспективні спеціальності, про вартість навчання та де жити в Польщі під час навчання.

Останні статті та новини