Літнє стажування для студентів — де шукати пропозиції?

148
Facebook Twitter
Літнє стажування для студентів — де шукати пропозиції?

У статті ми розповімо, де можна знайти кращі пропозиції та коли слід почати пошук, а також, як збільшити шанси на стажування та чи слід розглянути інші варіанти.

Літнє стажування для студентів університетів Республіки Польща, та й ВНЗ інших індустріально розвинених країн — перший та важливий крок у побудові кар'єри. Варто перевірити, де можна знайти кращі пропозиції та коли слід почати пошук. Також доречно дізнатися, як збільшити шанси на стажування та чи слід розглянути інші варіанти.

Літнє стажування — в який момент навчання це окупається?

Літнє стажування — гарна можливість для студентів отримати перший досвід та збагатити скромне резюме. Для підприємливих молодих людей у ​​фахівців центру польської освіти UP-STUDY є керівництво, де та коли шукати пропозиції стажувань для студентів університетів Польщі та як збільшити шанси під час прийняття на роботу.

Теоретично, літнє стажування може проводитися щорічно, починаючи з першого року навчання. На практиці студенти першого курсу мають можливість у загальних рисах познайомитися з характером роботи у компанії та на запропонованій посаді, тому що через низький рівень знань мало хто з роботодавців покладуть на них серйозні завдання.

Проте, таке стажування для молодої людини не буде проведене даремно, тому що це дозволяє уважніше подивитися, як виглядає взаємодія на даній роботі.

Коли Ви повинні почати шукати пропозиції для літнього стажування?

Навчання та стажування для студентів організовуються у компаніях протягом усього року, але літні канікули є найбільш популярними, оскільки вони не заважають навчанню та дозволяють стажистам активніше брати участь у роботі. Для літньої практики потрібна участь у процесі набору персоналу, який часто мало відрізняється від набору співробітників.

У великих корпораціях, банках та інших структурах на літні стажування зазвичай набір починається на початку року. Ось чому січень та лютий — це місяці, коли краще починати пошук пропозицій, у будь-якому випадку не пізніше весни.

Де шукати літні пропозиції для стажувань?

Якщо Ви хочете знайти привабливе відпускне стажування, потрібно зайнятися пошуком цікавих пропозицій. На щастя, у студентів сьогодні достатньо можливостей у цьому напрямку. Ось найважливіші місця, які варто відвідати віртуально або особисто:

 • Офіс академічної кар'єри — цей офіс знаходиться у кожному університеті.
 • Сайти компаній та організацій — інформацію про стажування та практики можна знайти у першу чергу на сайтах найбільших компаній.
 • Ярмарки вакансій — такі заходи проводяться регулярно майже у кожному великому академічному центрі у Польщі.
 • Інтернет-портали з роботою — на найбільших сайтах, таких як pracuj.pl, jobs.pl та praca.pl, є спеціальні відділи, що пропонують стажування.
 • Спеціальні послуги для студентів та випускників — наприклад Praktyki.edu.pl, absolvent.pl.
 • Місцеві бюро з працевлаштування
 • Стажування за кордоном — наприклад, project-internship.com, ies-consulting.pl, erasmusintern.org.

Як збільшити шанси на літнє стажування?

Для того, щоб пройти стажування, процес набору повинен бути позитивним. Простіше кажучи, Ви повинні переконати роботодавця, що Ви кращий кандидат. У випадку з найбільшими компаніями, де багато кандидатів на стажування (наприклад, в останні роки стажування в IT популярне), потрібно бути добре підготовленим до процесу наймання. Першим та найбільш важливим елементом є підготовка документів, які зазвичай включають заявку на стажування та резюме. Обидва документи повинні виглядати професійно та акуратно. У зв'язку з відсутністю професійного досвіду, резюме повинно бути зосередженим на освіті, пройдених додаткових курсах, а також на будь-яких видах діяльності та досягненнях, які можуть вказувати на придатність кандидата у даній професії або посади.

Акція, що може Вас зацікавити

ЗНИЖКА 50% на навчання у Академії Фінансів і Бізнесу VISTULA у Варшаві

Пропозиція

Вступайте на осінь 2022 та отримайте знижку на навчання 50%. Гарантоване зарахування без знання польської та без ЗНО.

Допомога тим, хто вступає до Польщі самостійно

Допомога при самостійному вступі

Вступаєте до Польщі самостійно? Виникли питання стосовно вступу? Відправте безкоштовну заявку на надання допомоги нашими спеціалістами.

Розрахуйте вартість навчання в Польщі

Калькулятор вартості

Розрахуйте вартість навчання в університеті, проживання, харчування та побутових витрат в Польщі під час навчання у зручному калькуляторі вартості.

Підберіть спеціальність та університет

Пошук спеціальності

Скористайтесь зручним пошуком, щоб підібрати спеціальність своєї мрії та обрати університет для вступу, в залежності від міста, освітнього рівня та мови, на якій Ви плануєте навчатись.

ГІД студента Польщі

Завантажте ГІД студента Польщі

Дізнайтесь актуальну інформацію про вступ, навчання та проживання в Польщі.

 • Стипендії та знижки
 • Вартість навчання
 • Необхідний рівень знання польської мови
 • Підтримка студентів
 • Документи необхідні для вступу
 • та багато іншого
Завантажити у PDF

Останні статті та новини