Останній момент, щоб побачити глибину!

4624
Facebook Twitter
Останній момент, щоб побачити глибину!

Тільки до 6 квітня, всі охочі студенти польських установ вищої освіти мають можливість подавати заявки на 9-е видання Національного студентського фотоконкурсу «Глибина погляду».

Тільки до 6 квітня, всі охочі студенти польських установ вищої освіти мають можливість подавати заявки на 9-е видання Національного студентського фотоконкурсу «Глибина погляду». Кращі фотографії будуть обрані професійним журі. Привабливі призи чекають своїх авторів — курси, альбоми, ваучери, купони та багато іншого. До участі допускаються студенти, які навчаються в будь-якому з університетів Республіки Польща, попри спеціальність, специфіку фотографії та країну походження.

У поточному році конкурс обіцяє принести справжнє задоволення для ентузіастів фотографії, які бажають поділитися своїми творами з однодумцями. The Depth of Sight пропонує всім студентам, які займаються аматорським фотографуванням, можливість представити свої роботи широкій аудиторії та виграти привабливі призи. Іноді один спуск затвора може гарантувати перемогу. Якщо не продемонструвати свої роботи світові, можна навіть не дізнатися, який затвор створив справжній шедевр.

Переможців чекатимуть, у тому числі:

— літні курси у Краківській школі мистецтва, які надає студія та майстерня сесій моди з Jurorki Елізабет Шабо та компанія Event[&]Photo Studio;— доступні дослідження по Łobzowska студії;— дослідження лабораторії людських ресурсів;

— ваучер на портфель у вигляді веб-сайту разом з річним хостингом від CodeSite;— ваучери для цифрової експозиції та знижки на послуги від Lablab — Laboratorium Fotograficzne;— купон на послуги у студії цифрового фото Островського;— ваучери для будь-яких PURE проходів;— CEWE фотокниги;— запрошення на заходи, організовані Фестивальним бюро Кракова;— сумки для камери та карти пам'яті з Foto Plus;— книги з Фонду візуальних мистецтв;— альбоми з Debuts від присяжного засідателя Гжегожа Космали.Кращі фотографії будуть відібрані журі конкурсу, до якого увійде група фахівців в області фотографії. У цьому році роботи будуть оцінюватися: Бартломієм Юрецьким, Матеушем Скварчеком, Гжегожем Козмалой, Матеушем Мрозовскім, Роббі Кірон, Елізабет Шабо, Томашем Віньневскі, Ганною Зборівської та Павлом Планетою.

Глибина вашого погляду може бути показана у трьох категоріях змагань:

— Категорія I: Цифри у знімку — людська історія: портрети відомих та невідомих людей, соціальні групи, силуети.— Категорія II: Роботи у повсякденному житті — копіювальна машина: шматочок реальності.— Категорія III: Справжні історії — невелика фотожурналістика (3 фотографії).Фотографії та заповнена заявка повинні бути відправлені до 6 квітня за наступною адресою: glebiaspojrzenia@knsd.pl.Форму заявки та Правила 9-го випуску конкурсу можна знайти на веб-сайті www.glebiaspojrzenia.com.pl. Конкурс організований Групою студентів факультету журналістики Ягеллонського університету та разом з Інститутом журналістики, медіа та соціальної комунікації Ягеллонського університету.До слова, подібні заходи досить часто проходять у різних містах Республіки Польща. Студентам, які прагнуть швидко побудувати успішну кар'єру необхідно відвідувати та брати участь не тільки у конкурсах фотографії, але й в інших проектах, таких як ярмарок вакансій, фестивалі кар'єри та інші події. Ведучи активне життя поза університетом, студенти польських ВНЗ отримують шанс на те, щоб розширити свій кругозір, познайомитися з новими корисними людьми, налагодити комунікації з потенційними роботодавцями або просто добре та корисно провести час.

Підписуйтесь на наш Telegram канал та першими дізнавайтесь про акції, стипендії та знижки.

Підписатися

Безкоштовний підбір житла у Польщі

Пропозиція 0 грн

Компанія UP-STUDY пропонує абітурієнтам, які вступають на осінь 2024 безкоштовний пошук житла у Польщі.

Допомога тим, хто вступає до Польщі самостійно

Допомога при самостійному вступі

Вступаєте до Польщі самостійно? Виникли питання стосовно вступу? Відправте безкоштовну заявку на надання допомоги нашими спеціалістами.

Розрахуйте вартість навчання в Польщі

Калькулятор вартості

Розрахуйте вартість навчання в університеті, проживання, харчування та побутових витрат в Польщі під час навчання у зручному калькуляторі вартості.

Підберіть спеціальність та університет

Пошук спеціальності

Скористайтесь зручним пошуком, щоб підібрати спеціальність своєї мрії та обрати університет для вступу, в залежності від міста, освітнього рівня та мови, на якій Ви плануєте навчатись.

ГІД студента Польщі

Завантажте ГІД студента Польщі

Дізнайтесь актуальну інформацію про вступ, навчання та проживання в Польщі.

  • Стипендії та знижки
  • Вартість навчання
  • Необхідний рівень знання польської мови
  • Підтримка студентів
  • Документи необхідні для вступу
  • та багато іншого

Останні статті та новини