One Love Music Festival 2018 є наступником One Love Sound Fest

4506
Facebook Twitter
One Love Music Festival 2018 є наступником One Love Sound Fest

У п'ятнадцятий день народження One Love Sound Fest творці фестивалю вирішили розширити музичну формулу заходу. 17 листопада у Wrocław Hala Stulecia, Республіка Польща, відбудеться фестиваль One Love Music 2018.

Прийшов час для змін. У п'ятнадцятий день народження One Love Sound Fest творці фестивалю вирішили розширити музичну формулу заходу. 17 листопада у Wrocław Hala Stulecia, Республіка Польща, відбудеться фестиваль One Love Music 2018. На трьох етапах події, у всіх учасників буде можливість почути злиття реггі, електроніки та хіп-хопу. Відвідати фестиваль можуть студенти університетів Силезії та всієї Польщі, громадяни країни попри вік та музичні уподобання, гості РП, а також інші зацікавлені особи, адже кожен зможе знайти тут щось надихаюче для себе, отримати насолоду від хорошої музики та завести приємні, а іноді й корисні знайомства.

Видання поточного року є першим кроком до диверсифікації музичної пропозиції фестивалю, який проходить у Вроцлаві протягом останніх 14 років. Формула, яка передбачала завершення складу, що складається з артистів, в основному пов'язаних з реггі та його варіаціями, в якийсь момент просто закінчилася. Очікування польської та міжнародної аудиторій ростуть, а відкритість організаторів фестивалю також повинна зростати. Члени команди, що створюють подія вже більш ніж десять років, особливо підкреслили, що вони вже давно думали про деякі зміни та вносили нову якість у пропоновану ними музику протягом деякого часу, а 15-а ювілейна версія здається найбільш гарною можливістю, щоб показати її повністю у новому форматі.

Перший склад артистів фестивалю під новою назвою — One Love Music Festival — вже позаду. Новинка — це також три сцени (не дві, як раніше), а на них — сплав реггі, хіп-хопу та електроніки.

Він починав як вуличний артист, та його «one man show» здобуло популярність завдяки допомозі соціальних мереж. Польща на головній сцені буде представлена ​​Дамианом Сіджонфамом, прихильником повернення до коріння та основних цінностей, кар'єра якого у великому масштабі почалася з сольного альбому «I'm Going Home».Композицію «Alternative stage» (альтернативна сцена) відкриває шведський репер Promoe, який вміло поєднує хіп-хоп з реггі, член групи Looptrop Rockers. Він любить ямайську атмосферу, та часто вирушає на Ямайку, щоб записати матеріал для своїх альбомів. Приєднається до нього Gutek, відмітний вокал якого, до сих пір, в основному, був пов'язаний з Indios Bravos та реперськими піснями. Тим часом, артист випустив сольний альбом та представить його у листопаді разом зі своєю групою.Остання карта, на даний момент, показує Natural Stage (природна сцена). Першим виконавцем є вроцлавський склад Splendid Sound або три селектори, зібрані разом, щоб нести у джунглях лампу освіти у найвіддаленіші куточки. Та це ще не кінець. На One Love Music Festival зібрано більш ніж дюжина артистів, які у цьому році разом змінять музичні бачення цієї події.

Фестиваль:

— Дата: 17 листопад 2018 року— Місце: Хала Стулеція, Вроцлав, вул. Виставкова 1, Республіка Польща

Квитки:

— Звичайні квитки: PLN 70 — вартість промо-квитка тільки до 31 липня.

— VIP-квитки: PLN 120 до 30 вересня 2018 року (або до тих пір, поки пул не буде вичерпаний).

— SUPER VIP-квитки: 250 PLN (або до тих пір, поки пул не буде використаний).

— Пов'язані квитки*: PLN 125 до 31 серпня 2018 (поки ліміт не буде вичерпаний)*комбінований квиток дозволяє Вам відвідати два фестивалі, які будуть проходити в той же уїк-енд:16/11/2018 — Фестиваль хип-хопа у Вроцлаві17/11/2018 — One Love Music фестиваль 2018

Підписуйтесь на наш Telegram канал та першими дізнавайтесь про акції, стипендії та знижки.

Підписатися

Безкоштовний підбір житла у Польщі

Пропозиція 0 грн

Компанія UP-STUDY пропонує абітурієнтам, які вступають на осінь 2024 безкоштовний пошук житла у Польщі.

Допомога тим, хто вступає до Польщі самостійно

Допомога при самостійному вступі

Вступаєте до Польщі самостійно? Виникли питання стосовно вступу? Відправте безкоштовну заявку на надання допомоги нашими спеціалістами.

Розрахуйте вартість навчання в Польщі

Калькулятор вартості

Розрахуйте вартість навчання в університеті, проживання, харчування та побутових витрат в Польщі під час навчання у зручному калькуляторі вартості.

Підберіть спеціальність та університет

Пошук спеціальності

Скористайтесь зручним пошуком, щоб підібрати спеціальність своєї мрії та обрати університет для вступу, в залежності від міста, освітнього рівня та мови, на якій Ви плануєте навчатись.

ГІД студента Польщі

Завантажте ГІД студента Польщі

Дізнайтесь актуальну інформацію про вступ, навчання та проживання в Польщі.

  • Стипендії та знижки
  • Вартість навчання
  • Необхідний рівень знання польської мови
  • Підтримка студентів
  • Документи необхідні для вступу
  • та багато іншого

Останні статті та новини