ISIC — міжнародна студентська ідентифікаційна карта. Її види та особливості

9147
Facebook Twitter
ISIC — міжнародна студентська ідентифікаційна карта. Її види та особливості

Карта ISIC доступна у різних інтерпретаціях, та кожен може адаптувати пакет переваг, пропонованих нею, до своїх індивідуальних потреб. У цій статті ми розповімо про переваги, типи та особливості міжнародних ідентифікаторів.

Напевно, кожен студент вітчизняних та інших університетів стикався з абревіатурою ISIC. Це міжнародна студентська ідентифікаційна карта, яка досить поширена та прийнята більш ніж у 130 країнах світу! Це 60-річний досвід та 4,5 мільйона студентів у світі щорічно. Одна маленька карта, але вона має багато переваг! Дана стаття стане у пригоді студентам польських ВНЗ, серед яких так багато українців, охочих придбати якісний європейський диплом, оскільки ми розповімо про переваги, типи та особливості міжнародних ідентифікаторів.Кожному з нас подобається мати все в одному місці, але не всім потрібно одне й те ж. Карта ISIC доступна у різних інтерпретаціях, та кожен може адаптувати пакет переваг, пропонованих нею, до своїх індивідуальних потреб. Любите займатися спортом, їздити за кордон або, можливо, хочете скористатися знижками у рамках Польської асоціації молодіжних хостелів? Карта ISIC має багато варіантів. Крім того, всі власники ISIC отримують знижки на товари та послуги майже у всьому світі!

Типи міжнародної студентської ідентифікації:

1. ISIC. Вона є єдиним документом, що підтверджує статус студента практично в усьому світі. Більш ніж у 200 пунктах у Польщі приймається карта ISIC, що надає її власникам знижки до 50%. Завдяки ISIC можна економити на транспорті, оплачувати місця у готелях, ресторанах, пабах, культурних центрах, а також у магазинах та пунктах обслуговування. Карта ISIC чинна протягом не більш ніж 16 місяців, оскільки вона випускається у конкретних періодах (поточна редакція — вересень-грудень (01/09/2018 — 31/12/2019)). Карту ISIC можна придбати без страховки (24 злотих), а також з різними пакетами страхування, включаючи нещасні випадки та вартість лікування у світі (до 50 000 євро, ціна 89 злотих) або наслідки нещасних випадків у Польщі (ціна 59 злотих) — страхування може бути додатково продовжено.

2. ISIC — PTSM. Це партнерська карта, підготовлена ​​спільно з Польською асоціацією молодіжних хостелів. ISIC-PTSM підтверджує членство у Польській асоціації молодіжних хостелів та Hostelling International, що дає можливість скористатися перевагами розміщення у більш ніж 5000 молодіжних хостелів у 78 країнах світу. Також пропонуються знижки від 20 до 25% на проживання у більш ніж 300 молодіжних хостелах у Польщі. Карта ISIC-PTSM чинна протягом 12 місяців з моменту її видачі. Її можна придбати без страховки за 39 злотих, а також страховий пакет NNW та KL у світі (KL до 50 000 євро) за ціною 99 злотих, страховка може бути продовжена додатково.

3. ISIC 360. Це карта, яка відрізняється від інших пропонованих: у неї вище страхова сума за медичними видатками у світі, що досягає 80 000 євро. З нею можна отримати всі знижки, на які має право стандартна карта ISIC, а також більш високий страховий пакет за кордоном. Ідентифікаційна карта ISIC 360 чинна протягом 12 місяців з моменту видачі. Її можна придбати тільки зі страховкою NNW та KL у світі (до 80 000 євро), ціна 119 злотих, страховка може бути продовжена додатково.

4. ITIC — Міжнародне посвідчення особи вчителя. Якщо Ви вчитель або лектор, який хоче використовувати свої навички за кордоном або захоплений відкриттям та відвідуванням світу, ця карта стане у пригоді. Міжнародна ідентифікаційна картка вчителя ITIC була введена у 1984 році, що дозволяє вчителям використовувати єдиний документ, котрий підтверджує їх статус у всьому світі. Карта ITIC випускається у редакціях та може бути чинна до 16 місяців.

5. IYTC — Міжнародна туристична молодіжна карта. IYTC Legitimate була схвалена ЮНЕСКО як єдиний документ для мандрівників, молодих людей у ​​віці від 12 до 31 року. Карта забезпечує страховку для поїздок за кордон, використання знижок при покупці вхідних квитків до музеїв, галерей та освітніх центрів більш ніж у 130 країнах. Карта IYTC чинна протягом 12 місяців з моменту видачі.

Отже, спеціалісти UP-STUDY підкреслюють, що студентам польських та інших ВНЗ варто мати подібний ідентифікатор, оскільки він допоможе істотно заощадити як у країні навчання, так і за кордоном.

Також існує карта для академічних вчителів, вона єдина підтверджує наявний статус у всьому світі та дає можливість заощадити. Навіть якщо не розглядати карту як можливість отримання знижки, це відмінний спосіб подбати про поліс, який поширюється й на багато іноземних держав.

Підписуйтесь на наш Telegram канал та першими дізнавайтесь про акції, стипендії та знижки.

Підписатися

Безкоштовний підбір житла у Польщі

Пропозиція 0 грн

Компанія UP-STUDY пропонує абітурієнтам, які вступають на осінь 2024 безкоштовний пошук житла у Польщі.

Допомога тим, хто вступає до Польщі самостійно

Допомога при самостійному вступі

Вступаєте до Польщі самостійно? Виникли питання стосовно вступу? Відправте безкоштовну заявку на надання допомоги нашими спеціалістами.

Розрахуйте вартість навчання в Польщі

Калькулятор вартості

Розрахуйте вартість навчання в університеті, проживання, харчування та побутових витрат в Польщі під час навчання у зручному калькуляторі вартості.

Підберіть спеціальність та університет

Пошук спеціальності

Скористайтесь зручним пошуком, щоб підібрати спеціальність своєї мрії та обрати університет для вступу, в залежності від міста, освітнього рівня та мови, на якій Ви плануєте навчатись.

ГІД студента Польщі

Завантажте ГІД студента Польщі

Дізнайтесь актуальну інформацію про вступ, навчання та проживання в Польщі.

  • Стипендії та знижки
  • Вартість навчання
  • Необхідний рівень знання польської мови
  • Підтримка студентів
  • Документи необхідні для вступу
  • та багато іншого

Останні статті та новини