Почалася реєстрація на «Конкурс прогресу бухгалтерського обліку»

5810
Facebook Twitter
Почалася реєстрація на «Конкурс прогресу бухгалтерського обліку»

PAC або Progress Accounting Competition — це щорічний конкурс, організований для студентів, які цікавляться предметом фінансів у широкому їх розумінні, а також бухгалтерським обліком.

PAC або Progress Accounting Competition — це щорічний конкурс, організований для студентів, які цікавляться предметом фінансів у широкому їх розумінні, а також бухгалтерським обліком та операціями, що відбуваються при діяльності підприємства будь-якого типу. Цього року організатори створюють вже 10-те ювілейне видання конкурсу, який пройде у Лодзі, Республіка Польща. Стати частиною події мають можливість студенти локальних та інших установ освіти Польщі, активна молодь, яка планує пов'язати свою діяльність з фінансами або бухгалтерським обліком, фахівці відповідної сфери, люди бізнесу та всі зацікавлені резиденти країни, та іноземні громадяни, які приїхали до цієї європейської держави.

Метою конкурсу є відбір найкращих студентів з усієї Польщі, які продемонструють навички ефективного аналізу підприємств. Відібрані учні польських ВНЗ отримають унікальне право на участь у Гранд-фіналі.Фіналісти можуть розраховувати на пропозиції щодо роботи та оплачувані стажування від провідних компаній у сфері бухгалтерського обліку, а також цінні матеріальні призи.

Конкурс складається з трьох етапів

— Реєстрація: 01.12.2018 — 20.01.2019

— Реєстрація команд з трьох осіб відбувається на промо стендах.

— Тест з теорії: 21.01.2019 — 17.02.2019

Учасники повинні вирішити онлайн-тест, організований партнерами проекту. Команди, які отримають мінімальну кількість — 85%, можуть розраховувати на проходження до наступного етапу.

— Практичні завдання — Гранд Фінал: 10.03.2019

На цьому етапі буде відібрано кращі десять команд. Команди отримують завдання, підготовлене партнерами проекту, за підсумком якого буде визначено переможців.

PAC — це особливий конкурс, також тому, що студенти, які беруть участь у ньому, повинні працювати у командах, що складаються з трьох осіб. Це дозволяє учасникам перевіряти свої навички у груповій роботі та готує їх до майбутньої взаємодії вже на постійному місці праці, де знання та навички міжособистісного спілкування є одним з найважливіших елементів.

Загальнонаціональний PAC! Конкурс прогресу бухгалтерського обліку — змагання для студентів з усієї країни. Перше видання мало великий успіх, про що свідчить реєстрація понад 230 команд з кожного куточка Польщі, у тому числі з Лодзі, Варшави, Катовіце, Познані, Вроцлава, Щецина, Жешува, Ольштина та інших міст.

За словами Матеуша Корицького, координатора проекту, у цьому році, втім, як і у всіх попередніх, буде ще більшою мірою просунута конкуренція. Організатори обіцяють використовувати як старі перевірені способи, такі як Інтернет, хороші контакти зі студентськими організаціями всієї країни, так і всілякі ресурси засобів масової інформації, рекламні матеріали, плакати, листівки, банери, сітілайти.Важливим елементом конкурсу є зустріч з новими людьми та можливість обміну думками, тому завершення буде супроводжуватися інтеграційною стороною. Для фіналістів будуть підготовлені призи та дипломи. Інформацію про конкурс можна знайти на сайті www.progress.org.pl у розділі «Наші проекти: конкурс з обліку результатів».

Варто зауважити, що і цей і подібні проекти покликані розкривати таланти студентів польських університетів, сприяти проходженню стажувань, напрацюванню фахових навичок. Навіть у разі, якщо учасник не зайняв призове місце, це не означає, що час витрачено даремно, оскільки на цьому заході можна налагодити взаємини з роботодавцями, завести корисні знайомства з однодумцями та просто почерпнути корисну інформацію, яка стане у пригоді при побудові кар'єри.

Акція, що може Вас зацікавити

Знижка 200-300 євро при вступі в Академію Фінансів та Бізнесу Вістула

Пропозиція

Вступайте на осінь 2021 в Академію Вістула та оплачуйте навчання з ексклюзивною знижкою

Завантажте гід абітурієнта

З гіда Ви дізнаєтесь про перспективні спеціальності, про вартість навчання та де жити в Польщі під час навчання.

Останні статті та новини