Наближається Силезький Панамський Бал

4258
Facebook Twitter
Наближається Силезький Панамський Бал

22-27 січня 2019 року відбудеться 34-й Всесвітній день молоді. Не всі зможуть поїхати до Панами у цей час. Для людей, які хочуть духовно збагатитися зі своїми однолітками була створена альтернатива.

22-27 січня 2019 року відбудеться 34-й Всесвітній день молоді. Не всі зможуть поїхати до Панами у цей час. Для людей, які хочуть духовно збагатитися зі своїми однолітками, котрі беруть участь у Всесвітньому дні молоді, була створена альтернатива — Силезький Панамський Бал. Захід відбудеться 26 січня 2018 року у Гиівіце, Республіка Польща.

Програма «Силезький панамський бал» — священна меса, панамський хід вулицями Гливіце та нічний бал на Арені цього польського куточка, під час якого учасники перемістяться прямо у Всесвітній день молоді у Панамі. Захід відбудеться 26 січня, у той же самий час молоді люди з усього світу зустрінуться з Папою Франциском у Панамі. Почесне заступництво над цією подією взяли на себе посол Панами у Польщі, президент міста Гливіце, єпископ Гливіце та ректор Силезького технологічного університету.

2 квітня 2016 року, приблизно за сто днів до Всесвітніх днів молоді у Польщі, відбулася перша WYD Studniówka у цій європейській державі, 300 молодих людей зібралися у Міжнародному конгрес-центрі Катовіце, щоб разом помолитися за Всесвітні дні молоді у Кракові. Потім, через кілька місяців, а саме 12 листопада, відбулося інше видання цієї події — на цей раз на шахті Катовіце, у шахті Вільсона. Мета цих подій полягала у тому, щоб представити Церкву як щасливе та радісне співтовариство молодих людей, які не соромляться своєї віри, а також пропаганда безалкогольних веселощів серед молоді у Силезії.

За словами Марселя Личко, одного з організаторів Силезького панамського бала, обидва заходи були почуті всією Польщею, тому з кожним роком подія набирає обертів.

Продовжуючи цю роботу, молодь Гливіцької єпархії у співпраці з містом Гливіце та фондом «Силезія про Європа» ( «Silesia Pro Europa») організовує ще один подібний захід — цього разу у значно більшому масштабі. Очікувана кількість учасників — близько півтори тисячі молодих людей, які зустрінуться 26 січня на спільній молитві у костелі святого Архангела Михаїла у Гливіце, після чого у радісному ході вулицями, народ переміститься на Гливіцьку арену, де о 20:00 запланована нічна безалкогольна гра під керівництвом відомого католицького глави Павла Ягодзинського.

Марсель Личко підкреслив, що цієї ночі організатори та учасники зможуть поспілкуватися з однодумцями, духовно збагатитися та віртуально провести час з молодими людьми, які будуть зустрічатися з папою Франциском. Ті люди, завдяки яким стало можливе існування та розвиток цієї події, готують серію заходів для учасників Силезького панамського балу, щоб вони могли відчути атмосферу, перейняти її духом та провести час з користю.

Почесними покровителями заходу є єпископ Гливіце, мер міста, Зигмунт Франкевич, посол Панами у Польщі та ректор Силезького технологічного університету.

Щоб стати частиною заходу, варто зареєструватися на офіційній сторінці, перейшовши за посиланням: http://slaski-bal-panamski.pl/. Нагадаємо, що кількість місць обмежена, тому, якщо Ви плануєте його відвідати, реєструйтеся вже сьогодні. Під час заходу ніхто не залишиться голодним, у розпорядженні будуть холодні закуски та багато іншого. Для відпочинку та з метою освіження, бармени подадуть безалкогольні, смачні напої. Якщо учасники прибудуть на особистому транспорті, у них не буде проблем з паркінгом, адже транспорт можна залишити перед Гливіцькою Ареною. Захід призначений для молоді від 16 до 35 років. Неповнолітні у день заходу повинні показати дозвіл від своїх батьків, що дасть їм змогу брати участь у події.

Акція, що може Вас зацікавити

43 стипендії на 50% знижку на навчання

Пропозиція

Для всіх учасників UP-STUDY. Бронюйте за собою місце у конкурсі прямо зараз

Завантажте гід абітурієнта

З гіда Ви дізнаєтесь про перспективні спеціальності, про вартість навчання та де жити в Польщі під час навчання.

Останні статті та новини