Mayday Poland 2018 наближається!!!

4813
Facebook Twitter
Mayday Poland 2018 наближається!!!

19-е видання Mayday Poland наближається семимильними кроками. Вже скоро, цієї осені у всіх меломанів буде можливість отримати насолоду від кіловатів хорошої музики, завести нові, іноді корисні, знайомства.

19-е видання Mayday Poland наближається семимильними кроками. Вже скоро, цієї осені у всіх меломанів буде можливість отримати насолоду від кіловатів хорошої музики, завести нові, іноді корисні, знайомства, поспілкуватися у колі однодумців та просто чудово відпочити під соковиті мотиви. Фестиваль електронної музики у цьому році відбудеться 10 листопада у Сподеку, у Катовіце, Республіка Польща. Представляємо Вашій увазі перелік артистів, які виступатимуть на Mayday Poland 2018!

Mayday Poland — один з найбільших, циклічних фестивалів електронної музики у світі. Сам бренд «Mayday» є іконою, ідеологією та способом життя великої кількості шанувальників та любителів електронної музики. Вперше він був організований у 1991 році у Німеччині, а через майже десятиліття, й на території Польщі (у 2000 році). Жодна інша подія у Польщі не має такої довгої історії, як MAYDAY. Це також найбільш традиційний фестиваль, та тому його дух вірний музиці Techno. Однак «Традиція — це не зберігання золи, а передача вогню». Це бачення та стан. З того часу, цей масштабний захід проходить регулярно, завжди у листопаді.

Жодна подія не змогла так сильно вплинути на масову культуру, жоден інший проект не створив такий діапазон та не захоплював стільки поколінь. Mayday Poland — перший техно у великому залі та з гігантською технікою. Mayday Poland — перша велика платформа для духу нашої музичної культури.

Mayday Poland — це подія, яка послужила джерелом натхнення для більшості подій, організованих у подібному річищі на польській території. Цього року, видання Mayday Poland відбудеться у дев'ятнадцятий раз, подія пройде під гаслом «Ми залишаємося різними». 10 листопада, Катовіце, Сподек буде наповнений найрозкішнішою електронікою через музику всесвітньо відомих ді-джеїв:

— Анет (Париж)

— Diana d'Rouze B2B Carla Roca (Сопот/Познань). Вона пройшла безліч жанрів та зіграла з кращими. Її стиль постійно дивує людей.

— Кара Рока — культова фігура польської сцени Техно.

— DJ Rush (Чикаго)

— Epi Centrum aka Jurek Przeździecki -live- (Варшава)

— Friends of MAYDAY -live- (артисти всього світу)

— I Hate Models (Париж)

— Siasia[&]JRoth (Катовіце/Варшава)

— Johannes Heil -live- (Франкфурт)

— Keith Carnal (Амстердам)

— Kölsch (Копенгаген)

— Luigi Madonna (Неаполь)

— Майкл Яблонський (Варшава)

— PETDuo (Сан-Паулу)

— Ремко Beekwilder (Росмален)

— Speedy J (Роттердам)

— The Advent vs. Industrialyzer -live- (Лондон/Амстердам)

Ми залишаємося різними — Залишайтеся з нами!

MAYDAY — був та залишиться чимось особливим. Багато учасників, серед яких не тільки локальні жителі, а й громадяни інших держав, відчувають під час фестивалю почуття, не здатні забути все своє життя. У більшості учасників попередніх випусків відвідування MAYDAY стало доброю осінньою традицією. Звільніть себе та зробіть свій шлях у майбутнє, тому що одна річ завжди залишиться з Вами: Ви — член Mayday!

Фестиваль:

— дата: 10 листопада 2018 року

— місце: Катовіце, Сподек

— квитки: стандартний — 38.82 євро (передбачає доступ на подію); vip-квиток — 85.44 євро (VIP Standard містить окремий вхід до залаштункової зони, VIP-зона прямо навпроти головної сцени зі зручними кріслами та прекрасним видом).

Якщо Ви шукаєте транспорт, щоб дістатися на Mayday Poland 2018, варто вибрати GTV PARTY BUS! З ними, Ви почнете веселитися та пронизуватися духом події вже в автобусі!

Навчальний рік уже у самому розпалі. Не можна сказати, що студенти встигли втомитися від отримання знань, але явно є охота трохи відпочити та переключитися, тому подія, котра наближається, буде якраз до речі.

Акція, що може Вас зацікавити

43 стипендії на 50% знижку на навчання

Пропозиція

Для всіх учасників UP-STUDY. Бронюйте за собою місце у конкурсі прямо зараз

Завантажте гід абітурієнта

З гіда Ви дізнаєтесь про перспективні спеціальності, про вартість навчання та де жити в Польщі під час навчання.

Останні статті та новини