Найбільш вигідні оператори зв'язку Польщі та їх тарифи

5114
Facebook Twitter
Найбільш вигідні оператори зв'язку Польщі та їх тарифи

У цій статті ми розповімо послугами якого мобільного оператора варто скористатися, а також яким чином активувати карту.

Плануючи поїхати до Республіки Польща, попри те, на який термін розрахована поїздка, слід потурбуватися про мобільний зв'язок. Виходячи з власних потреб, а також з того, що здатні запропонувати польські оператори мобільного зв'язку, кожен нерезидент країни може підібрати пакет та компанію для себе. Також, варто підкреслити, що використання мобільного зв'язку передує реєстрація сім-карти. Що стосується мобільного інтернету, тут на розсуд кожного клієнта, але пам'ятайте, що у Польщі є багато зон у різних точках міста, які відкривають вільний доступ до Wi-Fi, тому не завжди варто підключати подібну додаткову опцію. Дана стаття стане у пригоді всім туристам, кандидатам та учням польських ВНЗ, а також іншим нерезидентам РП, які планують туди поїхати, оскільки ми розповімо послугами якого мобільного оператора варто скористатися, а також яким чином активувати карту.

Оптимальний варіант мобільного оператора на час відвідування або проживання у Польщі

Як і у будь-якій державі, вибір операторів великий, кожен з них має свої переваги та недоліки. Вони відрізняються не тільки тарифами, але і якістю зв'язку, а також популярністю у різних регіонах. Серед основних операторів варто виділити наступні: Orange Polska, Play, T-Mobile та Heyah, Plus, Lycamobile. Щоб не заплутати нашого читача, наперед скажемо, що найбільш оптимальним оператором є Play, який пропонує доступну плату, вигідні умови та гарну якість зв'язку. Цей повністю польський оператор, сім-карту якого можна придбати у будь-якому з пунктів продажів, а також у торгових центрах, павільйонах та сервісних центрах, пропонує, у першу чергу, відмінний зв'язок. Вартість сімки знаходиться у межах 5-7 злотих. Великий вибір тарифів дозволить підібрати те, що необхідно кожному окремому клієнту. Особливістю цього постачальника GSM є те, що всі невикористані хвилини, мегабайти

та інші обумовлені послуги зберігаються на наступні місяці, але потрібно своєчасно вносити необхідну плату. Вартість дзвінків та виходу в інтернет можна подивитися на картинці 2.

Як придбати та активувати стартовий пакет Play?

Як вже раніше згадувалося, придбати сімку можна у будь-якому кіоску, торговому центрі та інших місцях. Але, фахівці UP-STUDY рекомендують звернути увагу на те, що з початку 2017 року, потрібна обов'язкова реєстрація придбаного стартового пакета. З метою безпеки, уряд прийняв подібні заходи, та тепер, щоб купити пакет, іноземцям потрібно надати закордонний паспорт або інший офіційний документ: Карту Побиту, Карту Поляка. Що стосується її активації, тут немає нічого складного, потрібно лише вставити стартовий пакет у телефон, в потрібний слот, включити гаджет, ввести пін-код, а далі, зателефонувати на будь-який відомий номер, та оплачений тариф автоматично під`єднається. Потрібна інформація розміщена на коробці з сім-картою. Також стежте за тим, щоб рахунок не обнулявся та завжди був присутній хоч невеликий, але позитивний баланс.

Отже, у Польщі, як і в інших державах, є багато постачальників GSM послуг, які відрізняються якістю та тарифами. Дослідивши цей ринок більш детально, багато хто приходить до висновку, що найбільш оптимальним як при короткострокових відвідинах РП, так і при проживанні тривалий час тут, є вибір оператора Play. Варто пам'ятати, що попри вибір оператора, сім-карту у будь-якому випадку необхідно реєструвати.

Акція, що може Вас зацікавити

Знижка 200-300 євро при вступі в Академію Фінансів та Бізнесу Вістула

Пропозиція

Вступайте на осінь 2021 в Академію Вістула та оплачуйте навчання з ексклюзивною знижкою

Завантажте гід абітурієнта

З гіда Ви дізнаєтесь про перспективні спеціальності, про вартість навчання та де жити в Польщі під час навчання.

Останні статті та новини