Навіщо ходити на культурні заходи під час навчання у РП? Чому це простіше, ніж Ви думаєте?

390
Facebook Twitter
Навіщо ходити на культурні заходи під час навчання у РП? Чому це простіше, ніж Ви думаєте?

Фахівці центру польської освіти UP-STUDY рекомендують подумати про те, що Ви втрачаєте, відмовляючись від відвідування культурних подій, які регулярно проходять у різних містах Республіки Польща.

Концерти, фестивалі, культурні події — у світі повно цікавих проєктів, але це помічають не всі. Повсякденне життя та обов'язки віднімають багато часу. Навчання, виконання завдань курсу та написання об'ємних наукових праць, заняття спортом або виділення часу на хобі — призводить до пізнього повернення додому. У цьому режимі складно знайти вікно, щоб зацікавитися культурними подіями, не кажучи вже про їх відвідування. Фахівці центру польської освіти UP-STUDY рекомендують подумати про те, що Ви втрачаєте, відмовляючись від відвідування культурних подій, які регулярно проходять у різних містах Республіки Польща.

Чи варто ходити на заходи студентам польських університетів?

Немає нічого гіршого, ніж розпорядок дня. Якщо кожен день виглядає однаково, вони скоро почнуть зливатися у нудну сіру масу. Та з ними наступні тижні, місяці та навіть роки, та таким чином три-п'ять студентських років непомітно пройдуть, а крім занять не буде чого згадати. Але, не варто драматизувати. У кожного учня польської установи освіти можна знайти вільний час, а також кошти, що вдасться виділити для того, щоб збагатитися у культурному та духовному плані. До речі, не всі заходи у РП вимагають оплати, є фестивалі та ярмарки, які мають вільний вхід. Також, завдяки чинній легітимації, студенти університетів РП можуть отримувати у закладах культури деякі знижки, що має сприяти відвіданню заходів різного роду.Світ навколо пропонує безліч різноманітних та цікавих ініціатив, які чекають відкриття.

Досить поглянути на список подій у Вашому регіоні або сусідніх, які призначені на вихідні дні, та, щось приверне увагу! Це перший крок, щоб добре провести час.

Новий досвід, пов'язаний з виступами музикантів, коміків або спортсменів, може надихнути на дії. Після відвідин події, яка принесла позитивні емоції, навряд чи захочеться проводити вихідні перед телевізором.

Де шукати події, що відбуваються у рамках Польщі?

Для початку потрібно знайти те, що Вас цікавить. Простий спосіб знайти щось цікаве у локації проживання — це Інтернет. На даний час, кожна подія є у мережі, адже без цього немає надії, що хто-небудь про неї дізнається.Що це означає для студента, який шукає місце проведення культурного дозвілля? Завдяки ролі цифрового простору у просуванні подій, будь-який тип проведення часу легко знайти. Зайдіть на портал, та Вам вдасться знайти широкий спектр подій, з яких можна вибрати те, що до душі! Більш того, багато сайтів не тільки надають інформацію про цікаві події, а й дають можливість купувати, та бронювати квитки.Прикладом сервісу є платформа TicketClub (https://ticketclub.pl/), за допомогою якої вийде знайти цікаві події в області: культури, музики або спорту. Приємно те, що заходи, які є на сайті, розділені на категорії, котрі допомагають знайти нові та цікаві речі.

Можна побачити, які події становлять найбільший інтерес, а котрі були додані останнім часом, тому Ви будете у курсі не тільки тенденцій, а й невеликих, не менше захоплюючих ініціатив. Не кажучи про можливість попереднього перегляду того, що відбувається у Вашому місті.

Підсумовуючи, зауважимо, що культура — це спосіб життя. Пошук вражень та присутність на заходах має переваги. Ви можете цікаво провести час на самоті або з друзями, а також знайти нового художника або підтвердити віру у те, що той, чиїми шанувальниками Ви були протягом довгого часу, ще тримає рівень. Орієнтація на події певного типу дозволить підіймати цікаві теми, знаходити спільну мову, зав'язуючи корисні контакти. Варто насолоджуватися студентським життям. Не чекайте та почніть пригоди у світі культури сьогодні!

Акція, що може Вас зацікавити

Безкоштовний курс польської мови

Пропозиція 900 грн/місяць

Вступайте на осінь 2022 та отримуйте курс польської мови 50-100 годин безкоштовно

Завантажте гід абітурієнта

З гіда Ви дізнаєтесь про перспективні спеціальності, про вартість навчання та де жити в Польщі під час навчання.

Останні статті та новини