Курси польської в Польщі або Україні?

4563
Facebook Twitter
Курси польської в Польщі або Україні?

Ця стаття буде особливо корисна тим, хто планує вступати до польських ВНЗ, також стане в нагоді тим, хто просто збирається підтягнути свої знання польської мови.


Основною перешкодою для навчання в Польщі, хороших подорожей, вдалих професійних угод, та просто візитів до польських друзів — може стати мовний бар'єр. Тому, щоб відчувати себе впевненіше в іншій країні, існують мовні курси. Ця стаття буде особливо корисна тим, хто планує вступати до польських ВНЗ, також стане в нагоді тим, хто просто збирається підтягнути свої знання польської мови.

Види мовних шкіл

Для більш комфортного і відповідного процесу навчання українських абітурієнтів, і просто людям, у яких є бажання вдосконалити польську мову, створили три види курсів:1. Інтенсивні або тритижневі. Проводяться вони для тих, кому в найкоротші терміни, в прискореному режимі, необхідно оволодіти фундаментальними знаннями. Цей курс охоплює приблизно 20 уроків, та розрахований на групу людей, від 6 до 8 осіб. Якість програми навчання, навіть при такому інтенсивному темпі, не постраждає. Викладання необхідної інформації, напрацювання навичок відбувається щодня, з дев'ятої ранку, до першої години дня, решта часу у Вашому розпорядженні.

2. Семестрові. Існують два семестри навчання: зимовий, літній. Тривалість кожного семестрового періоду — 4-5 місяців, два рази в тиждень, по два уроки. Навчання проходить невеликими групами, при невимушених обставинах, за всіма рівнями: А1, А2, В1, В2, С1, С2.3. Річні. Період навчання триває, як два семестрових, за поглибленою програмою, тривалістю 12 місяців. Після закінчення курсів, Ви зможете вільно висловлювати свої думки польською мовою, отримаєте більш поглиблені знання граматики і орфографії, зможете оформити офіційні листи або документи.

Рівні знання мови

Оскільки, мовні курси починаються співбесідою, на якій визначають загальне знання мови, ми детально розглянемо чинні мовні рівні:— А1. Рівень для початківців, що розуміють тільки елементарні питання, речення, фрази. Основне, не зупинитися на цьому рівні, розвивати свої знання далі;— А2. Крім знань рівня А1, з'являється впевненість при розмові з носієм мови, правильна побудова пропозицій, можливість самостійного читання текстів;— В1. На цьому рівні Ви розумієте тексти на актуальні польські теми, зможете спілкуватися в магазинах, транспорті, використовуючи часові форми;— В2. Ви зможете розуміти телепрограми/кінофільми, написати нескладний лист, вільно висловлювати свою думку носію мови;— С1. Впевнене володіння іноземною мовою. Легке читання художньої, професійної літератури польською мовою, підтримка будь-якої теми/бесіди, оформлення письмових документів різними стилями;— С2. Володіння мови на рівні поляків: професійна мова з культурними тонкощами, та написання складних текстів, з використанням різних мовних оборотів.

Вивчення мови в Польщі або Україні?

На даний момент, величезну кількість навчальних мовних програм представлено, як в Польщі, так і в Україні. Для тих, хто дійсно серйозно налаштований вивчати польську мову, рекомендується проходити курси спочатку на батьківщині, а потім, в польській державі. Така насичена програма навчання в двох країнах, допоможе з головою зануритися в специфіку мови, та вивчити її з нуля, до вільного володіння. Українські курси відкривають можливість ознайомлення з мовою, набуття основних навичок і засвоєння фундаментальних знань. Продовження навчання в мовних школах Польщі закріпить результати отриманих знань, поглибить їх до рівня В2, що дозволить впевнено почувати себе з носієм мови, та виражати основні думки при спілкуванні.

Виходячи з отриманої інформації, ми можемо підсумувати, що важливим аспектом при вступі до ВНЗ (обов'язкова наявність сертифіката з курсів по вивченню польської мови) і подорожах по мальовничих містах Польщі є добре володіння польською мовою. Допомогти якісно навчатися в комфортних умовах з викладачами, які є носіями мови, може компанія UP-STUDY. Також, ми подбаємо про проживання/візу на час польських курсів, надамо можливість отримати фундаментальні знання на безкоштовній основі на батьківщині.

Акція, що може Вас зацікавити

Онлайн-презентація "Освіта в Польщі. Перспективи у ЄС"

Пропозиція

Дізнайтеся від випускників польських ВНЗ про перспективи після закінчення навчання

Завантажте гід абітурієнта

З гіда Ви дізнаєтесь про перспективні спеціальності, про вартість навчання та де жити в Польщі під час навчання.

Останні статті та новини