ML in PL Conference — інформація про захід

4927
Facebook Twitter
ML in PL Conference — інформація про захід

ML in PL Conference — третє видання конференції, яка раніше називалася PL in ML: польський погляд на машинне навчання. Основна тема заходу — область машинного навчання у широкому його розумінні.

ML in PL Conference — третє видання конференції, яка раніше називалася PL in ML: польський погляд на машинне навчання. Основна тема заходу — область машинного навчання у широкому його розумінні. Метою ініціативи є поширення знань у цьому напрямку та створення спільноти, яка буде працювати разом. Якщо Ви зацікавлені в отриманні цікавої інформації щодо даної тематики, або бажаєте виступити в якості доповідача, придбайте квитки або, відправляйте заявку на участь за адресою, яка буде вказана нижче.

У чому актуальність теми конференції?

Uczenie maszynowe (англ. Machine learning) є областю, присвяченою штучному інтелекту. ЇЇ головна мета — створити програму, яка зможе вчитися на прикладах, після чого, робити відповідні висновки. Нейронні мережі, які трохи нагадують людський мозок, дуже популярні у цьому відношенні. Як приклади використання машинного навчання можна замінити автономні автомобілі недавно популярними додатками FaceApp та Alexa — персональним консультантом, створеним Amazon.

Інформація про подію, яку потрібно знати потенційним учасникам

Мета організаторів конференції — полегшити студентам університетів Республіки Польща доступ до професорів, дослідників та фахівців, які займаються питаннями машинного навчання.

Завдяки цьому їх знання будуть якомога свіжішими, підтримуватимуться дослідженнями та практикою. Таким чином, у майбутньому вони стануть фахівцями цієї галузі та зможуть поділитися своїм досвідом.

Крім того, ця концепція також дозволить професорам, дослідникам та фахівцям співпрацювати у різних проєктах. Сесійна мережа, що проводиться під час конференції, є ідеальним місцем для знайомства з передовими ідеями та задумами, обміну думками та придбання нових друзів для реалізації інноваційних проєктів.

Що чекає відвідувачів третього видання заходу?

Конференція триватиме 4 дні, з яких останній буде присвячений семінарам. Лекції будуть проводитися вченими світового класу, які охоче та глибоко діляться своїми останніми дослідженнями зі слухачами. В останні роки захід відвідали фахівці з таких установ, як Google AI, Facebook AI Research, DeepMind, OpenAI та Нью-Йоркський університет, відомі своїми публікаціями на престижних конференціях: Neurips, CVPR та ICML.

Більш того, буде також проведена програма «Заклик до дій», учасники якої зможуть представити лекції та плакати про свої дослідження. Кращі лекції будуть прочитані під час конференції, а постери будуть показані під час стендової сесії. Запрошення до дій — відмінний шлях для студентів та дослідників, щоб зробити перші кроки у світі досліджень та науки. Для досвідчених дослідників — це спосіб поділитися результатами своїх проєктів з широкою аудиторією.

Як взяти участь?

 • Термін подачі заявок: 22-25 листопада 2019 року.
 • Місце: Факультет математики, інформатики та механіки, Варшавський університет, вул. Банаха 2, Республіка Польща.
 • Поспішайте стати частиною цієї події, котра швидко розростається, та Ви станете на кілька кроків ближче до досліджень мрії.

  Акція, що може Вас зацікавити

  Онлайн-презентація "Освіта в Польщі. Перспективи у ЄС"

  Пропозиція

  Дізнайтеся від випускників польських ВНЗ про перспективи після закінчення навчання

  Завантажте гід абітурієнта

  З гіда Ви дізнаєтесь про перспективні спеціальності, про вартість навчання та де жити в Польщі під час навчання.

  Останні статті та новини