Наближення четвертого видання проекту CSR@SGH

5449
Facebook Twitter
Наближення четвертого видання проекту CSR@SGH

CSR@SGH є студентським проектом, розробленим учнями Варшавської школи економіки (Республіка Польща), що просуває ідею корпоративної соціальної відповідальності.

CSR@SGH є студентським проектом, розробленим учнями Варшавської школи економіки (Республіка Польща), що просуває ідею корпоративної соціальної відповідальності. Він пов'язує компанії, які активно впроваджують діяльність в напрямку КСВ та студентів усіх варшавських університетів. Під час заходу, який відбудеться 12-15 березня, учасники матимуть можливість брати участь в семінарах, що проводяться людьми, які щодня займаються питаннями корпоративної соціальної відповідальності в своїх організаціях. Крім професійного інтересу, цей захід є можливістю поспілкуватися з цікавими молодими людьми, на тлі загальних поглядів.

Варто зауважити, що даний проект відповідає потребам в придбанні знань про корпоративну соціальну відповідальність молодих людей. Мета заходу — поширення ідеї КСВ, а також ролі сталого розвитку серед студентів. Організатори бажають звернути увагу на практичні аспекти корпоративної соціальної відповідальності як з боку споживачів — свідомий вибір покупців та співробітників, так і з боку компаній, що реалізують КСВ в своїй стратегії, або прагненні створювати соціальні підприємства. Четверте видання CSR@SGH відбудеться в рамках чотириденного заходу. До слова, перші три проекти увінчалися очікуваним успіхом, та ми розглянемо їх трохи нижче. Учасники 4-го випуску зможуть дізнатися, як CSR виглядає на практиці, беручи участь в семінарах, які будуть проведені в таких тематичних блоках:— відносини між роботодавцями та працівниками;— відносини між підприємцями та споживачами;— КСВ та сталий розвиток;— етика, дотримання та правові норми.

Організатори проекту запрошують всіх охочих на попередню зустріч 2 таі 9 березня з 9:00 до 15:00 на стенд в парашутному залі в головній будівлі Варшавської школи економіки. Тут можна отримати більш детальну інформацію про проект, взяти гаджети або рекламні матеріали, а також взяти участь в змаганнях з соціальної відповідальності, в яких будуть доступні привабливі призи.

CSR — це концепція, згідно з якою підприємства, на етапі побудови стратегії, враховують соціальні інтереси та захист навколишнього середовища, а також відносини з різними групами. Згідно ISO 26000, виділяється сім областей корпоративної соціальної відповідальності:

 • організаційний трек;
 • права людини;
 • відносини зі співробітниками;
 • довкілля;
 • відносини зі споживачами;
 • соціальна участь;
 • справедлива ринкова практика.

Трохи історії

Перший випуск проекту відбувся 12 травня 2014 року. Під час одноденного заходу були проведені наступні семінари:1. Майбутнє бізнесу в контексті сталого розвитку з PwC Polska. Під час цього семінару, його учасники могли познайомитися з тим, як виглядає стратегія КСВ через PwC, також дізнатися про роботу в групах, про те, як функціонує соціальна структура, про захист навколишнього середовища або про зменшення обсягу ресурсів, які можуть вплинути на бізнес-стратегію окремих компаній.2. Стратегічний та комунікаційний підхід до КСВ з Orange Polska. В ході цього семінару учасники дізналися про реальні дії КСВ, що проводяться компаніями, про підхід до сталого розвитку в Orange Polska на прикладах проектів, які допомагають доглядати за навколишнім середовищем та визначають зацікавлені сторони та їхні взаємини з компанією.

Також, були проведені інші семінари та заходи, які дозволили більш детально ознайомитися з концепцією соціальної корпоративної відповідальності. Під час проведення другого та третього видання, кількість учасників, як з боку студентів, так і компаній — постійно збільшувалася, тому четверте видання, очікується, буде масштабною подією з багатьма зацікавленими учасниками.

Підписуйтесь на наш Телеграм канал та першими дізнавайтесь про акції, стипендії та знижки.

Підписатися

Акція, що може Вас зацікавити

Безкоштовний підбір житла у Польщі

Пропозиція 0 грн

Компанія UP-STUDY пропонує абітурієнтам, які вступають на осінь 2024 безкоштовний пошук житла у Польщі.

Допомога тим, хто вступає до Польщі самостійно

Допомога при самостійному вступі

Вступаєте до Польщі самостійно? Виникли питання стосовно вступу? Відправте безкоштовну заявку на надання допомоги нашими спеціалістами.

Розрахуйте вартість навчання в Польщі

Калькулятор вартості

Розрахуйте вартість навчання в університеті, проживання, харчування та побутових витрат в Польщі під час навчання у зручному калькуляторі вартості.

Підберіть спеціальність та університет

Пошук спеціальності

Скористайтесь зручним пошуком, щоб підібрати спеціальність своєї мрії та обрати університет для вступу, в залежності від міста, освітнього рівня та мови, на якій Ви плануєте навчатись.

ГІД студента Польщі

Завантажте ГІД студента Польщі

Дізнайтесь актуальну інформацію про вступ, навчання та проживання в Польщі.

 • Стипендії та знижки
 • Вартість навчання
 • Необхідний рівень знання польської мови
 • Підтримка студентів
 • Документи необхідні для вступу
 • та багато іншого
Завантажити у PDF

Останні статті та новини