Неефективний набір або великі помилки консультантів з кар'єри у Польщі

6968
Facebook Twitter
Неефективний набір або великі помилки консультантів з кар'єри у Польщі

Низьке безробіття, конкуренція між компаніями та RODO ускладнюють співробітникам HR пошук кандидатів на роботу у компанії РП. У статті ми вкажемо на 7 помилок HR-менеджерів, які роблять набір неефективним.

Низьке безробіття, конкуренція між компаніями та RODO ускладнюють співробітникам HR пошук кандидатів на роботу у компанії Республіки Польща. Коли потенційний співробітник з'являється на співбесіду, виникає необхідність заохочувати його прийняти пропозицію. На жаль, рекрутери часто забувають, що вони є обличчям компанії та повинні діяти відповідно до високих стандартів. Інформація буде цікава для учасників польського та міжнародного ринків праці, а також студентів польських університетів, які бажають знайти підробіток, адже з рекрутером доведеться зіткнутися кожному, хто бажає знайти роботу. У статті ми вкажемо на 7 помилок HR-менеджерів, які роблять набір неефективним.

ТОП-7 помилок, що здійснюються рекрутерами при пошуку кандидата на посаду

1. Надмірна чесність: мені потрібно знайти когось для цієї посади, бос дав мені місяць або він звільнить мене. Така незвичайна сповідь може відштовхнути від навіть найперспективнішої посади. У більшості випадків, подібні слова рекрутера можуть бути пов'язані з деспотичністю боса, тому мало хто погодиться на такий варіант.

2. Брак дипломатії: що за манери! Останній кандидат не підійшов, спробуймо знову. Скорочення дистанції, неформальний характер співбесіди під час приймання та відсутність дипломатії — це мода, яка надмірно переважала серед вербувальників.

3. Хамелеон HR-івці: поговорімо про це трохи. Рекрутери, які показують дві особи під час розмови, справляють жахливе враження на кандидатів.

4. Відсутність толерантності: це звучить дивно для Вашого імені. Буває, що вербування має міжнародний вимір, та найчастіше доводиться зважати на те, що кандидат буде мати іноземне ім'я. Коментування цього аспекту може істотно зменшити досягнення компанії в очах кандидата. Рекрутер — це людина, яка повинна представляти високу чутливість та знати принципи толерантності.

5. Непотрібна іронія: Ви занадто високо цінуєте свою компетентність. Не кожен може говорити про гроші, але ця слабкість не повинна відноситися до вербувальників. Під час однієї співбесіди ставилося стандартне запитання: скільки Ви хотіли б заробити? У той момент, коли кандидат на посаду (з вищою освітою, семирічним досвідом та дуже хорошими знаннями англійської та німецької мов) озвучив суму, рекрутер сказав: «Я не дуже ціную подібні компетенції». Образлива форма коментаря перетнула шанс HR найняти хорошого співробітника.

6. Питання на автоматі: Чому Ви хотіли б працювати з нами?Коли кандидат чує це питання, він починає насторожуватися. Особливо це бентежить, якщо компанія сама запросила кандидата на співбесіду. Це приклад досить нетактовного та ледачого питання, яке не слід ставити рекрутерам з високою компетенцією. В іншому випадку, такий набір не може бути успішним.

7. Неприйнятні твердження: Набір персоналу має два етапи. Переможцем етапу стане найкрасивіша людина з представлених кандидатів. Це, як мінімум, непрофесійно, адже приходячи на посаду асистента, менеджера, касира, будь-яку іншу, у першу чергу повинна оцінюватися компетенція та додаткові навички, але не зовнішні переваги.

Підбиваючи підсумки, фахівці UP-STUDY підкреслюють, що набір на роботу — це трек з перешкодами не тільки для кандидата, але й для HR. Покоління працівників, економічні умови та способи пошуку співробітників — змінюються. Багато що змінилося через РОДО, тому адаптуватися доведеться як вербувальникам, так і кандидатам на тимчасову або довгострокову роботу.

Акція, що може Вас зацікавити

Знижка 200-300 євро при вступі в Академію Фінансів та Бізнесу Вістула

Пропозиція

Вступайте на осінь 2021 в Академію Вістула та оплачуйте навчання з ексклюзивною знижкою

Завантажте гід абітурієнта

З гіда Ви дізнаєтесь про перспективні спеціальності, про вартість навчання та де жити в Польщі під час навчання.

Останні статті та новини