Національний центр досліджень та розробок виділить новаторам 1,2 мільярда злотих

6260
Facebook Twitter
Національний центр досліджень та розробок виділить новаторам 1,2 мільярда злотих

Конкурси Національного центру досліджень та розробок прекрасна можливість для підприємців РП отримати фінансування для своїх проєктів. Розглянемо детальніше правила, призи та особливості конкурсу від центру досліджень.

Конкурси Національного центру досліджень та розробок (Narodowe Centrum Badań i Rozwoju) — прекрасна можливість для підприємців Республіки Польща отримати фінансування для своїх проєктів. У 2020 році, першим підготовленим змаганням НЦДР (NCBR) є Fast Path, який характеризується простотою та швидкістю коли мова йде про процедуру реєстрації та повідомлення про свій намір стати частиною змагання. Розглянемо детальніше правила, призи та особливості конкурсу від польського центру досліджень.

FAST TRACK 2020 року — правила масштабного польського змагання

Конкурс Fast Track ділиться на 4 видання. 1-й та 2-й раунд триватимуть з 7 лютого по 3 квітня 2020 року. Цього часу великі підприємства та консорціуми, до яких можуть входити великі підприємства (у тому числі малі та середні підприємства та наукові установи), можуть подати заявку на фінансування.

3-й та 4-й тур пройдуть з 4 квітня по 1 червня. Ці два етапи дозволять взяти участь дрібним та середнім підприємцям, а також їх консорціумам (за участю наукових підрозділів)

Який бюджет передбачений для Фаст Трек 2020?

Якщо Ви ще не визначилися, чи брати участь у проєкті, врахуйте, що цього року фінансування у рамках Szybkiej Ścieżki (прискореного шляху) складе 1,2 млрд злотих. Ось як будуть виділені кошти для підтримки переможців окремих турів:

  • 1 тур — 300 млн. зл.
  • Раунд 2 — 100 мільйонів злотих
  • Раунд 3 — 500 млн. зл.
  • Раунд 4 — 300 мільйонів злотих

FAST TRACK 2020 року — повідомлення

Як згадувалося раніше, основною перевагою Fast Path є простота. Цього року мова документації, критерії оцінки заявки — були спрощені, а процес заповнення форми був вдосконалений, щоб зробити його якомога інтуїтивнішим. Більш того, здобувачі зможуть розраховувати на консультації з експертами NCBR.

Тематична сфера охоплення проєктів не обмежена, однак конкурсні роботи у галузі досліджень та розробок підпадають під національні інтелектуальні спеціалізації. Швидкий шлях (Fast Track) спрямований у менш розвинені регіони, тобто в усі воєводства, крім Мазовецького.

Як можна було звернути увагу, не тільки підприємства можуть взяти участь, а й наукові підрозділи. Молоді люди, які навчаються у польських університетах, раніше скептично ставилися до розвитку у напрямку науки. Тепер, коли міністерство науки та вищої освіти приймає поправки, що дозволяють економити на навчанні, наприклад, в аспірантурі, а також завойовувати гранти на проведення досліджень, ситуація трохи змінилася. Більш того, завдяки програмам, що пропонується національним центром досліджень та розробок, у багатьох вчених, які розглядали варіант виїзду з країни, може змінитися рішення. Варто зауважити, що це не єдиний проєкт NCBR. Паралельно проходить конкурс для вчених, які досягли ступеня доктора. SONATINA 4 — це не тільки можливість отримати велику грошову винагороду, але також шанс, що надається молодим вченим можливість перейняти досвід іноземних колег під час стажування за межами Польщі у кращих дослідницьких центрах Європи та не тільки. Також у самому розпалі подача заявок від тих молодих людей, які перебувають на стадії навчання у докторантурі на конкурс ETIUDA 8. Щодо останнього змагання зауважимо, що фінансування почнеться лише у жовтні поточного року.

Що сказати, у Польщі стало не тільки вигідно вчитися для подальшого розвитку у бізнесі, але і йти шляхом науки. Є багато проєктів, що дозволяють отримати фінансування. Якщо Ви дійсно хочете досягти бажаного, Польща відкрита для Вас у всіх аспектах: навчання, академічна кар'єра, побудова бізнесу або розширення справи у міжнародному масштабі.

Акція, що може Вас зацікавити

Онлайн-презентація "Освіта в Польщі. Перспективи у ЄС"

Пропозиція

Дізнайтеся від випускників польських ВНЗ про перспективи після закінчення навчання

Завантажте гід абітурієнта

З гіда Ви дізнаєтесь про перспективні спеціальності, про вартість навчання та де жити в Польщі під час навчання.

Останні статті та новини