Пам'ятка студентам: «Не забудьте про подарунки для батьків на Різдво». Що унікального можна купити в Європі?

6124
Facebook Twitter
Пам'ятка студентам: «Не забудьте про подарунки для батьків на Різдво». Що унікального можна купити в Європі?

Стаття буде актуальна для всіх студентів, які навчаються в найкращих закордонних установах вищої освіти, бо ми розповімо, що цікавого можна купити, та в якій країні Європейського Союзу.

Різдвяні свята — особливий час, коли ми відходимо від повсякденної метушні, та збираємося за великим столом, зі своїми рідними людьми. До них відносяться наші батьки, які по-особливому готуються до святкування. Навчаючись за кордоном, наприклад, у сусідній Республіці Польща, готуючись до проведення зимових канікул на Батьківщині, не забудьте придбати подарунки батькам, які можна купити тільки в Польщі, або ексклюзивно в інших європейських країнах. Стаття буде актуальна для всіх студентів, які навчаються в найкращих закордонних установах вищої освіти, бо ми розповімо, що цікавого можна купити, та в якій країні Європейського Союзу.

Європейські товари до українського різдвяного столу

Кращий подарунок на Різдво для батьків — приїзд улюбленого чада. Тому, якщо Ваші близькі категорично наполягають, щоб «Ви на них не витрачалися», краще купити продукти до столу, але такі, яких годі й шукати в українських супермаркетах. Через те, що з Польщі не складно та дуже дешево дістатися в будь-яку точку Європи, можна підготуватися заздалегідь, в кілька уїк-ендів відвідати різні країни, та зробити відповідні покупки. Перелік продуктів та країни, в яких їх можна купити:1. Вина Приората з Каталонії. Смачні, тягучі, з насиченим ароматом, можуть скласти гідну конкуренцію навіть бургундським напоям. Також, звідси можна привезти невеликі оливки, хамон та оливкову олію.2. Віденські сосиски та зернова кава, найкраще прихопити з Австрії. Також, не завадить пляшечка вина грюнер, вартістю до двадцяти євро.3. Більші оливки та масло купуйте в Греції.

4. Сир пармезан та моцареллу можна сміливо назвати шматочком Італії. Зелений соус та в'ялені на сонці томати нового сорту, допоможуть, в поєднанні з сиром, приготувати пасту, після дегустації якої, близькі назвуть її «Вашою коронною стравою», та на Різдво Ви будете готувати пасту.5. Шоколад з лакрицею, помідорами та навіть спеціями купуйте під Різдво в Німеччині.

Багато чого унікального, смачного та корисного можна привезти з Європи до святкового столу, варто просто заздалегідь спланувати покупки, та статус вишуканості та ексклюзивності — гарантований Вашому столу.

Подарунки на свята для сім'ї

Якщо Ви навчаєтеся в Польщі, тоді можна привезти сувеніри, які будуть не тільки приємними, а й корисними. Крім того, що Ви можете отоваритись на свята в державах ЄС, в польській республіці теж можна купити дивовижні речі. Гарні та теплі чепчики та шкарпетки з нестриженої вовни овець, Ви знайдете в місті Закопане. Прикраси з куявськими візерунками можна знайти у варшавських магазинах Kruk. Унікальний подарунок, який не тільки буде виглядати красиво, а й нагадувати про свято дуже довго — це пошите на замовлення взуття, в майстерні, розташованій в столиці, «Кельман та Син». Чарівний польський льон, який приводить у захват всіх іноземців. З інших країн можна привезти парфумерію, товари побуту, речі, верхній одяг, де все це можна купити за зниженими цінами, в період різдвяних розпродажів.

Підсумовуючи, зауважимо, що, через те, що Європа досить велика, в кожній країні знайдеться подарунок, який не соромно презентувати близьким. Також, отримуючи вищу освіту в Польщі, не полінуйтеся та дослідіть, що унікального можна привезти з цієї країни, яка, до слова, славиться своїм бурштином та сріблом. Якщо Ви бажаєте отоваритися на святкових розпродажах, стежте, в яких числах, в яких країнах вони проходять, адже, терміни знижок різні та обмежені.

Акція, що може Вас зацікавити

Знижка 40% на вступ до Польщі 2021

Акція 499 євро 9990 грн

Отримайте знижку 40% на пакет вступу до ВНЗ Польщі "Все включено"

Завантажте гід абітурієнта

З гіда Ви дізнаєтесь про перспективні спеціальності, про вартість навчання та де жити в Польщі під час навчання.

Останні статті та новини