Міста, в які найчастіше літають студенти польських університетів

3828
Facebook Twitter
Міста, в які найчастіше літають студенти польських університетів

Доступна вартість перельотів зробила цей спосіб пересування популярним серед студентів. То куди ж найчастіше літають учні університетів РП? Про це Ви дізнаєтеся, прочитавши запропоновану статтю.

Польоти на літаках стають все більш популярними, тому авіакомпанії з кожним роком розширюють свої пропозиції, полегшуючи подорож на великі відстані. Водночас кількість аеропортів у Республіці Польща, якій віддають перевагу прагматичні українці, зростає, що дозволяє дістатися з одного кінця країни в інший всього за кілька годин. У цьому європейському куточку 30 повітряних вузлів, у тому числі 14 аеропортів, що дозволяє легко переміщатися між великими міськими центрами. Найбільший аеропорт у Варшаві, імені Фридерика Шопена. Велика кількість рейсів обслуговують аеропорти у Кракові, Гданську, Катовіце та Вроцлаві. Доступна вартість перельотів зробила цей спосіб пересування популярним серед локальних та іноземних студентів. То куди ж найчастіше літають учні університетів РП? Про це Ви дізнаєтеся, прочитавши запропоновану статтю.

Куди частіше решти відправляються студенти освітніх структур Польщі повітряним простором?

Як недорогі рейси, так і рейси за маршрутами в Азію, Америку, Австралію та Африку дуже популярні. Учні локальних ВНЗ користуються пропозиціями авіакомпаній, плануючи відпочинок у популярних туристичних центрах Європи або подорожуючи до Польщі з країн, в яких вони проходять стажування. Таким чином, більшість літаків з РП літає в Англію, Іспанію, Італію, Францію чи країни Скандинавії. Рейси з Польщі до Лондона є найбільш популярним маршрутом, який є результатом підвищеного інтересу до Англії у поляків та нерезидентів, які проживають у країні, з метою поліпшення мовних навичок, вивчення культури та огляду визначних пам'яток. Внутрішні рейси також набирають популярність. Завдяки низькій ціні та короткому часу перельоту все більше поляків та туристів, що приїжджають до цієї європейської країни, отримують можливість дістатися до найвіддаленіших місць.

Міста, до яких відправляються студенти більш охоче

З розвитком недорогих авіакомпаній у Польщі, падінням цін на авіаквитки та все більш привабливою мережею стикувань, у студентів у пріоритеті перельоти з лоукостерами. Нижче фахівці центру польської освіти UP-STUDY підготували список з 5 міст Європи, куди найчастіше літають учні польських ВНЗ, бажаючи приємно та цікаво провести час за кордоном.

  • Лондон є лідером запропонованого переліку, оскільки всі ті молоді люди, які не часто або ніколи не були за кордоном, у своєму списку побажань, ставлять його на першу позицію. Столиця Великобританії є містом, до якого багато літають для ділових або культурних цілей. Відправитися можна з більшості аеропортів Польщі. Такі рейси пропонують як бюджетні авіакомпанії, так і найбільші авіаперевізники.
  • Барселона. Друге місто у списку — Барселона. Ви можете попрямувати туди з Варшави, Кракова або Познані. Місто захоплює, а хороша погода та відмінна їжа — дві з багатьох причин, за яких його варто відвідати негайно!
  • Рим. Присутність Риму у списку, напевно, не дивно. Прямі рейси до італійської столиці здійснюються з Варшави та Познані через бюджетні авіакомпанії Wizz Air та Ryanair. Також можна потрапити до «вічного міста» на борту літаків Alitalia.

  • Париж. Було б складно скласти список відвідуваних міст в Європі, де б не було Парижа. Зрештою, хто з нас не хотів би хоч раз побачити Ейфелеву вежу або відвідати Лувр? Ви можете дістатися до французької столиці практично з будь-якого аеропорту у Польщі, політ займає всього 2 години 30 хвилин.
  • Лісабон. Гарний та барвистий Лісабон спокушає туристів (також з Польщі) у будь-яку пору року. Це чарівне місто, куди прямі рейси пропонуються з аеропортів Варшави. Пошукова система авіакомпаній повідомляє, що можна вибрати рейс на Ryanair або TAP Portugal.

Отже, студенти польських ВНЗ є завзятими мандрівниками з допомогою авіації, оскільки зараз, — це більш ніж доступно. Багато лоукостерів мають маршрути з великих міст РП до європейських столиць. Запропонований список показує й без того відому реальність, як і кілька років до того, найпопулярнішими та часто відвідуваними є Лондон, Рим, Париж, Лісабон та Барселона, але від цього вони не стають менш привабливими.

Акція, що може Вас зацікавити

Онлайн-презентація "Навчання в Польщі 2021-22"

Пропозиція

Міжнародна освітня презентація в Україні від офіційних представників польських ВНЗ

Завантажте гід абітурієнта

З гіда Ви дізнаєтесь про перспективні спеціальності, про вартість навчання та де жити в Польщі під час навчання.

Останні статті та новини