Неповний навчальний день — переваги та недоліки

6227
Facebook Twitter
Неповний навчальний день — переваги та недоліки

У Польщі заочне навчання дуже популярне — 30% всіх студентів вибирають його. Дізнайтеся всі плюси та мінуси навчання у цьому режимі!

У Польщі заочне навчання дуже популярне — 30% всіх студентів вибирають його. Воно, як правило, призначене для людей, які працюють професійно, тобто для тих, хто не має можливості відвідувати щоденні заняття. На практиці цей тип навчання вибирають люди, які не вступили на очну форму та не хочуть чекати рік для нового набору. Дізнайтеся всі плюси та мінуси навчання у цьому режимі!

Заочне навчання — як організовані заняття?

Часткова зайнятість є найбільш популярною формою неповного навчання, яке не вимагає щоденної присутності студентів в університеті, як у випадку очної форми навчання, де заняття проводяться з понеділка по п'ятницю. Як правило, заняття при заочному навчанні проводяться два рази на місяць. Так звані конвенції зазвичай проходять кожні другі вихідні, протягом яких студенти зобов'язані відвідувати лекції та вправи, що проводяться з ранку до вечора. Крім того, наприкінці кожного семестру проводяться екзаменаційні сесії, які часто вимагають, щоб студенти приходили до університету у додаткові дні.

Неповний робочий день дозволяє отримати диплом за кожним напрямом

Як правило, програма навчання з частковою та повною зайнятістю однакова, однак студентам з частковою зайнятістю необхідно здобувати знання незалежно більшою мірою через обмежену кількість класів.

Перевага

 • полягає у тому, що Ви можете завершити навчання будь-якого рівня:
 • Навчання другого ступеня — тривалістю від 3 до 5 семестрів, що закінчується отриманням ступеня магістра.
  • Аспірантура — у заочній формі триває 2 семестри та доповнює навчання першого або другого ступеня.

  Неповний робочий день дає змогу здобути освіту в усіх напрямках: юриспруденція, економіка, педагогіка, інформаційні технології, архітектура та навіть складних областях, таких як медицина та акторська майстерність.

  Часткова зайнятість — основні переваги

  Фахівці UP-STUDY підкреслюють, що навчання у заочному режимі, тобто у вихідні дні, має багато переваг, серед яких:

  • можливість отримати як освіту, так і досвід роботи;
  • ідеальна школа незалежності та організації. Саме на заочному відділенні проявляється характер, адже вся відповідальність лежить на учневі;
  • можна паралельно розвивати відносини або раніше створити сім'ю;
  • можливість зростання для людей будь-якого віку.

  Які недоліки заочного навчання?

  На додаток до витрат, заочне навчання також має кілька інших недоліків, про які слід пам'ятати:

  • менше гнучкості у виборі місця для навчання. Через свої професійні та часто сімейні обов'язки заочні студенти зазвичай змушені вчитися якомога ближче до місця свого проживання;
  • часткова зайнятість складна та вимагає багато зусиль;
  • проблема з організацією поїздок на заняття;
  • немає студентського життя.

  Отже, варто зауважити, що на заочних відділеннях викладають ті ж академічні вчителі, що й на очній формі навчання, існує така ж навчальна програма, та ніщо не відрізняє диплом, отриманий при цій формі освіти. Рівень навчання зазвичай залежить від зовсім інших чинників, ніж від способу навчання — у цьому відношенні важливіше університет та його репутація, з одного боку, та старанність студента, з іншого. У будь-якому випадку слід робити вибір з урахуванням особистих обставин, тоді Ви точно будете на вірному шляху.

  Акція, що може Вас зацікавити

  Знижка 40% на вступ до Польщі 2021

  Акція 499 євро 9990 грн

  Отримайте знижку 40% на пакет вступу до ВНЗ Польщі "Все включено"

  Завантажте гід абітурієнта

  З гіда Ви дізнаєтесь про перспективні спеціальності, про вартість навчання та де жити в Польщі під час навчання.

  Останні статті та новини