Кращі фотопоінти для Instagram у Варшаві

5390
Facebook Twitter
Кращі фотопоінти для Instagram у Варшаві

У кожній європейській столиці є чим помилуватися, і Варшава тому не виключення. У даній статті ми розповімо, які місця варто відвідати, бажаючи зробити кращий фотопоінт для Інстаграма.

У кожній європейській столиці є чим помилуватися, і Варшава тому не виключення. Подорожуючи різними країнами, завжди хочеться залишити на пам'ять фотознімок, але ми живемо у XXI столітті, тому, цілком нормально, що виникає бажання своїми фотопоінтами поділитися з друзями, а де це краще зробити, як не у популярній соціальній мережі — Instagram. Ми звикли фотографувати все, що попадається на очі або в камеру об'єктива, від тістечка в кафе, до польського концтабору. Але, відвідуючи Республіку Польща, точніше її столицю, не обов'язково йти протоптаною туристичною стежкою, в пошуках вдалого кадру, тим більше, якщо це не перший візит. У даній статті ми розповімо, які місця варто відвідати, бажаючи зробити кращий фотопоінт для Інстаграма.

Звичні пам'ятки в незвичних ракурсах

Не всі знають, але в більшості музеїв столиці, виділяють один день в тиждень, в який діє вільний вхід. Тому, плануючи подорож, не полінуйтеся та дізнайтеся, де та в який день таке відбувається, тоді Ви не тільки культурно збагатитеся, але й заощадите. Також, українці, білоруси та інші жителі СНД, які мають Карту Поляка, мають право відвідувати державні музеї безкоштовно. Що стосується культурного дозвілля, під час якого можна оригінально зачекінітись, відвідайте наступні місця:

1. Музей техніки. Можна відмінно попозувати на фоні найстарішої колекції авто, або зловити момент біля «древнього» комп'ютера або радіоприймача. Тут Ви знайдете всі блага техніки, з моменту їх створення.

2. Музей сучасного мистецтва. Будівля виконана в стилі Модерн шістдесятих років, а в середині велика частина експозицій демонструє взаємозв'язок локальної культури з міжнаціональним мистецтвом.

3. Старомістська площа. Не обійдіть цю площу, адже Ви не зустрінете такої кількості різнокольорових будиночків, в реальну величину, ніде в світі. Можна створити фотоколаж, з семи знімків на тлі будинків, відповідно до кольорів веселки.

4. Старе місто, Барбакан. Форпост, який недавно пережив реставрацію. Його масивні стіни створюють неперевершену атмосферу, є кордоном між Старим та Новим Містом та надихають на створення оригінальних фотопоінтів, у будь-яку пору року.

Таємничі ракурси Warszawa

Кожен флюгер та шматочок бруківки у Варшаві має свою історію. Обійшовши туристичні стежки, поцікавтеся неймовірними фактами, та Ви залишитеся під незабутнім враженням. У столиці є багато цікавинок, наприклад, у 1954 роки, одна з варшавських вулиць не мала назви, місцева влада дала оголошення у газету, запитуючи думку городян, з цього питання, та більшість проголосувала за наречення Вулицею Вінні Пуха (Ulica Kubusia Puchatka). Сфотографуйтеся на тлі таблички та розкажіть історію — нехай ця кумедна сторі звеселить соц.мережу. Де Ви ще знайдете таку Кубусю Пухатку? Також, на вулицях Ви знайдете лавочки зі спеціальною кнопкою, натискання на яку, відтворює одну з численних композицій великого та шанованого Фредеріка Шопена. Приїжджаючи до столиці РП в осінній період, зробіть серію фотографій в Ботанічному Саду Варшавського Університету, який рясніє різними фарбами, та пахне неймовірними ароматами.

Підсумовуючи, можна зробити висновки, що у будь-яку погоду, в усі пори року — Варшава дивує та вражає. Кожен мандрівник знайде ракурси, які відповідають його світогляду, підкреслюють особистість та ідеально підійдуть для кращого фотопоінта для Інстргама. Як показує багаторічний досвід фахівців UP-STUDY, багато іноземців, які приїжджають сюди з метою туризму, часто, залишаються на кілька місяців, років, а то й назавжди.

Акція, що може Вас зацікавити

Вступай до Польщі з другом за пів ціни

Акція 499 євро 4995 грн

Вступайте за пакетом “Все включено” зі своїм другом та розділіть вартість послуг навпіл

Завантажте гід абітурієнта

З гіда Ви дізнаєтесь про перспективні спеціальності, про вартість навчання та де жити в Польщі під час навчання.

Останні статті та новини