Де вивчати педагогіку в Катовіце? Популярність професії на глобальному ринку праці

5884
Facebook Twitter
Де вивчати педагогіку в Катовіце? Популярність професії на глобальному ринку праці

Ця стаття буде корисна для кандидатів на навчання у польських університетах, які планують здобувати фах педагога в Катовіце та не тільки, оскільки ми розглянемо кращі ВНЗ з відповідним напрямком.

Вибираючи країну, місто та установу для здобуття вищої освіти, варто враховувати не тільки особисті переваги, але й тенденції глобального ринку праці. Необхідно вивчити детально всі аспекти, оскільки від цього залежить Ваше майбутнє. Звичайно, віддавши перевагу закордонній освіті, Ви вже на половині вірного шляху, але і ВНЗ і спеціальність дуже важливо вибрати правильно. Ті абітурієнти, які вступають до Республіки Польща можуть розраховувати на якісний європейський диплом високої цінності, причому з невеликими витратами. Що стосується напряму педагогіки, то він є дуже специфічним та тільки розуміючи всю його суть, варто йти даним шляхом. Ця стаття буде корисна для кандидатів на навчання у польських університетах, які планують здобувати фах педагога в Катовіце та не тільки, оскільки ми розглянемо кращі ВНЗ з відповідним напрямком.

Що собою являє пед.напрямок?

Бувши одним з напрямків суспільних наук, педагогіка вимагає від майбутніх фахівців не тільки високого рівня кваліфікації, а й уміння слідувати отриманим знанням, передаючи та виховуючи ввірений колектив.Суть професії педагога полягає у мистецтві виховання іншої людини, а, найчастіше, групи людей, як у процесі взаємодії з соціальними групами, так і в індивідуальному порядку. У сучасній педагогічній науці виділяють також неформальну освіту, яка є більш практичним застосуванням предмета. Фахівці даного напрямку повинні бути високоморальними людьми, що живуть у гармонії з навколишнім світом, котрі вміють будувати якісні взаємозв'язки між окремими частинами, структурами, групами, а також ставитися з повною відповідальністю до середовища проживання та світу в цілому.

Де вчити педагогіку в Катовіце, щоб отримати максимум знань?

Серед 15 закладів вищої освіти в Катовіце, є кілька структур, повністю орієнтованих на педагогічне спрямування та ті, які мають відповідний факультет. Розглянемо найбільш гідні варіанти:

1. Університет соціальної психології та гуманітарних наук (SWPS Uniwersytet Humanistycznospołeczny). Приватний пед.університет, який пропонує як стаціонарне, так і заочне відділення.

2. Вища школа педагогіки Януша Корчака у Варшаві, яка має відділення в Катовіце.

3. Економічна Школа в Катовіце, яка має у своєму розпорядженні необхідний факультет, що передбачає 4 спеціальності. Вартість навчання складає 4350 злотих на рік.

4. Силезький університет в Катовіце, що пропонує пройти навчання на факультеті педагогічних наук.

Польські ВНЗ в інших містах з пед.факультетом

Фахівці центру польської освіти UP-STUDY рекомендують, якщо у Вас немає об'єктивних причин вибирати тільки Катовіце, розглянути пропозиції інших перспективних ВНЗ у містах Польщі. Серед них варто виділити, наступні з даним напрямком:

Вроцлавський Університет Менеджменту, що пропонує три спеціальності: "Педагогічна терапія", "Дошкільна педагогіка", "Реабілітація та постпенітенціарна допомога", з оплатою у 1119 євро за рік навчання.

Академія Громадських Наук у Кракові, з наступними спеціальностями: "Реабілітація та постпенітенціарна допомога", "Педагогічна терапія", "Дошкільна педагогіка" з платою у 811 євро в рік.Також, зауважимо, якщо Ви не впевнені в актуальності даної спеціальності на глобальному ринку, а вона не має дуже високий попит та оплачується досить посередньо, варто віддати перевагу одній з бізнес-спеціальностей.

Підсумовуючи, підкреслимо, що в Катовіце достатній вибір ВНЗ з пед.напрямком. Проте, краще здобувати фах у містах, які більш цінуються роботодавцями, таких як: Вроцлав, Варшава, Познань. Також бажано враховувати, що це не найпопулярніша спеціальність, яка, до того ж оплачується не високо, тому, бажаючи добре заробляти та бути затребуваним на ринку праці, вибирайте бізнес-напрямки або сферу ІТ.

Акція, що може Вас зацікавити

43 стипендії на 50% знижку на навчання

Пропозиція

Для всіх учасників UP-STUDY. Бронюйте за собою місце у конкурсі прямо зараз

Завантажте гід абітурієнта

З гіда Ви дізнаєтесь про перспективні спеціальності, про вартість навчання та де жити в Польщі під час навчання.

Останні статті та новини