Міська Гра «Секретна Гдиня Квятковського»

7208
Facebook Twitter
Міська Гра «Секретна Гдиня Квятковського»

Подія відбудеться напередодні дня народження Єугеніуша Квятковского, 29 грудня 2018 року о 11:00-14:00. За словами організаторів, це буде дуже цікавий захід, що дозволить провести час пізнавально.

Міські відкриті гри з пошуку слідів та історії, пов'язаної з Єугеніушем Квятковським у Гдині, підготовлені студентським парламентом Університету бізнесу та адміністрації імені Є. Квятковського у Гдині з нагоди 130-річчя від дня народження віце-прем'єра скоро офіційно стартують. Подія відбудеться напередодні дня народження Єугеніуша Квятковского, 29 грудня 2018 року о 11:00-14:00. За словами організаторів, це буде дуже цікавий захід, що дозволить провести час пізнавально, проявити кмітливість та винахідливість, розширити коло друзів, завести нові знайомства, та, хто знає, може налагодити вигідні взаємини для розвитку подальшої кар'єри. З огляду на перелічене, молодим та амбітним громадянам та нерезидентам Республіки Польща, варто приділити увагу цій міській грі.

До міської гри «Sekretna Gdynia Kwiatkowskiego», присвяченої пам'яті будівельника порту та міста, члени студентського самоврядування університету бізнесу та адміністрації запрошують жителів та ентузіастів Гдині, а також всіх тих, кому це цікаво, попри вік, світогляд та інші фактори, стати учасником масової розваги. Детективні та історичні веселощі будуть містити пошук спеціальних карт та рішення головоломок, розташованих у Гдині Шрудмієшть (Gdyni Śródmieściu). Статисти будуть постачати поради для всіх учасників, які потребують допомоги, їх можна буде впізнати за специфічним одягом, котрий відповідатиме духу епохи. Учасників міської гри чекають привабливі призи.

Стати членом заходу може будь-хто, оскільки він безкоштовний. Організатори запланували 150 місць для учасників. Порядок заявок, які необхідно відправити, щоб зарезервувати за собою місце знаходиться за адресою: kwiatkowski@wsaib.pl, де приймається рішення про участь у грі.

Вихідні з Квятковським — це, крім іншого, церемонія біля пам'ятника на вул. 10 лютого 16 та яка відбудеться 30 грудня о 10.00. Квіткові композиції будуть складені представниками самоврядування, гдинських шкіл та жителів міста. Далі буде виголошено святковий тост з гарячим шоколадом, який організовують студенти гдинського університету. E Kwiatkowski — Університет Бізнесу та Адміністрації. В учасників випаде шанс розповісти про досягнення гдинського будівельника та просто нетривіальної особистості. Святкування 29 та 30 грудня 2018 року пройдуть під патронатом мера Гдині та голови міської ради Гдині.

Подробиці вік-енду з Євгеніушем Квятковським на сайті www.wsaib.pl, у розділі «Новини».

Подробиці Міської Гри "Секретна Гдиня Квятковського"

— Початок: Університет ділового адміністрування Е. Квятковського у Гдині, вул. Келецька 7, об 11.00.

— Закінчення: Гдиня Інфобокс, за адресою: вул. Свєнтоянська 30, о 14.00.

— Індивідуальні та групові заявки за електронною поштою: kwiatkowski@wsaib.pl або телефоном +48 58 660 74 02.

— Безкоштовна участь.

— Ліміт місць: 150.

— Модерація: Michał Miegoń (Музей міста Гдиня, День відкритих дверей Гдині, Інші маршрути).Варто зауважити, що на відміну від Різдва, яке у Республіці Польща, як і у багатьох інших країнах, є повністю сімейним свят, Новий рік та наближені дні, городяни, як і студенти польських ВНЗ, проводять на масових гуляннях. Зважаючи на це, міська гра у Гдині — ще один спосіб весело та у компанії однодумців провести святкові вихідні. Також, ігри подібного роду оновлюють знання історії, допомагають краще орієнтуватися у місті, вивчити кожен закуток, проявити наполегливість та ерудованість.

Акція, що може Вас зацікавити

Знижка 200-300 євро при вступі в Академію Фінансів та Бізнесу Вістула

Пропозиція

Вступайте на осінь 2022 в Академію Вістула та оплачуйте навчання з ексклюзивною знижкою

Допомога тим, хто вступає до Польщі самостійно

Допомога при самостійному вступі

Вступаєте до Польщі самостійно? Виникли питання стосовно вступу? Відправте безкоштовну заявку на надання допомоги нашими спеціалістами.

Розрахуйте вартість навчання в Польщі

Калькулятор вартості

Розрахуйте вартість навчання в університеті, проживання, харчування та побутових витрат в Польщі під час навчання у зручному калькуляторі вартості.

Підберіть спеціальність та університет

Пошук спеціальності

Скористайтесь зручним пошуком, щоб підібрати спеціальність своєї мрії та обрати університет для вступу, в залежності від міста, освітнього рівня та мови, на якій Ви плануєте навчатись.

Завантажте гід абітурієнта

З гіда Ви дізнаєтесь про перспективні спеціальності, про вартість навчання та де жити в Польщі під час навчання.

Останні статті та новини