Міжнародний студентський квиток — що варто знати про це?

231
Facebook Twitter
Міжнародний студентський квиток — що варто знати про це?

International Student Identity Card, а саме так розшифровується абревіатура ISIC, може принести багато вигод власникам. Які саме переваги дає міжнародний студентський квиток? Про це поговоримо у статті.

Студенти з України, які прийняли рішення навчатися у будь-якому з обраних університетів Республіки Польща, крім перспективи отримання якісної освіти, мають ще цілий ряд переваг. Правда, щоб їх отримати, потрібно вдатися до всіх тонкощів. З початком навчання за кордоном, молоді люди стикаються з великою кількістю різних абревіатур: IRK, USOS, ISIC та іншими, не менш важливими. Якщо з першими двома можна розібратися безпосередньо в обраному закладі освіти, то пошуком сенсу, який криється за останнім, необхідно зайнятися самостійно. Це не можна залишити без уваги, оскільки International Student Identity Card, а саме так розшифровується абревіатура, може принести багато вигод власникам. Які саме переваги дає міжнародний студентський квиток? Про це поговоримо у статті.

Що таке ISIC, та яким категоріям молодих людей вона доступна?

Завдяки міжнародному посвідченню особи кожен студент як державної, так і приватної установи освіти може підтвердити свій статус студента у всьому світі. Режим навчання не має значення у цьому випадку. Більш того, ISIC доступна навіть підліткам Польщі та інших європейських країн, яким більш ніж 12 років.

Міжнародний ідентифікатор є документом, що знаходяться під патронатом ЮНЕСКО. На даний час студентський квиток такого типу став настільки поширеним у всьому світі, що деякі університети вже вимагають його від кожного студента.

Які переваги може дати міжнародний студентський ідентифікатор?

ISIC корисно мати, у першу чергу з огляду на те, що вона дає право на знижки у різних місцях у всьому світі. Учні європейських освітніх структур, у тому числі й українці, які навчаються в університетах Польщі, можуть розраховувати на зниження вартості у транспорті, готелях, пабах, ресторанах, магазинах, культурних центрах та інших центрах. У них є можливість також зареєструвати страховку на цей документ, який буде використовуватися у всіх країнах в якості посвідчення статусу студента.

Як та де оформити ISIC?

Фахівці UP-STUDY звертають увагу на те, що оформлення карти не займає багато часу та сил. Просто необхідно зайдіть на сайт: ISIC.pl, вибрати відповідний документ та заповнити форму. Для цього знадобиться чинний студентський квиток університету, в якому на момент заповнення відбувається навчання та одна фотографія. Цю карту можна оформити строком до 16 місяців.

Скільки коштує міжнародна студентська картка?

Ціна карти залежить від обраної пропозиції. Найдешевший — звичайний міжнародний студентський квиток без страховки, який коштує 24 злотих. Якщо студент бажає відчувати себе більш впевнено, він може заплатити 59 злотих із захистом від наслідків нещасних випадків у Польщі.

Для отримання послуг за кордоном можна замовити карту, вартістю 89 злотих, яка дозволить розраховувати на медичне страхування та NWW. Крім пакета зі страхуванням у зазначених випадках, є можливість під’єднати розширений спектр послуг за додаткову плату:

  • у США, Канаді, Австралії та Японії — страхова сума 50 000 євро (доплата 130 злотих до вартості карти);
  • страхування багажу та спортивного інвентарю (додаткова плата 15 злотих);
  • тропічні хвороби (додатково 20 злотих);
  • під час навчання та стажування (доплата 30 злотих).

Підсумовуючи, зауважимо, що ISIC стане у пригоді як у Польщі, так і за кордоном. З огляду на те, що значна частина студентів польських ВНЗ часто подорожують на вікенди та канікули, багато хто оформляють карту з розширеним спектром послуг. Подорожі стають куди приємніше, якщо ти знаєш, що можеш розраховувати на знижку, а життя та здоров'я — застраховані.

Акція, що може Вас зацікавити

Вступ 2021 - Завершення набору

Акція

Встигніть подати документи на вступ до Польщі на осінь 2021. Останні місця. Вартість вступу - 499 євро

Завантажте гід абітурієнта

З гіда Ви дізнаєтесь про перспективні спеціальності, про вартість навчання та де жити в Польщі під час навчання.

Останні статті та новини