Огляд популярних польських спеціальностей

4826
Facebook Twitter
Огляд популярних польських спеціальностей

Оскільки популярність — мінливе поняття, у даній статті ми розглянемо найбільш свіжу інформацію з приводу рейтингових спеціальностей у Польщі.

Республіка Польща — європейська країна, яка динамічно розвивається, з року в рік вносить поправки до законів, що регулюють різні аспекти діяльності громадян країни та іноземців таким чином, щоб покращувати якість життя у загальному та приносити благо в глобальному масштабі. Саме через це, а також інші не менш важливі фактори, українські абітурієнти, як і кандидати на отримання кваліфікації з країн СНД, вибирають університети Польщі. Якісний польський диплом буде відмінним стартом для побудови блискучої кар'єри не тільки на території країни навчання, але й у будь-якій іншій індустріально розвиненій державі. Водночас правильно підібрана спеціальність, яка буде відповідати не тільки талантам та побажанням абітурієнта, але є досить популярною на міжнародному ринку праці, прискорить процес становлення особистості як професіонала. Оскільки популярність — мінливе поняття, у даній статті ми розглянемо найбільш свіжу інформацію з приводу рейтингових спеціальностей у Польщі.

Найбільш популярні спеціальності, які можна придбати у польських університетах

Розглядаючи питання популярності спеціальностей, експерти UP-STUDY особливо підкреслюють, що у кожному напрямку є більш перспективні галузі досліджень, фахівці в яких мають високий попит на вітчизняному та міжнародному ринках праці. Далі, ми розглянемо топові польські спеціальності у порядку спадання, які можуть вибрати локальні та іноземні громадяни для придбання професії:

1. «Тестування програмного забезпечення» та інші спеціальності сфери IT. На сьогодні, у Польщі, як і в інших державах Європи, відчувається гостра нестача експертів даного профілю. Висока заробітна плата, цікава та корисна робота, можливість щодня отримувати нові знання — це привертає кандидатів на навчання у даному напрямку.

2. «Архітектура та урбанізація», а також інші курси, які знаходяться у рамках факультету «Архітектора». Саме тут студенти можуть об'єднати свої творчі таланти та аналітичні здібності.

3. «Організація та економіка будівництва», «Цивільне будівництво» та інші спеціальності, які можна знайти на факультеті «Будівництво». Кваліфіковані фахівці з якісним європейським дипломом, отриманим в одному з університетів Польщі, можуть працевлаштуватися у будь-яку будівельну або архітектурну компанію, незалежно від локації.

На що орієнтуватися при виборі майбутньої професії?

Експерти центру польської освіти UP-STUDY з висоти багаторічного досвіду рекомендують всім абітурієнтам, які ще не визначилися з напрямком досліджень, орієнтуватися не тільки на фактор популярності, тенденції міжнародного ринку праці та навіть позицію напрямку в авторитетних рейтингах. Варто приділити увагу розкриттю особистих талантів, сильних сторін та схильностей. Висока заробітна плата — це далеко не все, що повинен отримувати співробітник, оскільки не менш важливим є забезпечення всебічного розвитку професіонала як особистості, а також моральне задоволення.Підбиваючи підсумки, варто обов'язково підкреслити, що, на сьогодні, найбільш популярними спеціальностями у Польщі та в інших європейських країнах є ті, які прямо або опосередковано пов'язані зі сферою ІТ-технологій.

Також не буде нестачі у пропозиціях від роботодавців у експертів в напрямку архітектури та будівництва. Не спадає попит на бізнес-спеціальності, тому вибравши одну з широкого спектра, Ви завжди будете затребувані на міжнародному ринку праці.

Акція, що може Вас зацікавити

Знижка на вступ для 10 класників

Акція 499 євро 4000 грн

Пакет "Все Включено" зі спеціальною знижкою для учнів 10 класу

Завантажте гід абітурієнта

З гіда Ви дізнаєтесь про перспективні спеціальності, про вартість навчання та де жити в Польщі під час навчання.

Останні статті та новини