Обговорення перспектив Польщі в Давосі. Банк Pekao SA на 48-му Всесвітньому економічному форумі

6139
Facebook Twitter
Обговорення перспектив Польщі в Давосі. Банк Pekao SA на 48-му Всесвітньому економічному форумі

У самому короткому висновку гостей панельної дискусії, яка була організована Pekao SA у Давосі було помічено, що Республіка Польща є відмінним місцем для інвестицій.

У самому короткому висновку гостей панельної дискусії, яка була організована Pekao SA у Давосі було помічено, що Республіка Польща є відмінним місцем для інвестицій. Даний захід відбувся в перший день Всесвітнього економічного форуму (The World Economic Forum), який буде проходити з 23.01 по 26.01.2018. До слова, Всесвітній форум з далекого 1971 року є тим майданчиком, на якому відбуваються дебати з приводу головних стратегічних та найбільш гострих світових тем та подій, які прямо чи опосередковано впливають на майбутнє світу.

У банку Pekao SA була організована група шанованих гостей на обід та невеликі дебати. Запрошених гостей було чимало, причому, це були значущі постаті в світі бізнесу та економіки. Серед інших, були помічені такі особи: президент Ferrovial групи будівельних компаній з Іспанії — Рафаель дель Піно, віце-президент банку Hinduja — Хану Хінджа, представник італійської лінії одягу Ferragamo — Рафаель Феррагамо. Під час даного обговорення, представниками Польщі були: президент НБП, проф. Адам Глапіньскі та голова KNF Марек Чжановскій. Від імені власника Pekao SA, першу дискусію вели президент правління Міхал Крупинський та віце-президент правління Роксана Куйрік-Гедір.Обговорення було продуктивним та торкнувся двох тем:

1. Зміни в польській економіці, її стабільність та стрімкість розвитку.

2. Польща, як відмінне місце для безпечного інвестування та послідовністю сімейного бізнесу.

Було чітко підмічено, що, на сьогодні, Польща є країною, відкритою для інвестицій. Як повідомив проф. Адам Глапіньскі, у неї є консервативна, передбачувана грошово-кредитна політика, сильна прихильність до членства в Європейському Союзі та високий рівень продуктивності, який призводить до економічного зростання.

Головою KNF Мареком Чжановским було заявлено про позитивні зміни в регуляторі фінансового ринку. Він особливо підкреслив, що в Польщі змінюють KNF таким чином, щоб повністю бути орієнтованими на ринок, відкриватися потреб людей, для яких і проводиться робота. Чжановскі запевняє, що кожен підприємець, який бажає розвивати свій бізнес в Польщі та реалізувати свої ідеї, буде розглядатися на однакових та рівних умовах. Позитивне ставлення до інвестицій в Польщу було підтверджено обміном думками та досвідом запрошених гостей. Одним з таких поважних гостей був Ленс Углла, президент IHS Markit, який спеціалізується на економічному, фінансовому та тематичному аналізі ринків.

До слова, у другій половині 2017 року його компанія відкрила новий офіс в Гданську. Використовуючи більше 200 фахівців з аналізу даних, компанія має намір подвоїти зайнятість протягом 12-15 місяців. Також, він заявив про своє прагнення активно розвиватися в Польщі.Міхал Крупіньскій поділився своїми враженнями про Форум та присутністю в Давосі. Він повідомив засобам масової інформації, що для країни та для нього особисто дуже важливо перебувати на цьому заході. Він сказав, що, бачачи зростаючу прихильність до політики економічного протекціонізму в усьому світі, влада та бізнесмени РП бажають показати, що як країни, Польща цінує своє майбутнє разом.Roksana Ciurysek-Gedir, який з початку січня був віце-президентом, який опікує роботу відділу Private Banking, додав: «Польська економіка стає все більш успішною». Також їм було сказано, що, спостерігаючи за тим, як нове покоління підприємців бере на себе відповідальність за членство в сімейному бізнесі, банк готовий стати їх партнерами у створенні успіху.

Підписуйтесь на наш Telegram канал та першими дізнавайтесь про акції, стипендії та знижки.

Підписатися

Безкоштовний підбір житла у Польщі

Пропозиція 0 грн

Компанія UP-STUDY пропонує абітурієнтам, які вступають на осінь 2024 безкоштовний пошук житла у Польщі.

Допомога тим, хто вступає до Польщі самостійно

Допомога при самостійному вступі

Вступаєте до Польщі самостійно? Виникли питання стосовно вступу? Відправте безкоштовну заявку на надання допомоги нашими спеціалістами.

Розрахуйте вартість навчання в Польщі

Калькулятор вартості

Розрахуйте вартість навчання в університеті, проживання, харчування та побутових витрат в Польщі під час навчання у зручному калькуляторі вартості.

Підберіть спеціальність та університет

Пошук спеціальності

Скористайтесь зручним пошуком, щоб підібрати спеціальність своєї мрії та обрати університет для вступу, в залежності від міста, освітнього рівня та мови, на якій Ви плануєте навчатись.

ГІД студента Польщі

Завантажте ГІД студента Польщі

Дізнайтесь актуальну інформацію про вступ, навчання та проживання в Польщі.

  • Стипендії та знижки
  • Вартість навчання
  • Необхідний рівень знання польської мови
  • Підтримка студентів
  • Документи необхідні для вступу
  • та багато іншого

Останні статті та новини