Навчання та курси — шлях для особистого та професійного розвитку

7160
Facebook Twitter
Навчання та курси — шлях для особистого та професійного розвитку

Навчання за визначенням означає серію лекцій, присвячених певній темі. Дізнайтеся, де шукати онлайн та стаціонарні курси та чому варто їх використовувати, прочитавши цю статтю.

Навчання та курси допомагають у багатьох аспектах життя. Вони застосовні до особистого та емоційному розвитку, та завдяки їм можна отримати додаткову професійну кваліфікацію. Вони доступні як у класичних формах, так і у формі тренінгів з електронного навчання. Вища освіта є міцною основою для побудови успішної кар'єри, але у процесі її придбання варто використовувати час по максимуму та отримати якомога більше знань та навичок, щоб виділити свою кандидатуру з сотень інших з аналогічною кваліфікацією. Дізнайтеся, де шукати онлайн та стаціонарні курси та чому варто їх використовувати, прочитавши цю статтю.


Навчання за визначенням означає серію лекцій, присвячених певній темі, основною метою яких є доповнення освіти або конкретних знань, а також придбання нових навичок та професійної кваліфікації. Сучасні форми проведення таких занять вимагають ширшого визначення цього поняття. У рамках навчання передаються не тільки теоретичні знання, а й семінари, присвячені відпрацюванню бажаних навичок.

Навчання та курси. Які види можна зустріти у цьому напрямку?

Розбивка навчання або курсів може бути виконана з урахуванням різних критеріїв. З точки зору процесу наймання, розрізняють відкриті тренінги (доступні для всіх) та закриті (відбір учасників при різних умовах, наприклад, для людей, що виконують певну професію).

Розподіл також проводиться коштом оплати, можна виділити:

 • безкоштовні;
 • частково субсидуються (фінансуються);
 • оплачується повною мірою.

Перші два типи найчастіше зустрічаються у бюро з працевлаштування або є результатом реалізації проектів ЄС. З іншого боку, платні тренінги зазвичай є повністю комерційними заходами, які організуються спеціалізованими компаніями або установами.

Іншим критерієм є поділ на:

 • місце організації (внутрішнє або зовнішнє);
 • прийнята модель навчання (класична, онлайн або змішана).
 • відносини з тренером (група або індивідуум).

Знання наявних видів навчання та курсів дозволяє підібрати для себе правильну форму, в якій учень буде відчувати себе максимально комфортно.

Онлайн курси — де їх варто шукати?

Попри те, який тип навчання підійде краще, спочатку потрібно знайти ці курси. Які канали використовувати, залежить від теми, програми та характеру, які цікавлять. Онлайн навчання є в Інтернеті. Знайти кращі онлайн-курси можна, використовуючи думки користувачів, доступні на порталах та дискусійних форумах. Наприклад, якщо Ви хочете розвивати академічні знання, варто скористатися онлайн-курсами, доступними, наприклад, на Coursera.org. Ця веб-сторінка містить цикли навчання, розроблені університетами всього світу.

Udemy.com — другий портал, на який варто звернути увагу. Більшість тренінгів доступні за плату, але є й курси, які проводяться на безоплатній основі. Тут пропонується велика кількість курсів англійською мовою, але також доступні версії польською. На порталі можна знайти понад 55 тисяч онлайн-тренінг, присвячених різним темам — програмування, проектування штучного інтелекту, інноваційне управління та навіть основи роботи з різними комп'ютерними програмами (наприклад, Photoshop).

Варто зауважити, що існують різні курси, що проводяться з подачі роботодавця, що фінансуються з європейських фондів або організовані бюро кар'єри. Не має значення, хто та як пропонує проходження навчальних програм, головне, якщо курс допоможе придбати додаткові навички, варто його використовувати. Використання різних форм навчання приносить результати. Онлайн-курси присвячені тим, хто хоче отримати знання у певних областях. Це відноситься як до кваліфікації, так і до навичок, пов'язаних з інноваційними методами управління, організацією бізнесу, маркетингом для малих та середніх підприємств, а також спеціальними послугами, серед іншого, такими як: Adobe Photoshop, Corel Draw, CAD Studio та т.д.

Є також ряд курсів, які будуть сприяти особистісному розвитку. Вони стосуються таких аспектів життя, як організація та управління вільним часом, навчання спілкуванню, підвищення мотивації. Це загальні курси, результати яких будуть корисні в усіх аспектах життя, а не тільки у професійних.

За підсумком, фахівці UP-STUDY підкреслюють, що, на даний час на ринку є багато типів курсів, як з точки зору тематики, так і з позиції форм організації. Вибір правильного повинен передувати саморефлексії, виходячи з очікувань та потреб. Якщо відомо про те, чого Ви хочете досягти за допомогою спеціального навчання, вибір пропозиції буде набагато простішим.

Підписуйтесь на наш Telegram канал та першими дізнавайтесь про акції, стипендії та знижки.

Підписатися

Безкоштовний підбір житла у Польщі

Пропозиція 0 грн

Компанія UP-STUDY пропонує абітурієнтам, які вступають на осінь 2024 безкоштовний пошук житла у Польщі.

Закінчується

Допомога тим, хто вступає до Польщі самостійно

Допомога при самостійному вступі

Вступаєте до Польщі самостійно? Виникли питання стосовно вступу? Відправте безкоштовну заявку на надання допомоги нашими спеціалістами.

Розрахуйте вартість навчання в Польщі

Калькулятор вартості

Розрахуйте вартість навчання в університеті, проживання, харчування та побутових витрат в Польщі під час навчання у зручному калькуляторі вартості.

Підберіть спеціальність та університет

Пошук спеціальності

Скористайтесь зручним пошуком, щоб підібрати спеціальність своєї мрії та обрати університет для вступу, в залежності від міста, освітнього рівня та мови, на якій Ви плануєте навчатись.

ГІД студента Польщі

Завантажте ГІД студента Польщі

Дізнайтесь актуальну інформацію про вступ, навчання та проживання в Польщі.

 • Стипендії та знижки
 • Вартість навчання
 • Необхідний рівень знання польської мови
 • Підтримка студентів
 • Документи необхідні для вступу
 • та багато іншого

Останні статті та новини