Малопольський продовольчий ярмарок «Смак з UR» та XXII Малопольський ринок агротуризму — інформація

3479
Facebook Twitter
Малопольський продовольчий ярмарок «Смак з UR» та XXII Малопольський ринок агротуризму — інформація

На вихідних з 28 по 29 вересня (з 10:00 до 16:00) поточного року перед історичною садибою Сільськогосподарського університету. Детальніше про всі подробиці події поговоримо у нашому огляді.

На вихідних з 28 по 29 вересня (з 10:00 до 16:00) поточного року перед історичною садибою Сільськогосподарського університету (Uniwersytetu Rolniczego), розташованою за адресою вул. Балицька 253 (Balicka) вшосте пройде Малопольський продовольчий ярмарок «Смак з UR». Цього року вперше вона буде підключена до XXII Малопольської біржі агротуризму. Програма містить: стенди з традиційними та регіональними стравами, дегустації, презентації агротуризму, семінари з подрібнення зернових та випічки хліба, зону навчання, поради щодо харчування, поради дієтологів та персональних тренерів, танцювальні шоу та заняття з аніматорами.

Детальна інформація про майбутню подію

Метою заходу, організованого у Сільськогосподарському університеті, є просування ідеї здорового харчування та впровадження принципів виробництва продуктів традиційним та регіональним способом.

Серед більш ніж 40 експонентів будуть, гуртки сільських домогосподарок, фруктові преси, пасіки, місцеві асоціації, фермерські палати, сімейні екологічні ферми, муніципалітети, пивоварні заводи, кооперативи, еко-млини, пекарні та багато інших. На стендах будуть представлені: мед та продукти бджільництва, хлібобулочні вироби без вживання яєць, традиційний хліб, квас, органічна мука, спеції, трави, масла холодного віджиму, соки, фрукти та овочі, традиційне пиво, ліофилізовані фрукти, регіональні сири та ковбаси, а також сиропи та інші продукти лаванди.

Під час Ярмарку заплановано презентацію Польської асоціації переробників та виробників органічних продуктів «Польська екологія», яка просуватиме продукти зі свинини та яловичини місцевих порід та в якості BIO, а також овочі, фрукти та крупи та молочні продукти від членів асоціації.

Крім того, будуть безкоштовні консультації щодо харчування, кулінарні шоу, ігри з аніматорами, виступи артистичних груп, танцювальні шоу, парк розваг та численні конкурси з призами!

Відвідувачі зможуть придбати вино з виноградника Аграрного університету «Garlicki Lamus» та пиво з університетського пивоварного заводу. Перше, білі вина з виноградника «Garlicki Lamus», не так давно були нагороджені медалями — срібною медаллю під назвою Garlicki Lamus та бронзою — Solar 2018. На конкурсі було представлено 276 вин. Це найбільший польський винний конкурс у країні.

У торішньому 6-му випуску події взяли участь понад 4000 відвідувачів. Основним партнером Малопольського продовольчого ярмарку «Смак UR» та 22-й Малопольською біржі агротуризму є Управління маршала Малопольського воєводства.

Сільськогосподарський університет Уго Коллустай у Кракові, на території якого пройде подія, — це сучасний заклад вищої освіти з багатими традиціями, заснованими у 1890 році. Персонал університету складається з висококваліфікованих фахівців з багатьох сфер науки. Дана структура навчання дійсно піклується про наукову та дидактичну інфраструктуру, яка постійно модернізується та розширюється. Студентам надаються дуже хороші соціальні та побутові умови — зручні місця у гуртожитках та матеріальна допомога у вигляді широкого спектра стипендій.

Студенти мають можливість розвиватися у стінах ВНЗ за різними напрямками, а заходи, такі як ярмарки, форуми, ринки, біржі та відкриті бізнес-зустрічі, допомагають розкритися їм не тільки, як професіонал та активіст, але і як особистість.

Якщо Ви є студентів локального або іншого ВНЗ, або просто зацікавленою особою, котра бажає дізнатися більше про органічні продукти та здорове харчування, Вам неодмінно варто відвідати його без зволікань.

Акція, що може Вас зацікавити

Знижка 200-300 євро при вступі в Академію Фінансів та Бізнесу Вістула

Пропозиція

Вступайте на осінь 2021 в Академію Вістула та оплачуйте навчання з ексклюзивною знижкою

Завантажте гід абітурієнта

З гіда Ви дізнаєтесь про перспективні спеціальності, про вартість навчання та де жити в Польщі під час навчання.

Останні статті та новини