Педагогічні університети Польщі. Огляд університетів

3886
Facebook Twitter
Педагогічні університети Польщі. Огляд університетів

Стаття буде актуальна для всіх абітурієнтів, які хочуть вибрати спеціальність, пов'язану з педагогікою, оскільки, ми розглянемо всі педагогічні університети Польщі та перспективи навчання в них.

Являючись повноправним членом Європейського Союзу, НАТО, Шенгенської домовленості нинішня Республіка Польща вельми приваблива не тільки для бізнесменів та підприємців, а й для майбутніх фахівців, які планують освоювати професію в польських вищих навчальних закладах. В усій державі налічується майже п'ятсот ВНЗ як приватних, так і державних. Вони можуть бути вузької спрямованості та широкої спеціалізації, так, є можливість вибрати серед: медичних, технічних, суспільно-економічних, педагогічних, спортивних та бізнес-університетів. Найпопулярнішими є медичні та бізнес-ВНЗ. Але, вибираючи майбутню професію, варто орієнтуватися не тільки на рейтинг навчальної структури та затребуваність ремесла, а й на те, до чого в абітурієнта є талант, нахили та бажання. Стаття буде актуальна для всіх абітурієнтів, які хочуть вибрати спеціальність, пов'язану з педагогікою, оскільки, ми розглянемо всі педагогічні університети Польщі та перспективи навчання в них.

У яких ВНЗ вчитися на педагога?

Вибираючи професію педагога дуже важливо усвідомлювати, що це не найбільш рейтингова та прибуткова сфера діяльності.
Також, будуть потрібні, крім знань роду своєї діяльності, навички в психології, соціології та конфліктології.
Для того, щоб вчитися на педагога не обов'язково вибирати заклад освіти з конкретно цієї спрямованістю, можна вибрати структуру з відповідним факультетом та спеціальністю. Тим не менш, бажаючи навчатися саме в пед.университеті, варто знати, що в РП їх п'ять державних установ.

Педагогічні університети РП:

1. Педагогічний університет ім. Комісії народної освіти в Кракові (Uniwersytet Pedagogiczny im. KEN w Krakowie). Маючи 66 років досвіду надання послуг освіти, він динамічно розвивається, тим самим розробляючи нові наукові напрямки, форми та методології надання знань для всіх, хто знаходиться в стінах альма-матер (студентів, викладачів, аспірантів).
2. Природно-Гуманітарний Університет в м. Седльці (Uniwersytet Przyrodniczo-Humanistyczny w Siedlcach). Він був заснований як Педагогічний Інститут, але, за час свого існування, а це 48 років, переріс в масштабну установу з високим рівнем викладання та чотирма факультетами.
3. Академія ім. Яна Длугоша в Ченстохові (Akademia im. Jana Długosza w Częstochowie). Крім того, що цей ВНЗ пропонує навчання двадцяти п'яти спеціальностям, надає можливість навчатися на всіх науково-кваліфікаційних рівнях, ще, він один з небагатьох, які організовують літню школу польської культури та мови.
4. Поморська академія в Слупську (Akademia Pomorska w Słupsku), яка пишається своїми усталеними сорокалітніми традиціями, трьома факультетами та великим викладацьким складом, який нараховує 550 наукових співробітників.
5. Академія спеціальної педагогіки ім. Марії Гжегожевської у Варшаві (Akademia Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie) дійсно найстаріший з польських пед.ВНЗ, заснований в 1922 році. Навчає понад 7 тисяч студентів, розвиваючи в них високий рівень педагогічної культури.

Вартість навчання та перспективи працевлаштування

Плата за навчання становить 2000 євро, але, польські студенти, а також, іноземці, які мають Карту Поляка — можуть претендувати на бюджетне навчання.
Завдяки тому, що система пед.освіти відповідає стандартам Європи та, після навчання, випускники отримують європейський диплом, який котується не тільки в європейських країнах, але й США, Канаді, Австралії та інших розвинених державах, можливості працевлаштування досить широкі. Крім того, що можна зайняти посаду педагога, викладача або практикувати наукову діяльність, є ймовірність займати суміжні посади.

Отже, польських педагогічних освітніх структур не так багато, але вони надають якісне навчання. Фахівці даного профілю, навчаючись в перерахованих закладах не тільки мають глибокі пізнання в спеціальності, а й високий рівень педагогічної культури. Фахівці UP-STUDY звертають Вашу увагу на те, що, крім зазначених інститутів, пед.напрямком можна оволодіти в інших ВНЗ, в яких є відповідні факультети.

Акція, що може Вас зацікавити

43 стипендії на 50% знижку на навчання

Пропозиція

Для всіх учасників UP-STUDY. Бронюйте за собою місце у конкурсі прямо зараз

Завантажте гід абітурієнта

З гіда Ви дізнаєтесь про перспективні спеціальності, про вартість навчання та де жити в Польщі під час навчання.

Останні статті та новини