Дослідження, пов'язані з модою у Польщі. До яких ВНЗ вступати?

155
Facebook Twitter
Дослідження, пов'язані з модою у Польщі. До яких ВНЗ вступати?

У цій статті фахівці центру польської освіти UP-STUDY хотіли б допомогти малорішучим людям, які цікавляться темою дизайну одягу. Подивіться, що являють собою дослідження, пов'язані з модою у Польщі.

Після випуску із закладу середньої освіти, молоді люди, які тепер можуть мати горде звання абітурієнта, розмірковують про своє майбутнє. Втім, у двадцять першому столітті, прагматичні школярі намагаються розв'язувати всі питання, пов'язані з подальшим розвитком завчасно. Деякі прощаються зі своїм юним життям, приступають до роботи, інші вирішують продовжити навчання в університеті. Вибрати правильний напрямок та університет дуже складно. У цій статті фахівці центру польської освіти UP-STUDY хотіли б допомогти малорішучим людям, які цікавляться темою дизайну одягу. Подивіться, що являють собою дослідження, пов'язані з модою у Польщі.

Професії, пов'язані з модою

Після вивчення моди, дипломовані фахівці, які отримали кваліфікацію в одному з обраних університетів Республіки Польща, мають можливість займатися різними напрямками, пов'язаними з одягом. Кращі та найвідоміші професіонали у цій галузі просто проектують одяг відповідно до власних ідей, які адаптовані до сучасних тенденцій. Таким чином, вони заробляють на життя та беруть участь у шоу та конкурсах. Продовження освіти в університеті моди також може означати, що у майбутньому випускники можуть претендувати на роботу критиками — такі люди залучаються у журналістиці з допомогою Інтернету та у телевізійних ЗМІ, а також ведуть власні блоги.

Області навчання, пов'язані з модою, які можна знайти у польських університетах

1. Проектування одягу у SAPU. Цей напрямок, який можна відвідувати у Краківській школі художнього дизайну одягу, що діє у рамках Краківської вищої школи мистецтв. Це платне навчання, але про нього варто подумати, тому що університет організовує безліч заходів, пов'язаних з модою — завдяки їм студенти виділяються у цій галузі.

2. Тканина, одяг та дизайн. Два безкоштовних курсу, які доступні кожному в Академії образотворчих мистецтв Лодзі. В університеті багато відомих випускників. Позитивна інфраструктура та швидкий розвиток об'єкта — це великий плюс. Також перераховані спеціальності можна придбати в Університеті Дизайну у Познані. До речі, в останньому зазначеному ВНЗ є також можливість навчатися на факультетах «Промисловий дизайн» та «Дизайн середовища проживання людини».

4. Дизайн одягу. Даний напрямок можна вибрати в Академії образотворчих мистецтв Лодзі. Цей університет працює з багатьма культурними центрами. У студентів є можливість пройти стажування та багато інших шансів потрапити до цієї галузі та відбутися, як фахівець, отримуючи хороший дохід.

5. Ескіз костюма, 2D/3D дизайн одягу, дизайн одягу. Цей напрямок є у варшавських університетах. Цього разу у Міжнародній школі костюма та дизайну костюмів. Університет платний, але про це варто подумати, тому що він пропонує більше спеціалізацій, ніж інші установи. Це пов'язано зі ЗМІ, які транслюють свої покази у всій Польщі.

Підбиваючи підсумки, варто підкреслити, що наведений вище список не охоплює всі напрямки, пов'язані з цією темою. Це суб'єктивна комбінація, в якій ми вибрали найцікавіші дослідження. Пам'ятайте, що робота, пов'язана з модою, також можлива без закінчення університету,

але на подібне можуть зважитися тільки люди, що володіють воістину видатним талантом, але і їм не завадить закласти хорошу базу. Диплом є доповненням, яке може допомогти у розвитку цієї кар'єри, вийти на міжнародний ринок та претендувати на хороший заробіток.

Акція, що може Вас зацікавити

Знижка 40% на вступ до Польщі 2021

Акція 499 євро 9990 грн

Отримайте знижку 40% на пакет вступу до ВНЗ Польщі "Все включено"

Завантажте гід абітурієнта

З гіда Ви дізнаєтесь про перспективні спеціальності, про вартість навчання та де жити в Польщі під час навчання.

Останні статті та новини