Малопольський Фестиваль Інновацій — наближається 8-й випуск заходу!

5198
Facebook Twitter
Малопольський Фестиваль Інновацій — наближається 8-й випуск заходу!

7 днів, 9 міст, більш ніж 30 партнерів, десятки різних заходів, сотні інноваційних рішень, тисячі яскравих умів — ось так представлений Малопольський фестиваль інновацій у цифрах.

7 днів, 9 міст, більш ніж 30 партнерів, десятки різних заходів, сотні інноваційних рішень, тисячі яскравих умів — ось так представлений Малопольський фестиваль інновацій у цифрах. Ця подія, яку не можна пропустити. Вона орієнтована не тільки на студентів польських університетів, а й на молодих польських новаторів, зацікавлену молодь, експертів сфери інновацій та гостей Республіки Польща.

У восьмий раз Малопольський Фестиваль Інновацій просуває найсучасніші рішення, технології та їх творців. Це абсолютно унікальна подія, яка стає все більш популярною з кожним роком. Вона дозволяє дізнатися новинки у багатьох напрямках, а також відкрити нові таланти та показати їх світові. Те, що даний захід виходить вже у восьмий раз, а також постійно збільшує кількість учасників, підтверджує, що він більш ніж перспективний, а також приносить користь різним секторам та суспільству у цілому.

Małopolska славиться своїми великими туристичними цінностями, культурними установами, що пропонують події світового рівня або місця, де можна розслабитися та відпочити від повсякденної діяльності. Проте, це лише один з облич Малопольська, тому що даний регіон сильно орієнтований на розвиток найсучасніших технологій, отже, стартапи, відомі у світі. Тут також навчаються студенти, які займаються глобальною кар'єрою.

Маршал Малопольської губернії, Яцек Крупа, заявляє привселюдно, що у регіоні є університети, які здатні готувати висококласних фахівців та дослідників, а Фестиваль інновацій у Малопольську — прекрасна можливість продемонструвати це. Під час фестивалю будуть проведені лекції, тренінги та творчі семінари. Події пройдуть у багатьох містах одночасно. У цьому році партнери, які беруть участь у заходах, спокушають цікавими подіями у приміщеннях своїх компаній. Наприклад, всі учасники зможуть відвідати Центр авіаційної освіти в аеропорту у Баліце, дізнатися, що у Національному центрі синхротронного випромінювання SOLARIS є щось спільне з шоколадом та як створюються новітні автомобільні технології! Це лише деякі з багатьох передбачених подій, повний перелік доступний на веб-сайті фестивалю www.festiwalinnowacji.malopolska.pl.

Послом заходу є Анна Рай, менеджер з розвитку бізнесу у Contactis Group, технологічної компанії, що займається, зокрема, використанням штучного інтелекту у бізнесі.

Основною темою цього року Малопольського фестивалю інновацій є соціальні інновації або рішення, які покращують якість життя всіх соціальних груп. Захід розпочнеться з конференції, на якій виступлять: проф. Рафал Омі — експерт в області емоцій, спілкування та управління; один з піонерів споживчої нейронауки, Джовіта Міхалскі — президент Фонду цифрового університету та Пауль Кулон — генеральний директор Фонду підтримки #OMGKRK.

Соціальні інновації також включають боротьбу з цифровою ізоляцією та освіту новаторів нового покоління. Саме тому, у цьому році, в рамках фестивалю буде створено захід для дітей з дитячих будинків, організоване разом зі Школою 3.0. Завдяки участі партнерів та спільноти фестивалю у Facebook, діти з дитячих будинків отримають щорічний курс програмування. Ці та багато інших ініціатив роблять Малопольський фестиваль інновацій абсолютно унікальною подією у національному масштабі.

Попри те, чи є інновації повсякденним у Вашій роботі, або тема абсолютно Вам не знайома, під час заходу напевно можна знайти багато подій та інформації. 8-й випуск Малопольського фестивалю інновацій відбудеться 04.06. 2018-10.06.2018.

Акція, що може Вас зацікавити

43 стипендії на 50% знижку на навчання

Пропозиція

Для всіх учасників UP-STUDY. Бронюйте за собою місце у конкурсі прямо зараз

Завантажте гід абітурієнта

З гіда Ви дізнаєтесь про перспективні спеціальності, про вартість навчання та де жити в Польщі під час навчання.

Останні статті та новини